Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Gore

Ze začátku velmi užvaněný film o vztazích nabytý hvězdami, který se v průběhu děje na velmi zajímavou podívanou, kde nad všemi těmi hvězdami vévodí dvojice Justin Long a Ginnifer Goodwin, kdy jejich role jsou dobře napsaný a dobře zahraný. ()

Simgal

Americký pokus o Lásku nebeskou nedopadl bohužel tak, jak by mohl. I když se mi tento film líbil, tak mám pocit, že svého plného potenciálu nedosáhl. Zajímavých postav je zde dost a hrají je skvělí herci. Nejvíc se mi líbila postava Gigi, kterou Ginnifer Goodwin zahrála bravurně. Uvěřil jsem jí každé slovo, až si říkám, že některé věci snad čerpala rovnou ze života. Je krásná a sympatická, takže jednoznačně největší plus. Ben Affleck, Jennifer Aniston a Jennifer Connelly své postavy také zahráli velice dobře. Koho jsem až tak nemusel, byla překvapivě postava Scarlett Johansson. Jasně, když ze sebe na obrazovce shazuje šaty, tak globální oteplování dostává zcela nový význam. Herecky ale nepředvedla své maximum. ()

JK-Stinger

Hodně příjemná romantická komedie s úžasným hvězdným obsazením. Na to, že jsem vůbec neměl v plánu na to někdy koukat, jsem zahlídl začátek v televizi a nakonec vydržel až do konce. Nutno říci, že velmi spokojen. ()

VencaS

Překvapivě dobrý, a překvapivě pravdivý. Troufám si tvrdit, že skutečnost byla skutečně uskutečněna na plátně. Soudě podle sebe, si myslím, že minimálně každý druhý se v nějakém záběru musel poznat, nebo mu to něco připomínalo. Jsem zvědavý kam to dotáhnu já sám, pokud si vezmu nějaká ponaučení a rady z těchto různých partnerských sfér. Scarlett není jedna z mých oblíbenkyň a tak tomu je i po dokoukání tohoto filmu. ()

halogan

Dějových linií tam je trochu moc. Ne že by to člověk nestíhal, ale spíš jde o to, že jsou ty méně důležité trochu odfláknuté. Hlavní děj s výbornou Ginnifer Goodwin a Justinem Longem je příjemně doplňován trojicí Johansson-Cooper-Connolly, zbylé dva (ne)páry tam jsou spíš do počtu. I tak příjemný chick flick, který neurazí ani nenadchne. ()

BreHas26

Velmi příjemná komedie s velmi dobrým obsazením a pořád mi v hlavě zůstává ta hezká scéna jak se Affleck objeví v kuchyni, když má Anniston hodně práce s péčí o tátu... + Nádherná Scarlett se sympatickým Bradley Cooperem a ještě ten udivený Justin Long. Pěkná podívaná :-) ()

Rocket

Nemôžem si pomôcť, ale doteraz mi žiadny film tak veľmi nepripomínal Lásku nebeskú ako tento balík "Skittles" (americké cukríky mnohých príchutí), kde každá je zosobnená inou známou hviezdou hollowoodskeho neba. Škoda, že k horeuvedenej dokonalosti to má fakt ďaleko. ()

xxSmoldaxx

Obyčejný film o vztazích , lásce a manželství. Už tenhle popis je tak neoriginální jako samotný film. Zaujmout může snad jen zajímavý casting. Nemohu napsat, že jsme se přímo nudil, ale nějaký nečekaný zvrat prostě nepřišel. 59% ()

KOZEL84

Miluju Jennifer Connelly.Byla v té záplavě známých jmen jasně nejlepší.Je to takový sympatický filmík a já sem na něj měl fakt chut.Byl to příjemně strávený čas. ()

Mat21

Největší bitva v dějinách modré planety, nikdy nekončící boj mezi muži a ženami o právo na lásku a šťastný život. Ano, přesně o tom vypráví film Až tam moc tě nežere. Vzájemně protkané osudy 4 žen nacházejících se v různých stádiích společného života. Zatímco Gigi přímo prahne, aby již konečně našla toho pravého a stále potkává jen záletníky nemající po prvním rande již zájem, Beth pro změnu již 7 let žije s nejúžasnějším mužem pod sluncem. Jen v jedné otázce nenalézají shodu, Nash zarputile odmítá stvrdit jejich vztah úřední cestou. To Jane měla v podobě Bena více štěstí a nyní již zaměstnává její mysl jen rekonstrukce jejich hnízda lásky. Křehká rovnováha štěstí se však začíná bortit v okamžiku, kdy Jane nalézá nedopalky cigaret a Ben stojící frontu v supermarketu potkává Annu, ve které spatřuje sexuální symbol svého života. Jejich mileneckému vztahu však není přáno a Benovi se jedno číslo s Jane za přítomnosti své milenky stává osudným. ● Velmi spletitý příběh utkaný z mnoha citových rozpoložení, okamžiků radosti, nadějí i zklamání. 4 partnerské dvojice s větší či menší měrou protkány do sebe, partneři opouštějící své drahé polovičky a nalézající útěchu v náruči té druhé. Plejáda bezedných monologů zdrcených žen doufajíc ve zlepšení situace. Za tohoto předpokladu a odkázán na bezdubingovou verzi s titulkami velmi těžko stravitelná první polovina filmu. Pod salvou slov testujících diváky z předmětu rychločtení již nezbývá příliš prostoru věnovat se obrazovému vjemu a rozplétat velmi složitý vzorec 8 hlavních postav a mnoha vedlejších. Mluvit o filmu v souvislosti s komedií je přehnané, Až tak moc tě nežere je psychologický film postavený především na komunikaci a jednom ze základních lidských citů - lásce. A jelikož jsme dospěli do 21. století, závislost na mobilním telefonu, i coby nepostradatelném prvku na utužování patrnerských vztahů, již hraničí s absurdismem. ║10.7.2009║ ()

Rehooo

Tak takhle nějak jsem si vždycky představoval romantickou komedii, pod kterou bude napsané Made in USA. Vtipná, napínavá, romantická a hlavně - pravdivá komedie. K tomu už není potřeba co dodávat! Snad jen, že opravdu stojí za podívání ;-) ()

jasanka

Stylem mi to maličko připomínalo Lásku nebeskou převrácenou naruby, ale to asi udělalo to, že se děj točí kolem mnoha propojených postav. Dobré (a zároveň pravdivé a smutné) myšlenky (např. "Dřív, když jsem se chtěla někomu líbit, šla jsem ke kadeřnici udělat si nový účes. Teď si zaktualizuju status.") Příběh je vlastně založen na jednoduchých myšlenkách typu "když ti chlap nezavolá, nechce tě", "když s tebou chlap nespí, nechce tě" a "když si tě nechce vzít, nechce tě". Prostě "až tak moc tě nežere". Originální film, celkem by mě zajímalo, co se honilo tvůrcům hlavou, když ho vymýšleli. ()

andaa

Tak tohle byl vazne pruser moderni kinematografie... Co to vlastně mělo být? Nástroj na zlepšení nálady pro povadlé třicátnice, které ještě neměly super vztah? Nevím jak vám, ale mě charaktery přišly vyzrálé asi tak jakože 17 let věku... A této "vyzrálosti" dosahovaly i ty dialogy... Čekala jsem až do samého konce, jestli se tam někde neobjeví dokonalá pointa, která by vyvážila dvě hodiny nudy a pocitů trapnosti při každém mužském "šarmantním" úsměvu a ženském "sexy" zavrtění v bocích, ale ouha, ono vážně nic... Má to být romantická komedie... Romantické to nebylo ani omylem... a komedie už vůbec... Znáte takový ten pocit u filmu "tohle jsem přesně já, tohle je ona... jo a takle bysme se zachovaly"? Tak tady se to stát nemůže. Ty postavy jsou tak neuvěřitelné, že i Shreka bych na ulici čekala spíš. PS: jedna hvězdička za půlminutovou scénu Scarlett u bazénu... (jinak tu stála taky zahovno) ()

Mallinali

Takových profláklých jmen a mě se přitom zdaleka nejvíc líbila rozkošná Ginnifer Goodwin - když se poprvé naivně usmála, dost to nadzvihlo můj gender. Cynik Kevin Connolly byl výbornej, jeho postřehy měly něco do sebe a závěrečné odhazování téhle masky byla geniální pointa. Ale na Scarlett, která pálí za ženáčem a přitom dokonale využívá a oblbuje kluka co je do ní po uši zabouchlej, jsem narozdíl od ostatních pořád nadával, protože mi až moc připomínala bolestivou kapitolu z mojí minulosti. Je fakt, že víc jmen víc mate a já si až po nějaké době všimnul, že ta holka z kanceláře je ta manželka od Bradleyho Coopera. No, možná to taky bylo tím, že jsem u toho popíjel víno, které se jmenovalo "Víno". K ostatním hercům dodám, že Affleck tam skoro nebyl, Jennifer Aniston jen tak prosvištěla (i když to jejich finále mi skoro odšpuntovalo slzný kanálky), Jennifer Connelly jsem ze začátku ani nepoznal a nijak extra mi tu nepřišla a potěšil i drobný štěk Krise Kristoffersona. Prostě pěkná oddechovka, která konejší, pohladí (od pasu nahoru), řekne i pár mouder o vztahu a tak nějak zanechá při závěrečných titulcích příjemný pocit. ()