Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

crola

Film, ke kterému scénář napsal sám život. Uznávám, že některé dialogy a scény jsou lehce "americké", ale perfektní výkony jednoduše hvězdného obsazení jen dokazují to, že ženy opravdu "visí" na mobilech, emailech, ... a neustále si budou omlouvat a samy sebe deptat omluvami opačného pohlaví. Na druhou stranu muži, kteří jsou přeci vládci vesmíru, buď lásku nepotřebují, protože každá je chce tak co, nebo jim nestačí, že už jednu mají nebo jim dokonce ani nevyhovuje, když jim (v tomto filmu doslova :) ) "hopsne" přímo do náruče... Film je o kopromisech, komunikaci, opětovaných i neopětovaných láskách, prostě ze života :-)... Roztomilá podívaná. ()

breebee

Prvně jsem filmu usadila dvě hvězdy, ale po přečtení komentáře pode mnou jsem si to rozmyslela a změnila hodnocení na tři. Pravdou je, že film se celkem dotýká opravdového života. Takové ženy skutečně existují. Snow white - Ginnifer Goodwin je zde bohužel naprosto trapná, zoufalá a ubohá. Bavila jsem se, ale ani ne tak na té komedii, jako na blbosti té komedie. Dvě hvězdy a půl, řekněme. ()

Alvin

Jeden z těch povedenějších filmů o vztazích. Ideální film na první rande, po kterém vaše nová láska uvěří, že taky konečně našla toho pravého "prince". Aspoň do doby než pozná, že jsme všichni stejný parchanti. ()

Radusa

Možno je to zapríčinené mojim momentálnym citovým rozpoložením, ale mne sa to proste páčilo. Milý, jednoduchý romantický film, ktorý sa v mnohom, čo sa týka lásky a medziľudských vzťahov prinajmenšom podobá realite. Vzhľadom na 66% tu som ostala veľmi milo prekvapená :) ()

Linsang

Jeden by nevěřil, jak se v Hollywoodu dokáže plýtvat tamním hvězdným potenciálem. Obsazení filmu je jak příručka kdo je kdo ve filmovém průmyslu a přesto se z toho nepodařilo vymačkat víc než vlažnou zábavu do které mohli být obsazeni mnohem méně profláknutější herci. Výsledek by byl určitě méně nákladný a člověk by ani nebyl tak zklamaný, jelikož by neměl přehnaná očekávání. ()

little_kitty

Chyby a nedorozumenia medzi mužmi a ženami sú ústrednou témou tohto filmu. Už nejde o romantický film pri ktorom si človek ťuká na čelo "veď takto to nefunguje". Už nejde o film, kvôli ktorému ľudia veria, že zo zlého začiatku vzťahu môže predsa byť rozprávkový koniec. Naopak táto snímka dokonale ukazuje, kde robíme chyby a ako to následne v realite dopadne. Pre mňa najlepší výber z kategórie romantika. ()

BlackVelvet

Tohle je knizka prevedena na filmove platno. Knizka je celkem vtipna, lehke ctivo na nedeleni odpoledne ktere odsypa (rady jak randit, prospikovane humornyma pribehama z realu s komentarem). Na filmovem platne to proste nefunguje, ne vsechny knizky se maji filmovat. ()

doogiemus

Som doogiemus, a verím v manželstvo! Verím, že manželstvo je Božia vôľa pre tých, ktorí sa milujú, pričom láska nie je len cit, vzplanutie a vášeň, ale rozhodnutie, ktoré neraz treba v sebe vybojovať znova a znova. Verím, že každý človek je pokúšaný tým, že ho vlastná žiadostivosť zachvacuje a zvádza (Jakub 1,14). A verím, že nakoľko ma tento film neobohatil a neoslovil, ale bolo mi z neho smutno, a ukázal mi biedu ľudských vzťahov, môžem tomu napáliť hodnotenie podľa svojho uváženia. ()

filmpassion

Nenáročná komedie. Místy pobavila. Možná by se z výše uvedeného hereckého obsazení dalo vytáhnout trochu víc, ale pokud si chcete odpočinout, relaxovat a příliš nepřemýšlet, určitě se hodí. S realitou všedních dních bych příběhy moc nespojovala. Po ukončení filmu mi v hlavě zůstala jediná myšlenka - pokud někdo hledá nějakou cestu = určitě ji najde. ()

Pythonator

Až tak moc to nežeru. Neskutečné množství hereckých hvězd napasované do neskutečně nudného romantického filmu. Jennifer Connelly se nezahýbá (a taky se s ní pravidelně souloží!). To by udělal jedině debil, podvádět takovou ženskou. Bo leda, že by to bylo se Scarlett Johansonovic. Podtrženo sečteno si všichni lžou, zahýbají a každý chce s každým šoustat. O tom jsou ale i lepší filmy. Bo jsem snad nějak nepobral sdělení filmu či nerozluštil ten krásně romantický film, u něhož slza ukápne a srdce jihne? ()

P@\/EL

Další z řady romantických komedií, která mě moc nepřesvědčila. Dle mého vkusu tady na komedii bylo hrozně málo humoru a měl jsem takový dojem, že hlavní roli zde hraje telefonní záznamník. Jednotlivé příběhy táhnou aspoň víceméně povedené dialogy v podání známých sympatických herců. Celkově jsem jim to ale nesežral. ()

Bodega_Bay

Skvělá komedie se zbytečně nízkým hodnocením. Je fajn, že měl někdo nápad zfilmovat všechny ty trapné hlášky, kterými se častují ženy i muži každý den všude po světě. Bez zbytečného patosu a moralitek, závěr překvapivě bez obvyklých trapností. Vážně nevolá proto, protože se mu líbíš až moc, prostě na tebe jen kašle - kéž by mi tohle někdo řekl, když mi bylo 16 :) ()

Gamine

Čekala jsem, že to bude nějaká další povrchní přeslazená komedie plná klišé, ale tento film mě příjemně překvapil. Postavy byly pro mě uvěřitelné a opravdu jsem jim fandila, navíc se nedalo úplně odhadnout, jak to vlastně skončí, takže tam bylo napětí až do konce. Baví mě tyhle víceliniové příběhy, které se nakonec propojí a všechno do sebe zapadne. Nejvíc mi to připomínalo Lásku nebeskou a 50x a stále poprvé. Hvězdné obsazení netřeba zmiňovat, ale nejvíc se mi líbili méně okoukaní Justin Long a Ginnifer Goodwin. ()

datel13

Na film jsem se podíval po cestě busem z Paříže do Prahy, páč jsem chtel na začátek něco nenarocnyho a myslel jsem si, ze jde o ten film, kde si rodice Owena Wilsona najmou Sarrah Jessiku Parker, aby dostali mamanka z domu. Nenarocnost souhlasila, ale tenhle film je navíc vymejvarna pro zensky v prechodu a pro fifleny, který si reknou „jo, takhle to v zivote presne chodi“, prestoze takhle to v zivote rozhodne nechodi. Lehka zrada spociva uz v nazvu filmu, kterej slibuje něco jako komedii, ale ona je to upatlaná vata o vztazích bohatejch Amiku, s hodne narvanym obsazenim. Když pominu, ze kazdej chlap tu působí jako gay (B.Cooper odmitne Scarlett Johansenovou s tím, že je zadanej, nacez si sedne do auta a minutu se běloskvoucím chrupem na sebe zubi s Affleckem), jde o jakousi variaci na to, ze baby jsou v dnešním svete stredem vesmiru a chlapi se kolem nich museji otacet jako druzice. Skoro vsechno se da nejak stravit – ale jedna věc, ta me vazne sokovala. Manzelka najde na stavbe cigara a hystericky předhazuje manzelovi, ze tajne kouri jako by slo o nejhorší zločin v historii lidstva („Co jsi nerozumel na věte, jak jsem rikala, ze muj otec zemřel na rakovinu plic?“), borec to zatluce a stíhačka mu sice odpusti neveru, ale karton najitej v kapse kalhot pozdeji spusti hysterickej zachvat a vyusti v rozchod. Reaguje jako kdyby zjistila, ze manzel delal oberstumbanfuhrera v tabore a jejiho otce poslal do plynu. Ale ono pritom něco mnohem horšího – typek obcas tajne kouri! Filmaři pak tohoto původně nejvic empatickyho a sympatického hrdinu vykresli jako ztroskotanyho losera, zatímco jeho stara je vítězkou „co se nasla, a znovu randi“. At zije dnesni vymatlanej hyperkorektni svet, s protlacovanim všech „utlačovaných“ - v tomto pripade jde o pomerne sirokou mensinu „ženy“. Ale zase abych uplne nekřivdil, nejde o hlavni jadro filmu, spis odstin nebo linii, která jim prochází. Takze k filmu celkove: není to vtipny, není to nijak zajimavy, je to uplne zbytečný. Jediny co me opravdu pobavilo, byl jakejsi lodnik, co se bez jakyhokoli propojeni mihne mezi dvěma scenama a vyklada cosi o tom, ze když si holka u vas zajde na velkou, znamena to, ze vam nikdy neda. ()

darkchipmunk

Průměrná "romantická komedie" s hvězdama, která se tváří jako že zprostředkovává pravdivý moudra, přitom staví na odiv cynismus a představuje skupinu dospělých, kteří jednají jako puberťáci a mělo by to být atraktivní. Navíc puberťáci první dekády nultých. Dnešní teenageři jsou uvědomělejší.____ No... na jednu stranu... konsent je zásadní, to by se možná dalo aplikovat na současnost. Možná že by bylo užitečný, kdyby někteří týpci pochopili, že když si jich žena nevšímá, znamená to, že opravdu nemá zájem, nedělá se zajímavější, ani nedostupnější, prostě nemá zájem a pokud jí nedáš pokoj, nejsi odvážnej samec, ale úchyl.____ Scarlett Johansson i Bradleymu Cooperovi to slušelo, když nic jinýho. A obecně přítomnost téhle sestavy herců výrazně zvedá rating jinak ne až tak povedenýmu filmu, jenž na mě působí spíš jako z roku 2004, než něco z konce desetiletí. A ono vůbec... v nultých letech moc dobrých (romantických) filmů nevznikalo. ()

Barushka79

KDyž se u vás vykadí nebo si nechá zbytky jídla z večeře zabalit, tak se s váma nevyspí :O).........super film.........bezvadný obsazení - Ben Affleck, Jennifer Aniston ( Už je stará :-O), Drew Barrymore, Bradley Cooper, Leonardo Nam.....*kissed* ()