Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

subic

Film plný oblíbených hereček a herců, ale nikdo nijak zvlášť nevyniká. Jako celek však působí kompaktně. Je to typická romantika hlavně pro ženy, je to takové o ničem a přesto o všem, o vztazích, o rozchodech a o manželství, do jisté míry vás to donutí zamyslet se i nad svým vztahem, tak to aspoň zapůsobilo na mě. Nejen v sobotu odpoledne, ale i večer bych se na to vydržel se svou druhou drahou polovičkou opět někdy dívat. ()

vitac.

Šmarjá, to zas byl doják, takovej jakejsi film pro holky... krásnej!;) Už tak nějak automaticky musím vidět vše s Jennifer A., nicméně musím přiznat, že zde hrála prim Scarlett Johansson... Víc než dvě hodiny utekly jako voda, a přitom žádná divočina, ale jen jemně šplouchající vlnky. Tvůrci v tom umí chodit a vsadím papuče, že valná většina z vás (nás) si chvílemi říkala "bože, to jsem já!":) Navíc zklamání se nekonalo ani ve finále, snad krom jednoho minipříběhu jsem byl s rozuzlením spokojen. A The Cure v titulcích také výborná volba. Nestydím ze za čtyři, IMHO je tu tenhle kousek podhodnocený... ()

Mire odpad!

Uff. Film vyslovene pre ženy. Pre mňa sračka ktorá po dvadsiatich minútach letela z disku, lebo sa to už nedalo vydržať s tou Goodwinovou. ()

kubilov

Na to, jaká to byla v podstatě blbost „pro holky“, mě to dost bavilo. Příjemných 130 minut, což je normálně na romantickou komedii až přespříliš, jenže He's Just Not That Into You má velkou výhodu u toho, že se příběh a vyprávěcí linie nezajímá pouze o jeden pár, ale více méně o celkem devět hlavních postav, které mají mezi sebou různé vztahy a různě se také jejich životy vyvinou. Navíc drtivá většina herců jsou mně sympatičtí nebo dokonce i oblíbení lidé, takže jsem si film užil o to více. Nejvíce se mi potom líbila samozřejmě Scarlett Johansson, Bradley Cooper nebo Jennifer Aniston. ()

Petule3

Po dlouhé době, jsem zase koukala a musím říct, že se mi tenhle film líbí čím dál víc. Pokaždé si z něj něco vezmete, zazní tam tolik pravdy...pravdy, kterou člověk třeba ani nechce raději znát. Obsazení je super, mám slabost pro propletené osudy, Anistonku a Bradleyho (v kombinaci se Scarletkou, která je tady božsky sexy, je to pecka). Fajn film na nedělní odpoledne. ()

JosefTomas

Je mi líto toho podhodnocení, ale jen málo který film dokáže upřímně a konkrétně kritizovat a poukazovat na všemožné klišé a lži, kterými jsme každodenně obklopeni. Tento film by se měl pouštět všem, kteří ve vztahu mají pochyby, protože se minimálně s jedním příběhem potkáte v reálu. Někomu to otevře oči a jiné to naopak utvrdí. Jen to není ta komedie, ani ta romantika, kterou většina čeká. Je to něco víc. ()

knihovna odpad!

Nudááááá, strašná nuda. Prostě nemám frndu a tohle bude asi film pro něžnou půlku lidstva. Pokud se někomu líbí Scarlett Johansson možná bude spokojen, mě se nelíbí vůbec, takže ani tady to nezaboduje. Prostě vztahová sračka. Fujtajbl. ()

Ukrizku

Pohodová klasika ke gaučingu. A i když se na první pohled zdá, (to dělají ty pitomé překlady filmových názvů), že to je kulisový film na pozadí, nechtělo se mi dělat nic jiného, nežli konzumovat ty láskomýlené situace sympaticky zahraných rolí. Jediná neuvěřitelnost mi vadí, že i ta opakovaně odmítaná "jakože neatraktivní" holka je pořád dokonalá krasavice. Tak kde jsou ti lidé středního věku, o jejichž problémech ten film má být? Protože tady je to celé jako na přehlídce Prady. Toť důvod 4 místo 5*. Jinak řadím do kategorie mohu vidět opakovaně. ()

Luciee113

Tento film mám hodně ráda. Můžu ho vidět po několikáté a vždy mám u něj ten přihlouplý úsměv na tváři. Jo, cítím z něho takovou pohodu. Určitě si ho zase někdy pustím 😍 ()

PlayEasy

No, tak podle očekávání občas vtipná, ale často také tuctová a poměrně stupidní americká romantická komedie, a i když se zde sešla sestava velkých hvězd, tak spousta z nich tam je úplně na nic a vůbec nelze vidět herecká snaha. Také těžko říct jaká linka byla nejzajímavější, možná právě s tou Gigi, ale ke začátku na nás dle našeho názoru vysolí až moc postav a poté se linky navzájem propojují a vznikne z toho celkem dobrá romantická komedie, která ale ničím nevyčnívá z řad nadprůměrných romantických filmů, ale pro nás to bylo příjemné pokoukání, a i když bychom stříhače za tu minutáž nejraději ukamenovali, tak stále tam nebyla spousta dějových linek dotažena, prostě si frajeři z Hollywoodu ukrojili moc velké sousto. Zlatí Britové! 60% ()

Tominni

Svěží romantická vztahová komedie, na kterou se hezky kouká, ale když vezmu to hvězdé (alespoň počtem hvězd) obsazení, tak bych čekal asi o chloupek více. Těch dvojic je nakonec tolik, že to je spíše na škodu a i některé komentáře jsou navíc, zkrátka méně může být někdy více. I tak z dvojic nakonec vyhrává Ben Affleck a Jennifer Aniston. ()

johnson

Jako příjemná, nenáročná romantická komedie postačí. Pár vtipných momentů, pár rozchodů, trocha sexu (není nic vidět:-D), klasické manželské problémy a to vše zabaleno do dvouhodinového balení. Co musím vyzdvihnout je obsazení, které nemá chybu. Scénář místy nechápu, ale třeba sem to jen já. Průměr -> 3 stars. ()

Danthare

Prvních 90minut jsem se neuvěřitelně nudil, "úžasně" spackaná režie, suchý scénář. Nebýt dobrého obsazení nedalo by se na to vůbec dívat. Posledních 30minut jako bych se díval na úplně jiný film, plný nasazení, mělo to grády, vtip a skvělou atmosféru. Zkrátit na polovinu, přidat pár nápaditých scén do úvodu a dostali bychom krásnou melodramatickou či romantickou komedii. Takhle upachtěných 50% /pro Bena tři hvězdy/. ()

erapo

Vzťah Jennifer Aniston a Bena Afflecka sa tam vôbec nehodil. Celkovo film nestojí za nič (ako povedal niekto predo mnou, je to "typický film, na ktorý zoberieš babu do kina.") až práve na vzťah Jen a Bena, ktorý je priam nadčasový a kľudne sa dal natočiť film iba s touto jednou dejovou líniou posadenou do dramata. Avšak toto jediné pozitívum film je dosť v úzadí a hlavná dejová línia rieši večnú tému "ako zbaliť muža/ženu" typickým nudným, nezáživným, priam otrepaným spôsobom. Kto s kým skončí viete dlho pred tým ako hlavné postavy a nezachráni to ani božská Scarlett Johansson, ktorá schytala priam najhoršiu úlohu vo filme. ()

Blazis34

Příjemná romantická komedie o vstazích mezi jednotlivými páry, kde neustále někdo někoho potěší či zklame. Režisér Ken Kwapis dokázal do svého díla zakomponovat mnoho skvělých a hodně známých herců, což dělá z filmu ještě lepší podívanou, než kdyby tam byli neznámí a neotřelí herci. Film na jedno zkouknutí ocení především dámská polovina populace. Dávám 70%. ()

yatan

mily pekny maly filmik ktory by som nazval v amerike ako "needed" pretoze zobrazuje problematiku cez ktoru momentalne USA a potrebuje niecim trosku upokojit a motivovat svoju mid age society..nic nove ale ani nic pokazene..najviac sa mi pacila ginger goodwin..simpaticky film ale nic extra..sak nakoniec hral tam Ben Affleck.. 6/10 ()

Efreeti

Nevím proč, ale na konci filmu převládal takový hořký pocit. Romantická komedie to teda není ani náhodou, jak by se na první pohled mohlo zdát... ()