Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike... (TV Markíza)

Mafyn

Mohu zase jen pochválit nápaditost a výřečnost postaviček. I Madagaskar na druhou je velmi zábavný a sranda musí být. ()

Lilloos

Oproti jedničce lepší námět, který se nám možná snaží i něco naznačit (Martyho příběh), ale to na úkor zábavy. Našlo se sice pár fajn momentů (stávka odborářských opic) a Jelimán i tučňáci jsou pořád stejně skvělí, ale dějová linie, vedená na dětský film až přehnaně agresivní důchodkyní, se mi tedy dvakrát nezamlouvala. ()

ashtangi

Jde o hloupější a infantilnější příběh, který se snaží vyždímat ze sebe co jde a tak nakonec zbude jen slupka od citronu. Větší nuda než první díl. Ke konci jsem usnul, takže ani nevím, jak to skončilo. Abych řekl pravdu, tak mi to nevadí. ()

jorgus

Prijemne prekvapeni..sice je zde mnoho moralistickych kecu ktere patri skoro do kazdeho rodinneho animaku..ale pak jsou zde cetne fragmenty ktere jsou opravdu vtipne (tucnaci, svist, Moto Moto...atd), . A to ostatni neni natolik otravne a i to je obcas vtipne..proste prijemne stravenych 90 minut:) ()

RadimFišer

Želám nad tímto svinstvem a ultra hnusem. Co je na tom hezkho je pouze vizuální podívaná. A i z té se mi dělalo nevolno. Neměl jsem dobrý pocit po sérii vrcholových filmů. Chtěl jsem utéci z kina, protože jsem u toho nechtěl být. Samozřejmě ocením příběh pro děti, který je lehký, jak zavázat moje tkaničky. Obrázkotvorně jdeme nahoru. Příběh nůdný a odporný. Ještě ted je mi nevolno, když se dívám na programy kin. Pro děti povinnost vidět. Představuji si, že takovýchto filmů uvidím celou řadu, až budu mít děti. A bude mě to stát spoustu peněz. Měl bych si vážit svého současného stavu.1 hvězda za vyjádření odporu a nesouhlasu k vlezdoprdelkosvví a opatrnosti lidí, kteří měli na to překročit dějiny a sami sebe. Příště vám držím palce a přes tu bolest jsem stále váš příznivec. ()

Lúca

Bohužel je tu další přáklad všeobecně známého faktu - "dvojka" nepřekoná (a ani se nevyrovná) "jedničce". Najdeme tu sice pár opravdu podařených míst, ale ta jsou doprovázena vyloženě hluchým zbytkem. Hlavní dějová linie je předvidatelná a naprosto tuctová. ()

melloun

Zlobivé čičinky přišla potrestat vojensky vycvičená důchodkyně z NY. Po celou dobu jsem se dobře bavil, místy mi však přišlo nastolené tempo přímo zběsilé. Hop sem, hop tam, hlavně se v ničem dlouho nepatlat. Jednoznačně nejvtipnější mi přišel Melman jako šaman a hroší nadsamec Moto Moto. Musím ještě vyzvednout dokonalou hudbu, která je u Madagaskaru prostě perfektní. Abych nezapomněl na tučňáky, tak ty tam taky byly. ()

Fuckmaker

Podle hodnocení a tržeb je zřejmě dvojka úspěšnější, ale podle mě jen trapnější. Autoři se snaží nalákat nejoblíbenějšími postavičkami z jedničky jako komerční tahák,ale trochu to přehnali. Největší zklamání pro mě byla stařenka "bojovnice" za kterou jsem se až styděl. Nebýt tučňáků a sexy hrocha Mota Mota, ktrému propůjčil originální hlas Will.i.am, tak by mé hodnocení bylo ještě nižší... 50% ()

Rehooo

Druhé pokračování mě celkem překvapilo. Bylo tu více zábavných scén než v prvním díle. Už to nebyli jen lemuři, kteří to drželi nad vodou, ale i hlavní hrdinové a úžasní tučňáci. Všechno mi sedělo, ale... Scény mi přišly jen tak poslepované a tak nějak si přehazovaly děj. A ten se mi zdál zanedbávaný. Potom ještě ta stará bábi - zdála se mi až moc ztřeštěná. Když to však vezmu kolem a kolem, tak jsem nebyl tak moc v očekávání a vyplatilo se. Dostal jsem sice kvalitou stejný kousek jako byla jednička, ale lépe se mi vstřebával. ()

artas

Je mi ľúto že nemôžem dať viac *, ale nedá sa. Jednotlivé gagy sú dobré, nájdu sa aj vynikajúce (jednanie opičích odborov ma naozaj pobavilo, dcéra to naopak nechápala), ale ako celok to nie je homogénne. Mám podozrenie na vykrádačku z levieho kráľa, tiež mi vadilo násilné vloženie babky s kabelkou do deju, myslím že príbeh sa bez nej mohol zaobísť, hlavne toto je rodinný film, ktorý pozerajú najmä malé deti a neviem ako sa vysporiadajú s mlátením babičky :-) ()

H4N1CK4

Jednička mě nijak neuchvátila, takže jsem k pokračování přistupovala víc než skepticky. O to víc jsem byla příjemně překvapená - Útěk do Afriky mi přišel mnohem lepší a záživnější než první díl! ()