Hry bez hranic

(relácia)
  • Francúzsko Jeux sans frontieres (viac)
Súťažný / Rodinný / Športový
Francúzsko / Československo / Holandsko / Veľká Británia / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španielsko / Belgicko / Švajčiarsko / Západné Nemecko / Taliansko / Grécko / Juhoslávia / San Maríno / Tunisko / Lichtenštajnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiálny text distribútora)

IllIlIlIIl

Bezva soutěž, která mě kdysi bavila každý pátek na čt1. Rád si ni zavzpomínám a jen škoda, že takové soutěže se staly už skoro vyhynulým druhem. ()

Remedy

Těžce nostalgická vzpomínka na dětství a dodnes si pamatuji, jak moc to bylo napínavé a jak jsme jako Češi byli párkrát i dost úspěšní. ()

Bones!

Tenhle pořad jsem miloval! Jak rád bych se zase alespoň na jeden díl podíval. Dokonalá zábava, chytlavá znělka, nápadité úkoly a soutěžní téma, co víc si přát! Nostalgie jako hrom, 5* samozřejmostí ()

repe

Už ani nevím kolik mi bylo, když jsem poprvé viděl jednu z bláznivých disciplín a skandující lidi. Jedno bylo ale jisté, nechtěl jsem zmeškat další díl. ()

Želik

Zimnú sériu som nemala veľmi rada, ale letné časti som milovala. Bolo viac krajín a zaujímavejšie súťaže. Zaujímavé kulisy, kostýmy, všetko pekne farebné, bavila som sa. ()

Tygrys

Tady už se fakt dá hodnotit snad všechno :) Osobně jsem na tom moc neulítával, ale v porovnání s dnešními soutěžemi které vysílají TV je toto skvost. ()

Petfruf

Co se týče TV, tak Hry bez hranic jsou pro mě vzpomínkou na dětství a moje prarodiče, se kterými jsme tento pořad sledovali. Nynější reprízování jim ubližuje. ()

Had6

Koukal jsem na to furt a když ten cirkus zavítal i do našeho města, tak jsem nemohl chybět. Když jsem to viděl teď nedávno v televizi v reprízách, tak mi to kupodivu připadalo pořád docela ucházející. ()

Joe321

Jedna z mála kultovních věcí mého dětství a právě jako malý jsem toužil se zůčastnit (ono možná i dnes). Závody v takových hloupostech s originálními rekvizitami a kulisami. Pokaždé jsem se u toho výborně bavil, ale co hlavně... člověk mohl fandit našim v oranžové! -"Republika Čéka!" ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu

08.02.2007

Frank Darabont ještě nedokončil svůj nejnovější projekt a už se rozpovídal o svých budoucích plánech. V nynějších dnech pokračují přípravy na jeho další film The Mist, který vychází z novely mistra… (viac)