Tom Witzky je dobrý manžel a otec rodiny a na první pohled ten nejobyčejnější chlápek na světě. Netuší však o svém daru vstupovat do jiného světa. Nevadí, že nevěří na duchy, protože duchové teď začali věřit jemu. Otevřel dveře do jiného světa, vidí nepochopitelné obrazy, slyší podivné hlasy a nedokáže řídit svůj život jako dřív. Jeho podivné vize ale brzy začnou mít reálné souvislosti. (oficiálny text distribútora)

teseth

Film to byl docela zajímavý, ale ne tolik aby měl zde uváděných 76%. Je tu pokus o velkou záhadu rádoby rozuzlení ale pokud zapnete všech 5 v hlavě tak na to přijdete po 30 minutách filmu. Hlavně závěr už je spíš takovou nudnou procházkou místo zběsilého výletu. Bohužel zklámání. ()

P@\/EL

Docela dobrý horor, jenž místy nabízí slušně napínavou a mrazivou atmosféru s několika povedenými lekacími scénami. Ovšem že bych se u filmu celou dobu bál, tak to se rozhodně říct nedá, což je vzhledem k tak kvalitnímu námětu trochu škoda. Aspoň že je film podpořen výborným nápaditým příběhem. ()

AArrxen

Vynikající duchařský film. Myslel jsem, že to bude další omílanice všech možných duchařských klišé, ale nakonec jsem byl velmi mile překvapen. Dobré herecké obsazení a výkony, děj, který Vás ani neunudí k smrti a ani po Vás nehází zbytečné akční záběry, velmi příjemná podívaná. Jen jedna věc mě velmi, velmi vadila. Páni režiséři, kteří do filmů dáváte scény, kde se trhají zuby, a co hůř, NEHTY, tak pro Vás mám pouze dvě slova. FUCK YOU. To se prostě dělat nemá! ()

zekon

Velmi kvalitní thriller se zajímavou pointou a skvělými herci. Dost dobrá duchařina na kterou se hodně dobřo dívá :) ()

TheKleofa

Jakkoli měl film parádní atmosféru i herecké výkony a vlastně mě na něm nic nijak výrazně nevadilo, ani mě ničím nezaujal. Měla jsem pocit, jako bych to už všechno několikrát viděla. ()

Baroque

jednoduché, nie veľmi originálne, ale zato veľmi účinné a profesionálne odvedené. nenudí, kevin bacon ako hlavná postava to odpálkuje s nadhľadom, a to je to, čo film potrebuje. to snáď stačí, či? možno ten koniec na spôsob satisfakcia, blablabla, pointu oslaboval. ale celku to neuškodilo. 7/10 ()

Falker[4N]

Velice, ale opravdu VELICE dobrý film. Jestli neholdujete stupidním horrorům, které se předhaneji ve vyplacavaní kecupu a stupiditě a místo toho dávate přednost inteligentním duchařinam s atmosférou a dějem, potom jste tady správně. Todle je film kvalitativně na úrovni počinů jako ŠESTY SMYSL a TI DRUZÍ a já ho nemůžu než vřele doporučit. ()

ronin zabak

Bohužel musím okomentovat pouze 81 minut filmu, poněvadž jsem pak usnul, ale myslím, že tento film má své klady a zápory. Dobově můžeme srovnat s 6.smyslem a musím konstatovat fakt, že 6. smysl je někde jinde. Když ale srovnáme tématiku,tak to nesrovnáme, poněvadž je to jiný pod druh. * * * ()

madline24

Neni to spatny film, to urcite ne. Ale zaroven taky neprinasi nic, co uz by tady xkrat nebylo... a co se tyce podobnosti se Sestym smyslem, tak tu jsem nenasla. Zblbnuta mistnimi recenzemi jsem ale az do posledni minuty kvuli tomu cekala na pointu, ktera se nekonala. :) ()

pani.mysova

Jedním slovem - Vynikající. Co víc na tohle říct? Když má film děj, myšlenku i dostatečnou hloubku, vzniknou z toho zpravidla skvělé filmy. A Ozvěny mrtvých skvělým filmem jsou. ()

tXtX

Príjemná zimomriavková duchárčina zo starej školy ku ktorej sa bohužiaľ dostávam až dnes. (sám nechápem, prečo som ten film roky ignoroval) Herci výborní na čele s Baconom, samozrejme. 80% ()

andy60

I když je film natočen poměrně dobře a diváka dokáže udržet v napětí, stále je to JEN DUCHAŘINA - tedy něco, co mně nedává žádný smysl, něco, co je už jen samotným žánrovým zařazením, vlastně jen nesmyslná hloupost. Když ale pominu tento fakt, scénáristicky i režijně to zaslouží pochvalu. ()