Překážková dráha po vzoru japonského Ninja faktoru, ale na americký způsob. Úkoly na samé hranici fyzických možností. Jediná chyba znamená nejen vypadnutí, ale také držkopád a koupel ve vodě! (oficiálny text distribútora)

Okara

Američani se výjimečně zařadili pod Japonce kvalifikační soutěží na jejich vrcholovou. Ovšem kouzlo Sasuke ninjů by zde člověk marně pohledal, zatímco na dálném východě si z toho mnoho soutěžící dělá legraci a primární faktor je zábava, účastníci American Ninja Warrioru to vše jen hrotí a zábava a vtip jsou hluboko pod vodou překážek. I přes to se ale jedná o příjemnou kulisu a člověk si zde dokonce najde známé tváře, kterým tak může fandit. 60% ()

ivishka odpad!

Asi už jsem velká na tyhle věci. Nebaví mě koukat se na takové krávoviny a poslouchat ty jejich "zpovědi" z těch prolízaček - neříkám, že bych to zvládla lépe, ale očividně někteří z nich neovládají základní fyzikální formule,které jsou logické a pomohly by jim při běhu na rampu a podobných věcech. Nejhorší je, když je nějáký originál - v tomto případě japonský Ninja Warrior - tak ten je prostě první a tím pádem i lepší. Vše ostatní je jen nevyhnutelné zlo, které aspiruje na post odpadu. ()

PsenickaR

Hodnotím po 8.sérii, což je možná zásadní. První série byly takové nijaké, zpočátku jen příprava na camp ve stylu reality show s tečkou v podobě cesty do Japonska. Pak se soutěž v podobě franšízy dostala už celá do USA a je to lepší. Poslední 3 série už je to vymazlená mega show a to zejména finále v Las Vegas. ANW bude rozdělovat lidi na dvě skupiny, na ty, kterým to přijde jako blbost a pak na další, kterým se to líbí. A ano, mě to dostalo, protože když vidíte, co musí zvládnout mnozí, kteří chtějí uspět, jaké výkony předvádí, které jsou někdy pro normální lidi i nemožné, tak musíte jen smeknout a tvrdě trénovat, aby jste zvládli alespoň malou část toho co oni. I soutěžící mají zajímavý vývoj - zprvu tam lezl samý parkourista, ale to nebylo to pravé a ty vystřídali lezci a to je mnohem lepší průprava. Klobouk dolů před Brittenem, který se stal prvním americkým ninjou. A maximum nedávám jen kvůli dvěma věcem - 7.-8. série - až moc srdceryvných osudů mnoha soutěžících, jako by je vybírali cíleně a pak také až neskutečné protěžování Kacy, to už trochu přehání. Chápu, že pro zvýšení popularity ANW mezi ženami má největší podíl, ale co je moc, to je moc, protože 2 roky za sebou nepředvede nic a stejně dostane divokou kartu...80% a už se těším na 9.sérii. ()

char_t

Kvalifikace na japonskou verzi, podle mě koukatelnější než originál. Nejde tu totiž o to, jak si kupa naklonovaných mrňavých japonců dá do koulí na nějaké obskurní překážce, ale o opravdový sport, kde se navíc porovnávají neporovnatelné postavy - svalovec z NFL, vytáhlý baskeťák, free runner, gymnasta... Minimálně ty první dvě skupiny prostě v Japonsku nenajdete :-) ()

buryman

Je mi uplně jedno jestli to je Japonské. Americké či Ruské A že to někdo kopíruje.To je jako nadávat na čechy,že dělají Judo !! Je to o sportu a to je duležité.Někdy jsou výkony dobré někdy špatne, ale furt se na to podivam raději jak na realityshow big broder a kopije vyvoleny!!!.A dokud se bude kopírovat a propagovat sport tak to stojí za podporu. ()

Galéria (3 122)