Ant-Man

• Česko Ant-Man (viac)

Najnovší prírastok medzi filmovými spracovaniami komixov spoločnosti Marvel, prináša na strieborné plátno príbeh Ant-Mana. Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosťou zmenšovania svojich fyzických rozmerov a súčasne znásobovaním svojej sily, sa musí ujať úlohy hrdinu a pomôcť svojmu mentorovi, doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochrániť tajomstvo skrývajúce sa v jeho úžasnom obleku Ant-Mana, pred úplne novými nástrahami, ktoré ho ohrozujú. Pym a Lang stojaci tvárou v tvár zdanlivo neprekonateľným prekážkam sú nútení naplánovať a uskutočniť rafinovanú lúpež, ktorá zachráni svet. (Saturn)

kamic

Taková příjemná komiksová jednohubka. Za chvíli si sice budu pamatovat je boj na dětském vláčku a nálety s mravenci, ale zábava to je a to je určitě účelem. Paul Rudd překvapivě zábavný, Michael Douglas pořád sympaťák, Lilly se mohla víc usmívat. Se sklenkou vína a s tímto filmem večer rychle uběhne. ()

dedavena

Dokud budu žiť, žadnemu ten vzorec něprozradim. Cosi tak fantastyckeho němuže byť pravda. Frenka splachnul do zachoda jak spluvaněc, to bylo fajne. Jak snadne je zrobiť otisk prsta a odevřiť sejf. Na co je asi ta kombineza. Spojenci su bezvadni. Henk sleduje Skota už dosť dluho. Jizda mravencuf ve vodovodni trupce byla paradni. Servry su skratovane a nalože rozmistěne. Jedine co pomože, je boj na urovni molekuly. Skot se dokazal dostať tam i spatki. Fajna pohodofka s fajnymi efektami. ()

Michal_Murin

Film od Marvelu nám neposkytne nič iné len ďalšieho hrdinu, ktorý má opäť inú schopnosť. Film je dobre spracovaný, je tam aj zopár dobrých vtipov, efekty taktiež kvalitné. Neviem ako to znie v originále ale v českom dabingu hrozne divne znie hlas pri tom ako je antman zmenšený. Ako fanúšikovi marveloviek sa mi film páčil odporúčam si ho pozrieť. ()

Majkowski

Kdyby tenhle film byl dům, tak je od sklepa až po komín plný všelijakých filmových, především "superhrdinských", klišé. Nechápejte mě však zle, film mě bavil a rozhodně se mi zalíbil Paul Rudd v hlavní roli, která mu perfektně padla. Nejvíce se mi na filmu zalíbilo to, jak byl pojat trochu vtipnější formou, na rozdíl od většiny ostatních Marvelových filmů, což dost možná bylo i hlavní příčinou toho, že se mi film tak líbil i přes jeho několik značných nedostatků ve formě již zmíněných klišé, nebo jádra scénáře okopírovaného z několika předchozích superhrdinksých filmů. (70%) ()

nolitimere

Ešte pred zhliadnutím som ,, mravcovi ,, veľa šancí na úspech nedával no tentokrát ma Marvel príjemne a hlavne nečakane prekvapil .... nechcem to zakríknuť , ale len tak ďalej. ()

FFF21

Obávám se, že tenhle film se vůbec nepovedl na to, jaké měl finanční zázemí. Hodně primitivní, 100x ohraný hollywoodský scénář, ze kterého každého musí bolet hlava. Tedy toho, kdo si žádá za ty peníze v kině něco, co v něm vydrží déle, než se začátkem závěrečných titulků. Jediná věc hodna obdivu byla schopnost maskérů ubrat Douglasovi 30let. ()

Trollmaister

K tomuto filmu mám pár výhrad. Zaprvé: Záporák, který byl tak zřejmý, že jsem jeho zloudušství seznal s prvním pohledem. Zadruhé: ''Láska překoná vše'' Zatřetí: Cliché, Cliché Everywhere. Příběh byl vcelku obstojný na pohádku pro děti, nicméně jsem čekal trochu víc. ()

xstanleyd

Ani ryba ani rak....Nechci být "zlý",snímek ucházející,herci good,zajímavý nápad.Navečer ke kávě film bez problémů..Ale nic by mě netáhlo vidět to podruhé.... ()

vilis_11

Asi protože se příliš na hrdinské díla nedívám (kromě X-Man), bavilo mě - a to doslova, protože některé komicky podané paradoxy filmu zvedají úroveň, trojnásobně. "Vlaková bitka" nádherně ukazuje, jak viděno různou optikou některé skutečnosti můžou vypadat. ()

TheWomenshow

Originální humorný film,u kterého jsem se rozhodně nenudila.Zezačátku mi trochu vadil dabing hlavního hrdiny,ale po pár minutách jsem si zvykla...Je vidět,že to nenapsal člověk pod vlivem nějakých drog,jak mi to u některých scifi filmů přijde.Akorát si myslím,že je to komedie jen na jedno neopakovatelné shlédnutí. Jedno mínus-vadila mi ta scéna okolo Avengers... + za sympatické herce ()

eexDon

Für mich - 80%, - /pár klasickejch klišé tu samo bylo - vztah otec - dcera - udobření, hlavní hrdina se z nuly vypracuje na vrchol, nevýrazněj záporak, manželka Hanka, která se obětovala, protože byla hrdinka - až Amíci fakt rozbouraj všecky tyhlety klišé a natočijou film bez nich, tak já se snad zblázním radostí/, + /vtipné to docela bylo - žvanil Michael Peña, hlavní motiv se zmenšujícím se hrdinou je fakt dobrej a takové trochu neokoukané, trochu jiné, než obvykle/, hodnocení - dobrá komiksovka, konečně trochu jiná, než obvykle, aspoň něco, jenom, aby to vydrželo i ve 2. dílu ()

D.D.Dees

.....Ant-man......Po tomhle filmu už brouky na cestě zašlapovat nebudete..Nebo aspoň mravence. Nebo to aspoň uděláte rychle, aby se netrápili... :) Jedna z nejlepších Marvelovek co jsem za poslední dobu viděl, ano lepší než Avengers. Má to vše co od Marvelovek chcete. Šťávu, efekty, další superhrdiny a logiku! Počkat..Logiku? ()

hoffo

Teória zmenšovania objektov v dôsledku skrátenia vzdialeností medzi atómami, nie je vo vesmíre zase až také sci-fi. Príkladom môže neutrónová hviezda, ktorá vznikne po gravitačnom kolapse hviezdy len o niečo väčšej ako naše slnko, kedy ešte nie je dostatočne veľká na to aby skolabovala do čiernej diery. Potom hmota pôvodnej hviezdy s polomerom niekoľko miliónov kilometrov je stlačená do neutrónovej hviezdy s polomerom rádovo niekoľko desiatok kilometrov. Problémom však je, že hmotnosť ostáva zachovaná, tá sa nezmenší. V úvode to myslím Hank Pym Scottovi Langovi aj pekne vysvetlí, dokonca keď vyskočí malý 80kg Ant-man z vane na dlaždicu v kúpelni, ktorú rozbije, som sa potešil, že autori vytvorili logicky fungujúce Ant-man microuniversum. Zbytok filmu už však na tento fakt úplne prdia a malý Ant-man sa vozí na okrídlenom mravcovi, ktorý síce ako najsilnejší hmyz unesie 400 násobok svojej hmotnosti, ale s 80kg bremenom by mal aj on zjavne "problém". Nehľadiac na to, že keby vám na pleci sedel 80kg Ant-man veľkosti špendlíkovej hlavičky, určite by ste si to všimli, lebo by vám s najväčšou pravdepodobnosťou urobil dieru do trupu a vyšiel pätou na nohe... Remeselne a po vizuálnej stránke dobre odvedená chu..vinka, ktorá popiera vlastné zákony, ktoré si autori sami na začiatku vytvorili. Najväčšiu radosť z tohoto filmu mali moje 6-ročné deti, ktoré v závere uvideli svojho hrdinu mašinku Tomáša, jak v životnej veľkosti gúľa na záhrade očami. Už len pre ich rozžiarené očká dávam 2* ()

tompolicky

No, co k tomu napsat, Spider man, Hellboy, Avengers a podobní po tisícáté. Oddychová Marvelácká fantas-magorie. Na zahnání nudy všedního odpoledne úplně ideální, mozek můžete nechat v šuplíku, nebo si dát před filmem 10 piv, protože nemusíte u filmu ani přemýšlet ani být střízlivý, prostě se uvelebíte v křesle a vychutnáte si nového Iron mana, efekty a i trochu legrace ( nejvíc mě pobavila zvětšená mašinka Tomáš ). ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě

02.05.2020

Společnost Hasbro a studio Paramount najali režiséra a scenáristu Joshe Cooleyho (V hlavě, Toy Story 4) aby natočil animovaný prequel robotí série Transformers. Film by měl mít gigantické měřítko,… (viac)

Captain Marvel si našla režisérské duo

Captain Marvel si našla režisérské duo

20.04.2017

Přestože existují sólové filmy Supergirl, Catwoman nebo Elektry, půlka internetu na ně dávno zapomněla a pravidelně se řeší, kdy už se dočkáme superhrdinského celovečeráku s ženskou hlavní hrdinkou.… (viac)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz