Joe Kingman (Dwayne „The Rock“ Johnson) je ten najtvrdší hráč amerického futbalu, akého si len dokáže človek predstaviť. Má všetko – slávu, rešpekt spoluhráčov, vypracované svaly a ženy po ňom šalejú – vrátane malého dievčatka Payton (Madison Pettisová), ktorá jedného dňa zazvoní na jeho dvere a predstaví sa pomerne nezvyklou vetou: Som tvoja dcéra. Spočiatku je z toho Joe riadne zaskočený, ale napkon si uvedomí, že to môže byť aj pravda a zodpovedne sa ujme starostlivosti o Payton, kým sa jej mamička nevráti. Spočiatku však nič nefunguje tak, ako si predstavuje. Napokon si vypočuje Paytoninu túžbu a zapíše ju do baletného programu. Tam sa zoznámi s Monique, ktorá mu vysvetlí, ako sa má o dieťa starať. To však je stále iba začiatok všetkých problémov a nečakaných situácií... (TV JOJ)

Tomasso001

Komedie plná kýčů, ale kupodivu mě tak netahaly za vlasy a film mi příjemně utekl a několikrát mě pěkně rozesmál. Je lepší komedie plná klišé u které se pobavim, než ta, která se jim vyhýbá a je vlastně o ničem. S určitým nadhledem je to dobrý filmek ()

terunka003

Vtipné, otcovské, místy i trochu dramatické ×americké, klasické. Ale jinak pohodová podívaná. Člověk se zasměje i zvážní, ale vcelku vám z toho je celkem příjemně. Je fakt, že v některých částech filmu, hlavně na konci děje, byste zvraceli nad jejich americkou genialitou a otřepanými frázemi, ale vtipné scény to dolaďují do celkem únosné míry. Ale takovej bejváček je fakt luxusní.. ()

neoBlast

Nebylo to tak hrozné jak se na první pohled zdá. Překousne-li člověk fakt, že typickým Disney rodinný schématům se nevyhne lze se i bavit. Scénář se opravdu utápí v bídném rodinném kýči plného milých příhod a starostí. Ale naštěstí Fickman tahá zářivé eso: Rocka. Ten suveréně zvládá ustát většinu dementností se ctí, ukazuje komediální talent a vlastně jenom díky němu jsem celý (dost natažený) film dokoukal. A jenom díky němu dávám tři hvězdy. 50 % ()

Phietros

Je vidět že Dwaynovi krom akčních rolí sedí i rodinné žánry. Po shlédnutí Víly zuběnky je tu další povedená záležitost, ikdyž je starší, ale já jí viděl až ted:) ()

Mihail123

Dwaynova snaha o hranie sa cení (jeho "premenu" som mu síce moc neuveril). Film je občas zábavný, občas príliš trápny a občas príliš presladený. Všetko vyvrcholí (ako obvykle), americkým happyendom. ()

zdenny

Filmy o rodičích a dětech, tedy o tom, jak se oba naleznou, ale i o tom, jak se nenaleznou... Prostě filmy, ve kterých je vyobrazen "konflikt" mezi světem dětí a světem dospělých, mám moc rád. I když jsou scénáristicky jednoduché, mnohdy předvídatelné, a mají prakticky všechny stejnou kostru. Umí ale diváka dojmout a příjemně pobavit. Dwayneovi Johnsnovi role amerického fotbalisty prostě sedí a prospívají mu. Je v nich hodně příjemný, komický a zábavný. Malá Madison Pettis svou roli zahrála velmi dobře a myslím, že je to nový talent americké kinematografie. ()

drake31

Prvý krát keď som tento film videl, boli dosť blbé podmienky a mám pocit že som ho ani nedopozeral ... ale teraz som si to dal ešte raz. Klasický klišéovitý príbeh ktorý sme mali možnosť vidieť nespočetne krát, ale jeho spracovanie v tomto filme sa mi nejakým spôsobom zapáčilo, možno istú zásluhu má na tom americký futbal. Dwayne Johnson je macher a je na ňom vidieť že si tu úlohu užíva a baví ho to (ako v každom jeho filme). Rodinný film ktorý sa podaril, prekvapil a čo je hlavné nenudil ... je jedným z mala podobných filmov, ktoré sú naozaj skvelé. ()

Brain-D

Docela příjemná klasická ohraná hra s drsnou tváří Dwayna Johnsona (THE ROCK), který se čím dál více vyskytuje v rodinných komediích než v akčňákcáh, v který by sme čekali více. The Rock, zde ukazuje že je herec a je velmi zábavný. Sice nikdo nedokáže porazit ducha Arnolda Schwarzeneggera, ale The ROck se mu podle mě mírně přibližuje jak akčními snímky, tak i takovými kravinkami. ()

Guzo

Nic převratného ani nijak zvlášť zajímavého. Navíc mě americký fotbal nikdy moc nebral, takže i díky tomu z toho moc nadšený nejsem. Jen moc nechápu, proč se Dwayne Johnson k tomuhle projektu vůbec upíchl.. ()

Soweek

Žádná pohádka, ale typická disneyovská pohádka. Nedivim se, že tohle u Amíků vedlo v žebříčkách návštěvnosti nějakou tu dobu. Což o to, pohádky mám rád, ale tady to disneyovci kapánek přetáhli s těma citama. ()

lskala

Ale jo, zase tak hrozné to nebylo. Dwayne už nehraje jen Krále Škorpiony... :-D Možná, že je to tou vánoční atmosférou, ale já se vcelku bavil... ()

sedm.1

Na rovinu přiznávám,že 4* je hodně přepísklé hodnocení,nicméně Dwayne Johnson je zde tak neuvěřitelně fajn,zábavný a celkově skvělý,že prostě níž jít nemohu.A naštěstí pro celý film je Rock v každém záběru a z děje prakticky vůbec nezmizí,takže je pořád na co koukat a pořád se čím bavit.Rock má prostě nehorázný talent a charisma a ikdyž bych ho daleko radši viděl v nějaké nadupané nekompromisní akční megařežbě,ani jeho komediální výraz neni vůbec k zahození,ba naopak.Jedině on táhne celou tuhle neoriginální patlaninu z absolutního dna,kam by jinak tento snímek poprávu patřil.Dějově jde totiž o stupiditu první třídy.Tisíckrát omletý děj,jedna velká kopie všeho možného.Konec sice trochu překvapil a na mě i zabral,ale o happyend se nikdo nemusí samozřejmě bát.K obrovskýmu minusu bych pak ještě přihodil Kyru Sedgwick,okamžitě dát přes držku a zadupat do země.Hrozný výkon.Aspoň že to dámské obsazení vyvažuje svou krásou Roselyn Sanchez.Prostě,Plán hry je typickým rodinným Disneyodpadem,ale s naprosto dokonalým Dwaynem Johnsonem. ()

NUbijec

Kamarádce, která mi tenhle film doporučila jsem slíbil napsat komentář. Ale nevím co by v něm mělo být. Pořád mi do mozku akorát leze růžová. Od začátku je vám jasné co se bude dít, ale co čekat od rodinného filmu od Disneyho. Horší jsou spíš v podstatě všechny postavy ve filmu, ať už začnu u dítěte nebo u všech spoluhráčů hlavního hrdiny. Ten je mimochodem největší vypatlanec ze všech. Má doma asi pětimetrovou vlastní fotku a svoji síň slávy, ale opravdu šokující je to, že se do konce filmu změní. Mezitím samozřejmě vyhraje titul, protože není jenom nejlepší táta, ale taky fotbalista. Dítě není vlastně nijak zvláštní, samozřejmě oplývá typickou přemoudřelostí amerických potomků, vedoucích své o mnoho hloupější rodiče správným směrem. V podstatě má tenhle film štěstí, že hodnocení není tak racionální, jak by mě nutily všechny ty iritující skutečnosti dát. Pro odpočinek při zkouškovém to vlastně nebylo tak špatné, i když těžko naplním očekávání, že si to pustím znovu, ale Rocka chci příště vidět alespoň mlátit lidi a ne tancovat balet (i když ten byl možná to nejlepší na celém filmu...). ()

Kuny27

ale jo, na odreagování je ten film docela dobrý, až na trochu více trapných scén.... pokud jste nemocní, unavení nebo na hlavu, tak tento film doporučuji, ale jinak néé, protože je to kravina ()

BlackTom

Keď s deťmi robí Schwarzo - v pohode... Ale The Rock nato nemá, nie je vtipný, len odpudzujúco trápny. A na tomto filme je tak málo pozitív, že to nestojí za reč. Mal radšej ostať pri Walking Tall. ()

iXtr3m3

Veľmi slušná komédia s Rockom, perfektné protiklady Obor vs malá princezná. Toto sa podarilo. Po niekoľkoročnom opätovnom zhliadnutí spolu so šesťročnou dcérkou musím dodať, že to, čo bolo vtedy pre mňa len príjemnou komédiou, má teraz pre mňa aj veľké srdce a je mi jedno nakoľko prvoplánové a umelé. Má to myšlienku a prezentuje to všetko, čo by si rodič, nech je akýkoľvek, mal uvedomiť pri svojom dieťati. Takéto filmy môžem. ()

Castorr

Skoro dokonalá komedie, u které jsem se hodně pobavil. Rock mě přesvedčil, že umí hrát slušně v některých komedií. Určitě filmů s podobným nápadem už tu bylo mnoho, ale když mám chuť se zasmát tak je tento typ vždy vhodný. Skvělích (na komedii) 80%. ()