Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike... (TV Markíza)

Wormboy

O kusicek lepsie ako jednotka, avsak stale nic moc. Niektore vtipy a sceny sice boli fakt dobre, avsak v mozaike trapnosti a moralizmu sa viac menej stracali. ()

Pajky3

Mnohem vtipnější pokračování, já jsem se parádně bavil. Tučňáci byly skvělý, ale bavila celá parta. Od lva po zebru. Ze začátku vypadalo až moc ideálně a bylo jasný, že se něco pokazí. Bavilo mě to, vtipná scéna byl dance battle. Tentokrát k tučňákům přibyla ještě opičí parta. ()

pufina

Budu znít jako ohraná deska, ale ten Madagaskar se vážně rychle okouká a druhý díl není vyjímkou. Moje oblíbená postava Melmen je pořád nejlepší a tentokrát v díře je ještě vtipnější. ()

zette

Jednicku jsem sice nevidel, dvojka mi ale uplne stacila. Uchylne, trapne a nevkusne. Zviratka kradou lidem auta, s kterym pak srazi duchodkyni, pro deti velmi poucna pohadka... ()

necisty

Dvojka mi přijde v mnoha věcech lepší, než jednička, proto zdejší hodnocení moc nechápu. Každopádně je to skvělá podívaná jako vždy a na zvířátka se vždy těším do kina. Tentokrát jen přidávám komentář snad až na 4. pokus:). ... Dobrá zpráva je, že právě přistáváme. A ta špatná, že volným pádem. ()

c.tucker

Totálně infantilní zábava bez děje a jakéhokoliv smyslu. Opravdu některé momenty byli velmy směšné - hlavně tučňáci a dementní lev. Překvapilo mě, že jsem se dost zasmál a mělo to přiměřenou stopáž. Na anináky od Pixaru to grafikou sice nedosahuje, ale i tak docela obstojné. ()

Ice123

Ŕíkejte si a hodnoťte co chcete a jak chcete ale tyhle animáci mají na to aby se umístily v červených číslech.... Jelikož Madagaskar, Doba ledová a Wall-e jsou nejlepší animáci co kdy byli. Plus dvojka dle mého překonala první díl, tak si ubohých 68% vážně nezaslouží. ()

emo

Podobne ako jednotka aj dvojka je nenáročná zábavka pre celú rodinu, ktorá sa z priemeru vymyká najmä v originálnom znení. Schwimmerov Melman je proste neodolateľný! ()

WolfR

Ve druhém Madagaskaru, který se tam mimochodem ani neodehrává, vidím stejný problém jako v prvním díle. Příběh je nemastný a neslaný, prostě jde jen o to, aby si někdo, co nejvíckrát narazil hubu, popřípadě udělal přitroublý obličej. Dále pak hlavní čtyřka zvířat je opět otravná a nudná. Vtipnost prostě celkově dál upadává do hlubin a film nepřináší vůbec nic nového. Jediní, kdo opět za něco stojí, jsou tučňáci, kteří zase srší svým skvělým humorem. Občas se také blýsknou opičáci, či král lemurů, ale jinak opravdu strašná nuda. Navíc konec filmu je snad ten největší animovaný kýč, co jsem kdy viděl. Děs, běs, 2 hvězdy. ()

animaxis

Podle mě nejlepší díl Madagascaru.Je to takové dobrodružnější,než první díl,vtipnější,než první díl,má to lepší příběh,než první díl(opět podle mě) ale hlavně je to ŠÍLENĚJŠÍ,než první díl!V kině jsem se stejně jako v případě prvního dílu smál nonstop,akorát rozdíl je mezi tímhle a prvním dílem to,že u jedničky se ted směju méně,než když jsem to viděl v kině a tomuhle dílu se směju dost do ted. ()

mortak

Ve stejných kolejích, ale s určitým up-date. Každá postavička má teď svůj vlastní minipříběh (jakože třeba Will I Am balí Pinkett Smith). ()

FrankSusta

Sakra co to bylo? To co jsem jako malý (narozdíl od ostatních dílů) nenáviděl na nějaké psychologické úrovni miluji nyní. Jo, stále je to slabší než zbylé díly, což mě pomalu až nutí jít s hodnocením na tři, když se to ale vezme za sebe, je to docela zábavná nahláškovaná jízda. Jen někdy by to mohlo ubrat na řevu a zbrklosti a bylo by to mnohem výživnější. Ale i teď to je fajn. Jen to trpí oproti ostatním dílům tím, že tu není jakože fakt nicmoc legendárního a nápaditýho, ať už co se postav či hlášek týče. Samozřejmě, že tu něco s takovým potenciálem je, ale kvůli provedení se to bohužel trochu ztratí. Ale já se moc moc bavil, takže čtyři hvězdy, ale s odřenýma ušima o stupeň nižší známku (ale Skipper a Jeliman to zachraňují) ()

Noviik

Tak tohle by nešlo. Vtipné tu byli akorát pasáže, kterým jsem se zasmál v jedničce, takže originalita nulová. Příběh nulový. Jednička mě sice moc nebavila, ale v porovnání s tímhle? Naprostá nádhera... ()

sir-dave

Nuda a velké zklamání... Kopie jedničky a nemůžu skoro najít žádné pozitivní věci. Narozdíl od jedničky u které jsem se bavil, mě dvojka nedokázala připoutat ani k tomu abych se na to díval souvisle. 80 minutový film jsem sledoval na třikrát a sem rád, že jsem se vůbec dodíval. jednou a naposled stačilo. Snad nebude 3. ()

tom88

Pokračovanie trailermi slušne navnadilo a po (pre mňa nevydarenej) jednotke som si chcel spraviť chuť. Bohužiaľ nastalo sklamanie a to hlavne čo sa týka obsahu, teda dej sa nemá čím chváliť a takisto vtip je nevydarený (samozrejme je tu kopec svetlých výnimiek). Je tu aj množstvo trápnych scén, ktoré fakt nemusím ako napr. súboj leva s babkou a podobné zbytočnosti, ktoré podkopávajú nohy slušne sa rozbiehajúcej jazde. Animácia je dostačujúca, ale nijak ohurujúca. Dvojka vypadá pri jednotke ako video film direct to DVD. No takže na trojku sa už vôbec neteším ak teda niekedy bude. Pre decká je Madagaskar 2 určite slušná zábava. Inak ledva 60% ()