Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Riley

Debil, blbeček, debil, blbeček, jen támhle vzadu jediná výjimka, dva blbečci vedle sebe. To neříkal ,,Cimrman" o tomhle ,,filmu"? :) 40% ()

bartias

Ne zrovna skromná délka filmu mě zaskočila, ale když už se děj pomalu rozjel, díky skvělému obsazení s občasnými zpomaleními tempo ustál. Hlavně se v něm ale objevilo nečekaně hodně povědomých - takže zábavných momentů. Sakra, vždyť jsem kromě některých mých kamarádek a kamarádů v tom filmu poznal i sám sebe. ()

tom88

Vôbec nie zlý snímok, práve že je nabitý všetkým tým čo má romantická komédia mať, aj keď v tomto prípade to až taká komédia nebola. Je tu more hollywoodskych hviezd, ktoré ale nemali veľa času na presadenie kôli deju, ktorý zahŕňal priveľa príbehov. V tomto filme sú natlačené ( celkom zručne ) štyri romantické filmy a to všetko v dvoj hodinovej stopáži. Je to síce celkom obdivuhodné, ale nie vždy má niekto náladu na takú silnú dávku. Samozrejme ak máte náladu pozerať veľa romantických filmov a nemáte zrovna moc voľného času, je film Nie je z teba až tak paf ako stvorený na takýto deň. Pre mňa je to za film ako celok 60% ()

DarkDemon

Další důkaz, že „hvězdné obsazení“ není vše. Jak neoriginální téma - tak neoriginální zpracování. Nic proti filmům „o vztazích“ ... už jsem viděl i krásné a dojemné, ale tohle bohužel nespadá ani do kategorie vtipné. Všechny ty ženské krom pipinky Gigi (Ginnifer Goodwin) byly buď otravné nebo nudné a fakt nechápu co kdo vidí na Scarlett Johansson a tom jejím ksichtu. Dokoukal jsem to jen silou vůle. ()

Susinnon

Ach, ako ja neznášam neveru. Neviem, či sa nájde netolerantnejší človek k tejto záležitosti ako ja. Film priemerný, ničím zvlášť nezaujme, ale ani neurazí. A mimochodom, koniec s Jennifer a Benom sa mi proste páčil. ()

dr.fish

Film natočený Asociací amerických psychologů přichází s jasným poselstvím. "ač jste jakkoli velký magor, máte pocit, že Vám nikdo nerozumí, topíte se v neurózách a jste zoufale sám, na každého nakonec čeká sladké lízátko za odměnu, vysněný princ na bílém koni, který dělá přesně to co má, a nedělá to, co bytostně nesnášíte. Svět není zlý, neztrácejte naději, každý konec je nakonec fajn." Jakkoli skvěle obsazené dílko nemá šanci, pokud v něm není co hrát. A tohle je skutečné peklo, dodíval jsem se jen proto, abych si dokázal, že to vydržím. Natočené jako parodie typu Bláznivá střela by to bylo k popukání, takhle je to katastrofa. Není v tom stopa nápadu, všechna moudra jsou z Marsu anebo alespoň z Venuše. Vše je předvídatelné a naprosto nezajímavé. Jednu hvězdičku dávám za závěrečnou píseň od The Cure Friday I´m in love, kterou vždycky rád slyším. P.S. Neznám nikoho a ani jsem nikdy o nikom neslyšel, kdo by žil jako lidé v tomto filmu... ()

Madlenka26

celý film jsem byla tak nějak přesvědčená že tomu dát obyčejný průměr, ale musím své rozhodnutí přehodnotit. Ač byl děj tak trochu sem tam nudný a né ničím zajímavý, přesto to ve mě něco ponechalo. Dýchlo to na mě jakousi realitou a skutečností. Ač se to film hemžil samýmy hvězdami tak pro mě byla hvězda jen jedna:Ginnifer Goodwin, která byla neskutečně přirozená a dodala filmu lehkost. Na mě jen zbytečně dlouhé nýbrž osudy zajímavé. ()

tomeek

Plejáda známých tváří v příjemné komedii, ale místy jsem se ztrácel v tom propletenci "kdo se zná s kým díky komu"... ()

vesper001

Kluk potká holku za měsíčné letní noci a vůně rozkvetlých popínavých růží a pak zjistí, že si holka o něj to kolo opřela omylem, protože si ho spletla s kandelábrem. Holka uvidí toho pravého během rozlučky se světem, těsně před odchodem do kláštera. Jenže se ukáže, že dotyčný je výhradně na elfky a navíc má za denního světla každé oko jiné a třetí skleněné. Ať žijou ubožáci. Jenže přesně tak to vypadá a dopadá. Vynikající lék na akutní předávkování láskou nebeskou v jakékoli verzi. ()

kocik1

Když tě chlapec nežere, nelez mu do pr...le.:-)) I tak by se dal poněkud cynicky shrnout obsah tohoto filmu, který ukázal pár známých pravd o tom, že čím chci víc, tím dostávám míň. Ale ani nejlépe rozehrané postavě Gigi jsem její happy end nakonec nevěřila, protože ta by svou úmorností odradila nejenom každého chlapa, ale dokonce i mě. Takže za mě potenciál filmu nevyužit a až se jednou vyspím, nebudu vědět, na co jsem se to vlastně dneska dívala. ()

Jackxx

Teda, nečekal bych, že mě tehle film takle hezky a příjemně naladí. Říkal jsem si, že ho asi taky nebudu zas tak žrát, ale ono téměř naopak. Obvlášť se Scarlett, kterou bych sežral hned a s Aniston:o) Možná jsem doufal, že se víc zasměju, a bylo to trochu dlouhé, ale jsem po zkouknutí spokojený a to je důležité:o) ()

Lopezka1982

Až tak moc tě nežere patří k mých top deseti romantickým komedií. Pokaždé, když si ho pustím, tak film vidím z jiného úhlu a najdu tam zase spoustu zajímavých rad do života. Ve filmu se prolíná několik životních příběhů, najdeme zde hodně celebrit i příběhů ze života. Film, který mi mluvil z duše mohu jen a jen doporučit :) ()

ecceHOMMO

Trefné, zábavné, poučné...o tom ako ženy chápu/nechápu signály mužov....o tom ako pekne/nepekne sa správajú muži k nežnému pohlaviu........Ponaučenie pre ženy: " Niekedy sme tak sústredené na šťastný koniec, že prestaneme vnímať znamenia.......Ako poznať tých čo nás chcú od tých čo nás nechcú? Tých čo zostanú od tých čo nás opustia?..............možno, že šťastný koniec nevyžaduje pána Užasného,..... možno je to celé na vás...aby ste sa sami pozbierali a začali znovu ......a možno že tým šťastným koncom je to, že idete ďalej. Ponaučenie pre mužov: vlastne to je strata času...muži sú nenapraviteľní, nepoučiteľní.....ikeď....česť výnimkám....( patrím do tej výnimky aj ja???...musím o tom popremýšlať...:o)).....)...........***/**** ()

PeterNet

Tak to by šlo! Opravdu! Velmi, velmi příjemná komedie o vztazích. Tohle že natočili Američani? Už to tak vypadá. Kdyby nebylo těch debilních vysvětlivek jednotlivých pojmů, tak by to možná bylo i za 5*. Velmi dobré schéma filmu, vynikající obsazení a scénáristé se snažili napodobit Woodyho Alana. Z části se jim to povedlo. 79% ;-) ()

Mrkvič

Tolik známých tváří a tolik dějovích rovin. Tak rozházená mozajka a tolik nudy. Zlaté fekální komedie, kde je mouder skoro stejně a člověk se aspoň zasměje. Ač souhlasím snad s každou myšlenkou filmu, nepotřebuju k takovému zjišťování dvě ukrutně zdlouhavé hodiny. ()

Sfinkter

Po rozpačité první půlce, které bych dal maximálně dvě hvězdičky, jsem dostal pravdivou vztahovou romanci v půli druhé. Celý film byli chlapi v převaze, ale nakonec nebyli vítězové, jako obvykle. Sympatické individuality s prozíravým režisérem opět dokázaly, že Hollywood umí i lejno zabalit tak hezky voňavě, že vám nezbyde nic jiného než příjemný pocit. Navíc jsem asi poprvé zažil sexuální otřes z pohledu na Scarlett Johansson, do dneška jsem si říkal, co na ní kdo vidí tak extra. Klidně zopakuju. ()