Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike... (TV Markíza)

Mr.Roman

Podľa mňa o niečo lepší než jednotka, čo však nemení veľa na tom, že nejde o nič prevratné. Dosť zamrzela aj neoriginalita a pomalšie plynutie deja po veľmi dobrej prvej tretine. ()

MrMir

Slabota. Už nemá co nabídnout, vše bylo vyčerpáno v jedničce. Jedinými světlými momenty jsou tučňáci a jejich opičí dělníci. ()

Marrianna

Sakra co se stalo s tím vším, co mě tak na jedničce bavilo? Zřejmě se to při pádu letadla zabilo. Nevím, ale koukala a koukala jako blázen, ale měla jsem hubu otevřenou cukání hlavy takové, kdy chcete mimikou ukázat, že něco popostrkáváte ku předu, ale pořádný vtip nikde. Ani můj milovaný Jelimán tady nefunguje. Snad jen ta bábrle to zachraňuje, ale jinak bída........chjo Je smutné, že mě zřejmě nejvíce bavili tučňáci, co srazí k zemi chlapečka na měsíci. ()

LukKon

Pokračovanie animovaného filmu, ktorý nás zaviedol do rodného kraja "kráľa New Yorku" Alexa. Film mi ubehol vcelku rýchlo vďaka tomu, že sa na plátne vždy niečo dialo a nebolo núdzu o super hlášky, či už v podaní hlavných hrdinov, , lemúr alebo tučniakov. ()

Zadri

Čekal jsem zábavnou, rodinnou oddychovku, dostalo se mi dávky recyklované trapnosti. Bez tučňáků bych zaplakal nad časem stráveným u sledování filmu. ()

inmax

Po opětovném zkouknutí, tentokrát s českým dabingem, zvyšuju hodnocení na plný počet. V Madagaskaru šlo vždycky hlavně o humor a tady je pár skečů smrtících. "Prostě se jí podíváš přímo do očí a řekneš jí, jak moc ji nenávidíš." ()

yaqwsx

Mnohem vyprahlejší pokračování jedničky, co se vtipů, příběhu a vlastně i všeho týče. Čekal jsem víc, bohužel jsem dostal pouze průměrný film. ()

Hollister

Po příjemném a zábavném Madagaskaru a jeho komerčním úspěchu přišel druhý díl. Bohužel pokračuje v řadě jiných druhých dílů, které již nemájí co říct a za jedničkou zaostávají o pořádně dlouhý parník. Po technické stránce se nedá celkem nic vytknout. Se snad již milionkrát použitou zápletkou bez výrazněších nápadů a vtipů už je to horší. ()

Renie42

Při sledování jsem se cítila stejně fajn jako při jedničce. Malinko smutných scén nahradili veselé scény. Alex se setkal se svojí rodinou, Marty se žirafím stádem, Melman si vyzkoušel roli šamana - doktora, Glorie poznala hrocha, který v ní viděl jen kus hrošice a tak Melman konečně projevil svoje city ke Glorii. První scéna malého Alexe a jeho únosu byla dojemná a mladá parta v ZOO byla roztomilá. Ta babka, která v Africe poznala Alexe, byla teda fakt na zabití. A ti tučňáci to zazdili úplně :-). ()

Boudyy

Srovnatelné s jedničkou. Melman řeší existenční problémy, Alex našel svou rodinu, Marty se začlenil do komunity zeber a Glorie se zamilovala. Postupem času se všechno zamotá a vzejde z toho druhé dobrodružství našich čtyřech hlavních hrdinů. Nechybí pochopitelně hvězdné vedlejší postavy z jedničky, které taky dostaly prostor (jen ten Maurice v jedničce více perlil). Celkově tedy 70 %. ()