Dealer III

• Česko Dealer III (viac)

Fanúšikovia Sopranovcov musia vedieť: Filmy trilógie Dealer Nicolasa Windinga Refna majú to najlepšie z blízkeho a osobného zobrazenia každodenného gangsterstva – a nemusíte vidieť žiadny z nich, aby ste pochopili ďalší. Tretia a najlepšia časť série sa zameriava na srbského drogového kráľa Mila, malého zlodeja v pôvodnom filme. Okrem toho, že pripravuje večeru pre 50 hostí na oslavu 25. narodenín dcéry Mileny, pripravuje aj komplikovaný obchod s drogami. Keď namiesto heroínu dostane 10 000 tabletiek extázy, Milo je z novej drogy zmätený a zavolá bývalého bodyguarda a súčasného reštaurátora Radovana, aby mu pomohol. Refn nakrútil nervózny, pohlcujúci film, ktorý sa hrá ako celovečerná verzia paranojou presiaknutej scény varenia cestovín z filmu Mafiáni od Martina Scorseseho. (Film Europe)

Saur.us

Krvavé zakončení dánské narko-gangsta-psychologické trilogie. Jeden den a kolik věcí se může podělat. Toto motto nás provází všemi třemi díly a v tomto to platí samozřejmě také. ()

agassi68

Čakal som pokračovanie, no dostal som bežný deň Mila, šéfa srbského drogového gangu v Dánsku. Niečo ako don v Taliansku. Doma sa tvári ako skvelý otec rodiny a na druhej strane porcuje svojich nepriateľov ako prasce. Medzitým srbské dialógy pretkávané dánštinou a oslava dcériných narodenín. Koniec na prd, ako pri všetkých častiach. Škoda.. ()

Wolvie

Závěr série jak má být.Konečně trilogie,ve které se všechny nitky opravdu propojí a vznikne organicky čistá filmařina,které se nemůžu nabažit. ()

Rokle

Jasný vrchol trilogie. Zlatko Buric byl v každém díle tím člověkem, na kterého se strhávala největší pozornost. Jelikož tady hraje ústřední persónu, liboval jsem si každým záběrem jeho charisma a hlášky. Až na posledních deset minut. Dlouho jsem neviděl nic odpornějšího. Ne že by mě to zklamalo, to v žádném případě. Jen to dovedení do vyvrcholení bylo setsakramentsky explicitní. ()

GOREGASM

Poslední díl hustohusté Refnovy trilogie se tentokrát zaměřuje na osudy balkánského přistěhovalce a bosse Mila, který na vlastní kůži pozná, jaké to je, když vám teče do bot, a to festovně. Scénář je opět na hranici geniality a většina herců jako by ani nehrála, tak autenticky to působí. Refn buduje po celou stopáž hutnou atmosféru (audiovizuál numero uno), která je místy doslova hmatatelná. Třetí Pusher, stejně jako celá série není relaxační podívanou, ale naopak nekompromisní sondou do severského underworldu, kde nic není zadarmo. 100% ()

Hapretor

Celý film se děje úplné h . . . . , a pak tam vykuchaj chlapa. No, to je úlet. Pan Refn by mohl vyprávět věčerníčky, v tomto případě hororové. Už, už sem usínal a pak sem jen nevěřícně čuměl. A to má jako udělat film "cool", nebo záživný, nebo nějak obohacující? Tímto sem se utvrdil - Refn není a nebude nikdy můj šálek čaje, kafe ani kakaa !!! Viděl jsem od něj už fakt dost. Farvel Mr. Refn !!! ()

t0ny

Nejbrutálnější a zároveň nejstylovější díl trilogie. Scéna z Milova klubu mi v hlavě zůstane asi ještě hodně dlouho. 85% ()

Kingjiri

O něco slabší než druhý díl, ale pořád lepší, než jednička. Milo tu chodí na setkání s lidma, co jako on přestali s fetem. Kromě toho zrovna připravuje oslavu pro svojí dcerušku a aby toho nebylo málo, tak se zároveň zaplete do kšeftu, který mu samozřejmě nevyjde. Zápletka je vlastně ve všech dílech pořád stejná, jen jí řeší jiná hlavní postava a v tom je právě to kouzlo, že je přesto každý díl trochu jiný. Milo svoje problémy vyřeší svérázným způsobem, ale trochu mi vadilo, že to nebylo uplně ukončený, protože minimálně jeden člověk, co by mu šel dále po krku, zůstal. Váhal jsem mezi třema a čtyřma hvězdama, jenomže nejslabší jedničce jsem dal tři, tak teď musím dát alespoň slabší čtyři, abych byl spravedlivý. ()

Ygnor

Mistrovsky natočené, bod srážím za příliš kontroverzní vyznění filmu, ale možná ho někdy přidám za poslední záběr stojícího Mila nad špinavým bazénem, který bude třeba také jednou uklidit. ()

jojo-Jozin

Poslední díl trilogie se točí kolem srba Mila, se kterým se setkáváme ve všech částech trilogie. Očividně se na něm projevují známky únavy a na čele mu přibylo pár vrásek. Podepsala se na tom léta v drsném prostředí, drogy a deprese. Navíc se objevuje na scéně konkurence (new generation). Přiznám se, že na začátku jsem měl jakési mírné tendence sklouzávat sympatiemi k Milovi (skupinové terapie, příprava narozeninové dceřiny oslavy), resp. chápal jsem jeho jakési znavené otrávení. S nevydařeným kšeftem děj graduje a Milo předvádí svou nemilosrdnost. Anděl smrti, jak zní podtitulek k filmu. Naturální, nemoralizující, brutální. ()

kwaicheng

Je to síla.Nicolas Windig Refn natočil opravdu kvalitní trilogii. Chcete-li se vzdělat a dozvědět se něco o tom jak to chodí v drogovém byznysu, tak tohle je film pro vás. Mohamed v mrazáku. "Kdo je tohle?" "Polák." A tenhle? "Albánec". Tak to je v pořádku. Srbská mafie v Dánsku, úplně mě z toho mrazí v zádech. Ten "čistič" jak měl napsáno "Radovan" na triku... no ty vole...hotovej válečnej zločinec. ()

stromekk

Wow! Trilogie se stoupající kvalitou, něco neuvěřitelného... Obzvlášť, když předchozí díly (hlavně dvojka) nastavily laťku slušně vysoko... ()

Petey

Při scéně kde kořeňa pověsili na řetěz jak prase při zabíječce jsem vyvalil voči, když ho podřízli, dali pod něj lavor do který se naplnil krví, říkal jsem si že si dělaj asi prdel, pak když mu vypadly střeva a drtili je v umyvadle mi připomnělo korejský filmy, který se taky s ničím neserou. ()

TomStrom

A chci a chci a chci! Chci čtvrtého Pushera, neboť nám tato dánská trilogie o feťácích, mafiánech a jiných milých lidech zcela vyvrátila zažité pravidlo o kvalitě upadající s každým filmovým pokračováním. Prvnímu dílu jsem nebyl ochoten dát víc než dvě hvězdičky, druhý díl byl za lepší tři hvězdičky a trojka je již za kompletní čtyři hvězdičky. Já ten pětihvězdičkový čtvrtý díl prostě chci. Ani nemusí být o těch srbských strejdech, co si v noci v zavřené restauraci vyvrhávají konkurenty, ale něco podobně dojemného by to být mělo. Už teď jsem zvědav, čím mě asi seveřané překvapí příště. ()

Franc1s

A finálovou jízdu téhle trilogie snad není ani potřeba komentovat. Mělo to spád, opět zajímavej příběh, anonymní feťáky, narozeniy dcery a zase podraz. Zde je asi jako bonus nejvíce krve z předešlých dílů :) Zfetovaný magor Milo to tady rozjel na plné čáře. Navíc se zdě opět ukazuje pár starých známých z předešlého dílu. VRCHOL! 9/10 PS.: Připadlo mi,že za celý film by se profetovalo tak 10kg :D ()

crackonosh

Milo má hodně blbý den. Odvyká, chystá narozeninovou oslavu, nemá prachy, jeho poskoci mají běhavku, nerozezná éčko od lentilky a souběžně ho nevýslovně serou ho Albánci, kteří chtějí převzít drogový byznys a z Mila si udělat cvičenou opici. Naštěstí je tu aspoň Radovan a jeho řeznické náčiní. Největší nářez z celé série. ()

Veronica27

Super zakončení Dánské trilogie.Stárnoucí Milo, který chystá oslavu své rozmazlené dcerunce a do toho nějaké trable.Respekt už taky není co býval a závislost je zlá věc.Výborný konec. ()