Studio 30 Rock

Ukážka z filmu 2
USA, (2006–2013), 50 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Tina Fey

Tina Fey, Alec Baldwin, Jane Krakowski, Tracy Morgan, Judah Friedlander, Jack McBrayer, Keith Powell, Scott Adsit, Katrina Bowden, Grizz Chapman, Kevin Brown (viac)

Tento komediální seriál sleduje každodenní počínání Liz Lemonové, která je hlavní scénaristkou fiktivního zábavného pořadu "The Girlie Show". Se svými spolupracovníky vymýšlí scénky pro tento pořad a všechno jde, jak má, když vtom do jejich životů přichází Jack Donaghy s tváří Aleca Baldwina. Jejich nový šéf je dost svérázný až "divný" a člověk nikdy neví, co od něj čekat. Seriál se nesoustředí na samotnou práci scénáristů a spíš ji jen využívá jako katalyzátor vtipných situací. Sledujeme hlavně osudy charismatické Liz, která z nového šéfa a každodenních pracovních problémů šílí. A to ještě neví, že zanedlouho bude muset kočírovat ulítlého černošského komika Tracyho Jordana a ještě se neustále potýkat s problémy jejího osobního života. (scroochy)

Mira90

30 Rock je odlehčenější verzí Studia 60. Třicítka i Šedesátka dokážou být někdy pěkně kousavé a bezskrupulózní, ale především baví. Studio 60 je ale přeci jen vážnější, a hlavně, v 30 Rock jde mnohem více o to ,,okolo", než o samotný pořad, který tam tvoří. Hlavní scénáristka Tina Fey je naprosto fantastická, ovšem ještě lepší je Alec Baldwin, jeho Jack Donaghy je úžasný kick-ass. ()

Denila

První sérii bych hodnodila jednou, dvěmi hvězdami. Ještě, že jsem seriál hned nezavrhla. S přibývajícími sériemi jsem se vyšplhala na krásné 4 hvězdičky. Liz Lemon je jen jedna. ()

Rodin

O tomto seriálu jsem vůbec nic nevěděl a začal jsem jej sledovat až od nějakého čtvrtého - pátého dílu vlastně trochu z nouze. A už jsem u něj zůstal. Nejde o žádné veledílo, které by posouvalo hranice lidského vnímání reality do netušených výšin, ale na americkou produkci jde o překvapivě výbornou komorní záležitost nabitou jemnějšími i hrubšími fórky, prostě opravdu třída. A po dlouhé době mě zase opravdu potěšil Alec Baldwin. Za sebe 85%. ()

casef

Po zhlédnutí 1. série musím říct, že je to jedna velká nuda. Čekal jsem komedii a zábavu od první minuty, ale ta se vůbec nedostavila. ()

Don82

Minimalistický mix všeho možného i nemožného co si lze při tvorbě televizní show představit. Je až neuvěřitelné, kolik se toho dá vytěžit z tak omezených možností hlavních postav, které se v podstatě objevují stále v těch samých situací. Tina Fey zkrátka umí: jednoduché a zábavné skeče, žádné roztahování a všudypřítomné rýpání nejen do typických nešvarů televizní zábavy, ale i do postav samotných. Hostující herci, taktéž výborný nápad. Oblíbená postava: Alec Baldwin ()

Daginka

,,Musím se rozejít s jednou ženou. Zjistil jsem totiž, že jsem nejstarší z jejich pokémonů!'' - priceless, jeden z nejlepších seriálů téhle doby. Nejvíce jsem si zamilovala šílence Tracyho, který svými extravagantními kousky totálně zabodoval. :A nejoblíbenější scéna je rozhodně upoutávka na Jeffersona! :) ()

Uesbe

Táto esencia najhorších častí amerického humoru umne zmiešaných Tinou Fey, ktorá je v porovnaní so sympoškou Amy Poehler nočnou morou, zo mňa robí postupujúcimi epizódami škodoradostné monštrum želajúce všetkým postavám len to najhoršie. A to napriek tomu, že SNL milujem. ()

RobbieM@N

Díval jsem se na to jen kvůli Tině Fey, ale bylo to strašný, nechápu jak to může mít tak vysoký hodnocení, když Alec Baldwin vypadá jak Steven Segal, taky tak oplácanej a neschopnej něco zahrát. ()

Slunik

Dá se na to dívat. V první sérii mě vyloženě štval Tracy, nesnáším typ humoru, který jeho postva zosobňovala. Jsem ráda, že jsem ho překousla. V další sérii se totiž začala mnohem více prosazovat Liz Lemon, která je mi mnohem bližší a dokážu pochopit její životní trable. I Tracy se lehce umravnil. Naopak mě začíná štvát Kenneth, ale snad ho zase překousnu. ()

jeaq

Fuha......takto dobre som sa dlho nenasmial na seriali.To čo tam predvadza Alec Baldwin v podaní šefa televizie tak to je neskutočne.Ta 5* je tam za neho.Fakt odporučam pozrieť. ()

Mr.Roman

Slabé štyri, alebo silné tri, keďže sa na 30 Rock príjemne pozerá, ale ozaj dobre som sa zasmial len pár krát behom štyroch sérií. Alec Baldwin je dokonalý a hromada epizódnych (poprípade viac) návštev známych (nielen) hereckých hviezd a legiend takmer vždy potešila, no až tak úžasné, aby som sa priklonil k vyššiemu hodnoteniu neboli. ()

petite fille

takéto niečo sa v televízii neprihodí často a ja sa tomu veľmi teším. moja myseľ je zrazu obohatená nezabudnuteľnými vetami ako "i want to go to there" alebo "what the what?!" (tieto veci sa naozaj dostali do mojej slovnej zásoby). tento svet točiaci sa okolo zatrpknutej zanedbanej Liz Lemon mi je istým zvrhlým spôsobom veľmi blízky, je to parádna karikatúra mediálnej kultúry. zároveň ide o šou so scenárom tak brilantne napráskaným humornými dialógmi, že sa to dá pozerať neustále dookola a pri tom stále objavovať nejaké nové vtipy. ()

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)