Tom Witzky je dobrý manžel a otec rodiny a na první pohled ten nejobyčejnější chlápek na světě. Netuší však o svém daru vstupovat do jiného světa. Nevadí, že nevěří na duchy, protože duchové teď začali věřit jemu. Otevřel dveře do jiného světa, vidí nepochopitelné obrazy, slyší podivné hlasy a nedokáže řídit svůj život jako dřív. Jeho podivné vize ale brzy začnou mít reálné souvislosti. (oficiálny text distribútora)

dANo

Kvalitný thriller s množstvom hororových prvkov, ktoré dali niektorým scénam 5* punc, ale ako celok ma to až tak nezobralo, lebo sa ten záver dal bez problémov vytušiť... Aj ja pochválim herecký výkon Kevina Bacona, ale ostatní sa mu ani zďaleka nepriblížili. ()

Hennesy

Po veľkom očakávaní prišlo mierne sklamanie, ktoré pramenilo v prvom rade z toho, že som tento film videl až teraz, t. j. v roku 2010. Keby som Ozveny mŕtvych videl v roku 1999 a nevidel Šiesty zmysel a ani dalších "xy" podobne ladených duchárskych filmov s prekvapivým koncom bol by som určite milo prekvapený slušne vystavanou zápletkou, ktorá v sebe spája viaceré vrstvy, takže do hororového základu sa postupne pridáva mysteriózny thriller, ktorý vyústi do kriminálnej pointy, ktorá však trocha podráža v závere celému filmu nohy. Nazval by som to "filmovou skúsenosťou", ktorá filmu s odstupom času zväzuje ruky, pretože ak máte napozerané filmy s podobnou tématikou, tak Vás zrejme málo čo može zaskočiť, prekvapiť alebo nebodaj šokovať. Takto mi ostal len výborný výkon Kevina Bacona, pár zimomrivých scén, slušne natočený mysteriózny thriller, po ktorom mi však už ostala "pachuť" sklamania. ()

fefee

V celku príjemný a podarený ducharsky thriller s tou správnou atmosférou, podobné niečo ako "Žena v černém" či "Šiesty zmysel". ()

ganz

Velmi příjemný horor. Jeden z mála který v dnešní dobvě nabízí alespoň trochu strachu a ne tupě béčkové lekací provedení. ()

pfa

Rozbořený dům, překopaná zahrada... Ale proč to všechno vlastně...? Zdařilý psychothriller a skvělý výkon K. Bacona. [9/1O] ()

Borat

Velice netradiční horror, ve kterém nešlo ani tak o záhadné záběry na duchy a leknutí se každých 5 minut. Tenhle film byl netradiční svým pojetím, kdy se Tom Witzky (Kevin Bacon) snaží přijít na záhadu v jejich bytě. Spíše thriller než horror, ale ve filmu je skloubeno obojí.|80%| ()

manonfire

Spoil: Více než strašidelný byl pro mě tento snímek smutný, protože popis smrti té lehce slabomyslné, ale milé dívky, která si myslela, že právě vstupuje do romantického zážitku... bylo to na mě trochu silné kafe. 70% ()

Mackin

Slušně natočené i celkem působivé, ale škoda že jen v jednotlivých scénách. Celému filmu totiž citelně chybí nějaký vnitřní náboj, který by spojil dané části a pomohl více udržovat divákovu pozornost. ()

Pecival

Hodně předvídatelný děj sráží tuhle jinak docela příjemnou duchařinu. Zvlášť pokud člověk viděl Šestý smysl (což viděl každý), tak tu bude jako doma. Pár slušnějších momentů tu určitě je, řežijně imho docela slušná práce, škoda že scénář není lepší. ()

Braddy

Film mě mile překvapil, čekal jsem hodně slabý odvar. Spíš než Šestý smysl mi to připomnělo The Shining, hlavně pak při scéně na hřbitově. A Kevin Bacon je tady skvělý. ()

BMAJTZ

Obycejna ducharina ktera oproti jinym ma i napad a pomerne solidni herce. Tenhle film neurazi a na dusickove (halloweanske pro obcany americkeho puvodu) noci jako stvoreny. Malem bych zapomel Kevin Bacon (ackoli tohohle chlapce dvakrat nemusim) jednou zase ukazal ze umi i hrat ne jenom dobre vypadat. ()

ArdathBay

Ze začátku to vypadalo na další výborný duchařský thriller, ale zhruba od poloviny přestal mít tu správnou atmosféru a posunul se tak na "jen" dobrý thriller. Psychologie postav nemá potřebnou hloubku a tak film sledujeme pouze jako diváci a do děje nás nemá co vtáhnout. Žádné velké překvapení, pořádná lekačka nebo alespoň něco, co by nás na chvíli vytrhlo z poměrně průměrného děje. Takže bohužel velká předvídatelnost je dle mého největším kamenem úrazu zpočátku zajímavého díla. Televize je ideálním zprostředkovatelem Ozvěn mrtvých. "Šestý smysl" je minimálně o dvě ligy jinde... ()

lulka5

Nechápu, co je na panu Slaninovi tak úchvatného. Jeho nepřesvědčivý výkon byl vskutku nejkomičtější prvek celého filmu... ()

upson

To jsem takhle jednou nechal výběr filmu na pozdní večer na mé přítelkyni :-) a udělal jsem sakra dobře :-) . David Koepp se jako režisér drží zaběhnutých manýrů od svých kolegů ale jako scenárista hezky orámoval obrazovou předlohu Richarda Mathesona a z předvídatelného děje vykřesal velmi slušnou zábavu. Kevin Bacon se svou čtyřhvězdičkovou zábavou ze mě vytáhl i tu pátou hvězdičku a z nudného večera nám pánové z filmového průmyslu udělali příjemnou mrazivou atmosféru. Takže jim i mé přítelkyni za toto milé překvapení děkuji :-) ()