Byl hvězdou arizonského rugbyového týmu, ale v opilosti spáchal vážnou nehodu, dostal se do nesnází a posléze do nápravného ústavu pro mladistvé. Právě zde však může konečně pochopit, pro co je vlastně dobré žít.  Středoškolský mladík Rick Penning žije přesně tak, jak hraje rugby - rychle, tvrdě a naplno. A vše podřizuje úspěchu v očích svého otce Richarda, panovačného a přehlíživého trenéra. Jenže pochvala a uznání nepřicházejí, což jen popouzí Rickovu divokost, jež se už brzy projeví v celé své „kráse“. Stačí k tomu jediná noc. Rick v opilosti spáchá vážnou dopravní nehodu, a protože se nejedná o první přečin, soudkyně ho bez milosti odešle do chlapeckého nápravného zařízení v Salt Lake City, čímž se jeho dosavadní sportovní kariéra ocitá v troskách. Přesto je zde ale ještě možnost pozvednout hlavu. Pokud bude Rick schopen překročit svoji pýchu a hvězdné manýry a přijme kodex drsného a nesmlouvavého trenéra Gelwixe, může na zbytek sezóny nastoupit na trávník v dresu slavného týmu highlandské střední. A i když je to zpočátku velký boj, Rick nakonec pozná, že právě zde se může naučit víc než kdekoli jinde kdykoli dřív. Svou bojovností nakonec dovede nové spoluhráče až do finále národního šampionátu, kde by měl stanout tváří v tvář svému bývalému celku vedenému vlastním otcem. A právě v ten moment je propuštěn a může se vrátit domů. To je chvíle, během níž se z chlapců mohou stát muži. Ricka čeká velké rozhodování, kdo si víc zaslouží jeho loajalitu. Mladého atleta, který konečně pochopí, co je v životě důležité, ztvárnil v americkém sportovním dramatu z roku 2008 Sean Faris, v jedné z vedlejších rolí se pak diváci mohou setkat s populárním Samem z Pána prstenů, osmatřicetiletým Seanem Astinem. (oficiálny text distribútora)

Marsik

** Tenhle film mi sedl, už jenom proto, že jsem ho viděl pár okamžiků poté, co jsem byl poprvé na tréninku rugby :) Takže to, co jsem si v praxi zkusil, jsem hned viděl pěkně doma na LCD, se sklenkou dobrého pití a křupavých lupínků :) Film jsem viděl už kdysi dávno, ale moc jsem ho nevnímal a hodnotil jsem ho pouze 3 hvězdičkami. Nyní zvedám na 4, protože to bylo povedené sportovní drama, na které se dobře kouká. 75% (with T.) ()

heyda

Mírně nadprůměrné sportovní drama. Příběh je sice jedno velké klišé, ale spíš mi vadila při hře ta chaotická kamera. Sean Faris mi nepřišel jako dobrá volba pro tento film, navíc nechápu, jak to můžou nazývat turnajem středních škol, když ti kluci vypadaj vesměs mezi 20-30 lety. Na druhou stranu se mi docela líbila hudba, líbil se mi Maurský tanec Haka a kupodivu sem se ani nenudil. 60% ()

Torision

Strašně debilní film. Seana Farise mam od Never back down fakt rád (a kvůli němu jsem se na tohle vůbec koukal), ale tady předvádí tak trapnej výkon plnej přehrávání, že se ten film ani v nejmenším nedal brát vážně. Ostatní postavy a herci nesympatičtí, scénář trapně klišovitej, kroky hl. hrdiny se nedaj ani věřit, režie pomalá. Nuda. Znova už ne. ()

teutates

Dalo by sa povedať, že športové snímky vyhľadávam a po poslednom výstupe Seana Farisa som sa práve na tento film tešil, avšak opak sa stal pravdou. Ohromne trápny a naivný snímok, kde hlavný hrdina hľadá svoje pravé ja, ktoré v svojom "ukážkovom americkom sne" nemohol bez pomoci určitej skupiny ľudí nájsť... Faris sa herecky snaží asi ako CH. Ronaldo (ista podoba tam je) na ihrisku a celkovo mi tento počin v skutku nič nedal. Rád by som našiel pár kladných momentov, ale nebude to ľahké... takže radšej, asi takto 3/10 + sklamanie... ()

balcazar

Keby som film hodnotil pred rokom, dvomi či tromi, možno by som z fleku "vypálil" plné hodnotenie, asi sa teda mením a som kritickejší. Pútavý plagát aj názov, no dej proste ničím výnimočný a originálny, ničím extra sa od ostatných priemerných športových filmov neodlišuje. Pomaly každá postava si prešla niečím drsným a má v zálohe na každú ruku niekoľko múdrych poučení, výrokov, ktoré sú pre dobro hlavnej postavy nevyhnutné! Musím pochváliť športové scény, ktoré ma, napriek tomu, že ma ragby nebaví, zaujali, veľké plus dávam aj za haka, no opäť opakujem, keď si už len otec so synom niekoľkokrát poučne a srdcervúco vymení hlášku z haka, tak to začne byť otravné... ()

• Sean Faris si během natáčení vymknul kotník. (Hal_Moore)
  • Sean Faris kvôli filmu behával 6 míľ dvakrát denne, aby sa dostal do formy, často pri viac ako 37°C. (U_S_O)