Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

Kmotr

Už v první minutě jsem věděla, že tento film to v sobě má, že mě bude umět bavit. Nespletla jsem se a zamilovala se do Scotta Pilgrimana. ()

Jinny

Sympatická blbina, které by prospěl trochu bohatší příběh. Všechny ty nadsazené bojové scény jsou fajn, ale jejich opakování je postupnem času (i přes všechny vizuální nápady) trochu ubíjející. ()

iwigirl

Film jako takový super, ale ten herec je hrozný nekňuba a pořád nevěřím žádné jeho filmové partnerce, že by s ním mohla chtít hodit - vždyť ten kluk vypadá na 12! ()

honajz

Poněkud dlouhá oddechovka pro teenagery, kterým asi Pac-Man a arkádovky už moc neřeknou. Ujetý humor, stylizace, jen je to pořád na stejné brdo a časem to začne nudit. Nic, co bych chtěl vidět podruhé, ale nemůžu tomu upřít vtipný nadhled. Sice se tam lidi chovají jako dementi, jde o výplach, ale jak říkám, oddechovka pro teenagery. Dal bych dvě hvězdy, ale hraje v tom Anna Kendrick. :) ()

rikitiki

Skvělá kamera a skvělý střih (zejména ostré přechody mezi různými prostředími), spoustu vizuálních nápadů odkazujících na komixovou předlohu. Je to svižné, šťavnaté a vtipné. Není sice jasné, proč všichni expartneři Ramony chtějí bojovat s jejím novým přítelem - že by ji chtěli získat zpátky? Tak to se mi nezdá. Nebo je to obvyklý strach, jestli se dokážu vyrovnat předešlým milencům/milenkám své vyvolené/vyvoleného? Ale co, je to jedno! A Michael Cera opět oblékl nátepníčky, které k němu tak hezky padnou, jak už dokázal ve filmu Juno. ()

Kailo

Scott Pilgrim rocked. Videohra/film. Tady se to někomu podařilo parádně zkombinovat, a dodat do toho parádní ozvučení 90% [HD] ()

Ivoshek

komiks kombinovanej s osmdesátkovou videohrou, rockovým filmem a tak trochu romantickou komedií. zní to divně, kouká se na to dobře ()

anderson odpad!

Tak toto je SILA !!! Toto naozaj spáchal Edgar Wright ? Ten Edgar Wright, ktorý v spojení s Peggom a Frostom vytvoril (zatiaľ) dve nesmrteľné klasiky komediálno - parodického subžánru ? Mám pocit, že BODY SNATCHERS ovládli drvivú väčšinu užívateľov na ČSFD a ich rastlinné klonomozgy tu teraz sabotujú skutočné hodnotenie. (20.9.2012) ()

GigaPudding

Prvních deset minut vypadalo jak kdyby to měla být nějaká blbost pro hipstery, takže jsem začala mít dost obavy, ale naštěstí se to úplně změnilo a v druhé polovině to už byla výborná parodie na hipstery a indie děcka, kde navíc byla spousta odrazů dnešní populární kultury a populární "indie" vlny :). Michael Cera byl zase takovej ten typickej jarin, kdy v těch prvních deseti minutách byl dost otravnej, ale jak se zlepšil film, tak se zlepšil i Cera se svou postavou. Mary E. Winstead byla taky dobrá, i když hrála docela takovou krávu. Takže nakonec to byla velká zbava na téma scott pilgrim vs. mainstream vs. indie hipsteři vs. běžná realita světa :). A obrazově a zvukově to bylo moc pěkný a to zvlášť proto, že všechny ty efekty a barvičky tam nepůsobily rušivě a podařilo se jim ty efekty sladit se zbytkem tak, že to vypadalo dost přirozeně i přesto jak to bylo ulítlý :). ()

eraserhead666

"Vyhrazuji si právo změnit názor na sex." Já nejsem žádný nerd. Komiksy mi naprosto nic neříkají, hraní na hrdiny jakbysmet, hry jen o trošku méně, ale tohle je místy velmi nápaditá prdel. Zpracování, obsazení (zábavná Aubrey Plaza, ještě zábavnější Kieran Culkin, tradičně k pomilování roztomilá Anna Kendrick, ňuňózní - ale jen dokud si neostříhala vlasy, pak už to tak nefungovalo - Ellen Wong a ostatně, i ten Michael Cera tady sedl jako prdel na hrnec) a nadevše čnící Mary Elizabeth Winstead. ()

Scrytcher

Pro mě stejný problém jako u Speed Racera. Svítí to, bliká to a barvičky jsou pestré a videoherními odkazy je to nacpané k prasknutí, ale postrádá to drive, takže půlku filmu čekáme na to, než se začně 'něco' dít. Někdo se příliš dlouho opájel 8-bitovým soundem, konzolovými výchytávkami a přitom zapomněl na to nejdůležitější. Stisknout tlačítko a přidat boost. Letošní comicsovou hitovkou zůstává Kick-Ass. ()

Janek

Ten film má mouchy, příběh je velmi snadný, ale filmařina je to místy naprosto úžasná a geniální. Wrihgt má fenomenální smysl pro storyboard. ()

Thomick

A ten druhej život teda dostal proč? :( --- Přeplácaný. Já vim, že to byl tak trochu záměr, ale zkrátka ... všeho moc škodí. Nicméně Ramona byla skvělá, o tom žádná. ()

Necrotongue

Dnes jsem si udělal vcelku radost. Ani jeden ze tří filmových návratů u mě nevyvolal chuť na snižování původně udělených hvězdiček a Scott Pilgrim si dokonce vydělal jednu navrch. Podruhé jsem se u filmu bavil víc, než když jsem ho viděl poprvé, výborný střih mě opravdu dostával, dialogy byly skvělé, a navíc mi tvůrci dokázali parádně připomenout dobu, kdy jsem házel dvoukoruny do videoherních automatů, u nichž šlo jen o to, aby si člověk prostě zahrál. Měl jsem zkrátka po filmu hodně dobrý pocit. ()

mm13

Komiksová videohra, ktorá je presne taká aká chcela byť a síce som to úplne nepobral, ale ani sa nenudil. V hodnotení nižšie nemôžem, výkon je to taký odvážny aký je originálny a on je taký aký je vlastne dokonalý. Jeden z filmov, kedy hlboko vo vnútri dudrete, ale ani za boha nevypnete a ku koncu to síce ešte aj stráca spád, no ale nedohraj, keď si došiel až sem. A tie civilné výkony mladých talentov by tiež nebolo slušné useknúť. Oukej! ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)