Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

ratpile

Skvěle obsazená komedie/milostné drama, bez nějakého hlubšího vyznění na konec. Příběh Aniston a Afflecka, mě přišel totálně nezajímavý a klišovitý, stejně tak nezajímavý byl příběh pana realitního makléře. Naproti tomu, příběh Gigi a mého, v poslední době čím dál tím více oblíbeného, Justina Longa a především peripetie kolem Bradleyho Coopera a skvělé Jennifer Connelly, mají svojí dvojakostí diváka trošičku v šachu a občas tak film vystrčí růžky. Být ony slabší příběhové linie zajímavější, hodnocení by bylo vyšší, škoda, místy výborné. ()

zly.dvojce

Ty čtyři jsou za pravdivé a přitom svěží vyprávění o životě tak jak leží a běží. Pátá za radu, která mne sice zrovna teď trhá na kusy, ale ušetří mne horšího marastu v budoucnu. I was warned, Thank you! ()

MarkHoppus

Americká komedie? Americká romantická komedie? Je toho strašně moc a už ani nedokážu rozeznat jednu od druhé, a to je podle mě největší chyba posledních výtvorů pocházejících z USA. Neřikám, že jsou ty komedie špatné, naopak - citlivé dívčí srdce určitě obohatí a kluci se alespoň pobaví pohledem na pohledné americké ženy, ale to je bohužel tak všechno čím mě romatický komedie z Ameriky zaujmou. ()

HarlanWade

Ale jo, neurazí, nenadchne, klasika. Neubráním se ale nabízejícímu se srovnání s Láskou nebeskou. Neubráním se proto, že ji tohle, ambicemi přeplněné dílko, předběhlo asi ve dvou scénách. V těch ostatních bohužel těžce zaostává. No jo, takové vykrádačky dnes vycházejí málokdy... ()

Burrows

Celkem průšvih. Přes dvě hodiny natahovaná vztahová kaše, která může lákat pouze hereckým obsazením. Mnoho postav a dějových linií, z toho žádná mě neoslovila a nevzbudila zájem. Občas některý z charakterů zaperlí vtipem či vhodným postřehem ze života, ale v poměru k celkové stopáži je toho zoufale málo. ()

Asdas

Príklad toho ,že kvalitné (čítaj zaujímavé) herecké obsadenie ešte nerobí dobrý film.S komédiou to nemá spoločné nič..na romantický film je to až príliš umelé a drámu si predstavujem inak (v prvom rade aj nejaké tie emócie a tie tu chýbajú) takže ten jeden špunt dávam za Jennifer Connelly a za stopáž,ktorá prekvapivo rýchlo ubehne. ()

DKNY

Popravdě řečeno, moc nechápu zdejší nízké hodnocení. Romantické komedie jsou přeci o pocitech, a o to tady kráčí. Líbilo se mi to moc, tisíckrát víc než Na sv. Valentýna (což je v mnoha ohledech srovnatelný film- kopa známých herců, propletené vztahy atd.). Pro mě velmi opravdový film, jak jen může holywoodský film být opravdový. ()

Melpomene

milá romantická komédia, ktorá nikomu neublíži. v niektorých prípadoch síce nie je herecké obsadenie až tak hviezdne (ben affleck nepatrí k mojim top hercom), po tomto filme ma však čakalo prekvapenie v podobe príjemného pocitu ()

jafuska

příjemný romantický film ale komedie to určitě není, do ní to má hodně daleko, další plejáda známých herců, film o párech a jejich pochopení lásky a vztahů všeobecně, milý film ani délka filmu tentokrát nevadila, uteklo to rychle. ()

petite fille

príjemná oddychovka, pre pokoj duše za tým nehľadajme nič viac. ak by som hodnotila akúsi mravnú stránku, vystala by mi pred očami zrejme mozaika chuderiek (počnúc Gigi, ktorá sa mi v podaní Ginnifer Goodwin napriek svojej odpornej úzkostlivosti zdala najlepšie zahranou postavou) a neschopných chlapov (Ben Affleck v malej roli aj tak najpodarenejší). na scenári oceňujem šikovné popreplietanie postáv, vďaka čomu príbeh plynie veľmi prirodzene. záver to už tlačí do klasického happyendu, čo sa dá aj predpokladať, no bolo to menej cukríkové než obvykle. 3 hviezdičky za to, že ma nič prehnane nenaštvalo, ale na druhej strane ani neprekvapilo. ()

Maica

Povedené dílko. Akorát nevím, jak Alex toho mohl tolik vědět o ostatních mužích, aniž by je třeba viděl, nebo tak... Nebo mě zaráželo, jak často Gigi chodila na rande. Ale jinak to byla dobrá komedie, pěkně provázané vztahy, uvěřitelný příběh, pěkný konec, sice trochu happyend, ale kupodivu mi to tady ani moc nevadilo. Moc příjemná podívaná. ()

Peter-1307

Film, ktorý hovorí o vzťahoch medzi opačným pohlavím. Žiadna špeciálna, ničím osobitá výpoveď, ale ako blockbuster-oddychovka zaberie. ()

jprmusic

Nepřijde mi vůbec nic směšnýho na tom, když ze sebe lidi dělaj ve filmu pitomce. Ano, ženy a muži uvažují zhruba tak, jak ukazuje tenhle film. Ženský jsou trochu slepice (většinou) a chlapi tak trochu hajzlíci (většinou). Je otázka, jestli jsou chlapi trochu hajzlíci proto, že se to s těma slepicema nedá vydržet a nebo jestli jsou ženský slepice proto, že je ničej ty hajzlíci. Pravděpodobně je to tím, že jsme prostě takový jaký jsme a proto to v mezilidskejch vstazích vypadá tak jak to vypadá. A mě to přijde spíš k pláči než k smíchu. ()

Creony

Film bych překlasifikovala na romantickou komedii s možnými horrorovými prvky v případě, že najdete sebe sama v jedné z postav. Na mě to místy působilo až strašidelně :-) ()

Kubi21

Tohle se opravdu nepovedlo. K nikomu jsem si během těch dvou hodin nenašel cestičku. Všechny příběhy mi přišly strašně umělý a nelidský. Hvězdu pouze za to herecké obsazení, které bohužel nic nezmohlo. Kde nic není, ani smrt nebere. ()

Queendom

A to teda žere. Velký překvapení, který mi napoprvé ukrátilo cestu Studentama na trase Praha - Brno. Napodruhý, v klidu domova, se mi dokonce potvrdilo, že to rozhodně nebyl jen zabiják času. ()

Al Majda

Mám ráda, ostatně jako většina holek, takové ty romantické americké slátaniny. Tohle je super slátanina (v dobrém), ve filmu se sice až moc podezřele mihá tolik známých herců a hereček, máte pocit, že se jednou opravdu všichni mezi sebou sejdou a že se znají (což se opravdu stane), ale taky mi příjde, že si stále v životě říkáme, že ten svět je tak malej, že to docela i sedí a nakonec nepůsobí tolik nerealisticky. Také už tím, že jeden chce druhého, ten zase někoho jiného,... Rozhodně film také dost hovoří o ženské naivitě a o naší super schopnosti - vidět věci jinak než jsou :D. Pro ty, co hledají způsob, jak se zbavit nějakého ctitele či ctitelky, nabízí širokou škálu fintiček ;). ()

meemini

Je na tomhle filmu vůbec něco? A proč vlastně ničemu dávat byť jedinou hvězdu? Rozhodně si nesednu na zadek z hvězdného obsazení. A fakt už vůbec ne kvůli produktu, ze kterého jde každou chvíli vidět prvoplánovost výdělku (romantický film, zaměření na určitou věkovou skupinu, hezcí lidi, hezký obraz, šťastný konec, popřípadě vystřízlivění a pak teprve šťastný konec). Mainstream jak poleno. Bohužel nebo naštěstí. Záleží jak pro koho, já tohle každopádně nežeru. Za zmínku stojí dvojice Aniston Affleck. Tam to funguje a malou chvíli to vypadá i normálně. ()