Reklama

Reklama

Toto je Sparta!

  • Česko Tohle je Sparta! (viac)
Trailer

Parodická verzia príbehu o hrdinskom Leonidasovi a troch stovkách udatných Sparťanov, ktorí do posledného muža padli, aby zabránili invázii armády Peržanov vedenej kráľom Xerxesom... Bitka sa začína! Hrdinský Leonidas, ktorého jedinou zbraňou sú kožené spodky, vedie oddiel trinástich bojovníkov, aby obránil Spartu pred inváziou Peržanov. Namiesto očakávaného Gerarda Butlera sa však do čela oddielu trinástich bojovníkov postaví bývalý Hercules Kevin Sorbo a rady nepriateľov rozšíria Ghost Rider so Shrekom, Rocky Balboa, Transformeri či hrbatá Paris Hilton. Objavia sa ešte aj ďalšie slávne celebrity, ale táto bláznivá paródia ani tie nijak neušetrí. (TV JOJ)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (824)

Anderton 

všetky recenzie používateľa

Tohle je Sračka!....Tak dal som prvú a zároveň poslednú šancu tejto nebezpečnej režisérskej dvojici a asi zostanem radšej verný iným tandemom. Ano, občas je to tak absurdné, až by v tom chcel divák hladať niečo viac, ale tento pocit je v momente zrušený ďalšou kanonádou prvoplánovosti. Dobre, modré plátno ma pobavilo, škoda ale, že F+S nedokážu podobnú absurdnosť, až dadaizmus, pretaviť v niečo viac ako nepretržitú zmes popkultúrnych odkazov. ()

tron 

všetky recenzie používateľa

„Postarám sa, aby ťa škrtli z dejepisu.“ – „Nech škrtnú. Neviem čítať.“ Mám rád 300 a paródie, takže na MEET THE SPARTANS som sa tešil. Mal som náladu na nechutnú, splaškovú, brutálnu komédiu. Vedel som, do čoho idem. Ale aj tak som sa nebavil. Vtipy sú zbytočne naťahované (skopávanie do jamy) a snímka večne otravuje reklamami (žuvačky, pivo, energetické nápoje) a nezmyselnými tanečnými a speváckymi vystúpeniami (a následným verdiktom poroty). Ak vezmeme do úvahy pozoruhodnú krátkosť (záverečné titulky idú po hodine a piatich minútach, ale trvajú dosť dlho na to, aby film ako-tak spĺňal podmienky pre celovečerák), je to hrozne nudné a nechutné (i na môj vkus - prepichnutie hrbu, hnusný Azamat z BORATA). Otrasne malý rozpočet to definitívne pochoval do biedne plytkého hrobu (minimálne jeden záber s nástupom vojakov sa doslova zopakuje, namiesto 300 vojakov ide do boja 10 atď.). Smial som sa raz za 45 minút (Brad a Angelina, predčasná ejakulácia). ()

Reklama

Slartibarkfast odpad!

všetky recenzie používateľa

Velmi slabý pokus o parodii, který nakonec obrátili filmaři a účinkující sami proti sobě.Vlastně ani sám nevím, co bych k tomu více dodal. Ubohé narážky na pěvecké a talentové soutěže mohly jen těžko vyznít komicky a nezachránila to ani "děvka" Electra se svým tělem. Chudák Sorbo se k tomu asi také přimotal, aby zas jednou diváci zahlédli jeho tvář, jež pomalu mizí v propadlišti dějin. Myslím, že toto dílko je krokem vedle ve všech směrech a být za každou cenu vtipný je mnohdy na škodu. 5% ()

T2 odpad!

všetky recenzie používateľa

Rozpočet $30miliónovTržby USA $38,233,676Tržby Celosvetovo $84,646,831Tržby za predaj DVD v USA $12,130,526 //počet predaných kusov 641,957║ Až neuveriteľne otravná katastrofa od dua Friedberg a Seltzer, čo týto dvaja dokážu je niečo neuveriteľné, horšie filmy alebo teda paródie sa asi ani nedajú točiť. Pozor, jeden z najhorších filmov vôbec! /0%/ ()

DaViD´82 odpad!

všetky recenzie používateľa

Chtěl jsem dát aspoň tu jednu čestnou hvězdu za závěrečné titulky, které začnou běžet již (až?) po hodině filmu, ale pak v nich začal zpívat Kevin Sorbo a na to ani "odpad!" není dostatečně výmluvný. PS: A doufám, že dvojka bude o Slávce. Proč by měla být takto všem pro smích (i když tohle slovo je ve spojení s tímhle "filmem" opravdu hodně mimo) jen Spartička? ()

Galéria (20)

Zaujímavosti (13)

  • Poté, co na Sparťany spadne Xerxes (Ken Davitian) v podobě Transformera, jsou zavaleni. O chvíli později však již zavaleni nejsou. (dc125)
  • Tržby ze severoamerických kin činily 38,2 milionu amerických dolarů, součet těch celosvětových dosáhl 85,9 mil. (NIRO)
  • Královna Margo (Carmen Electra) tvrdí, že obě její ňadra jsou pravá. Prsa Carmen Electry ale pravá nejsou. (vojtaruzek)

Súvisiace novinky

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,… (viac)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (viac)

Reklama

Reklama