Takešiho hrad

• Japonsko Takeshi's Castle
všetky plagáty
Súťažný / Komédia / Rodinný / Akčný
Japonsko / Veľká Británia, 2002, 30 min

Tato bláznivá japonská televizní zábavná show je o tom, jak se pokaždé jiný dav Japonců snaží dobýt Takešiho hrad. Cesta k úspěchu je velice dlouhá a všechny zúčastněné čeká mnoho a mnoho překážek, které se občas, po pár dílech mění. Závěr ale vždy zůstává stejný: přímý boj s Takešim a jeho bojovníky. (ČSFD)

D1705

Japonci boli naozaj veľmi zábavychtyví a to sa preukázalo aj tu. Takeshi musel mať poriadne dobrý mozog, ale aj šialený, aby vymyslel súťažiacim také záludné prekážky ako Pinball, Domino či Kĺzačka. Slovenský aj český dabing je výborný. Ti Japonci boli v osemdesiatych rokoch fakt šialení.......................... ()

Nick321

Císařsky jsem se u některých dílů bavil. :-) Japonská verze pořadů typu Drtivá porážka, většinou padací překážky, které je nutné přeskočit, hodně bláta, vtipné komentáře i kreativita některých soutěžících (například, proč chodit bludištěm dveřmi, když lze vylézt nahoru a přejít ho po hraně? :D ). Nezapomenu díl, kdy se povedlo, aby příšery z bludiště zahučely do bahna samy. :D Btw, už se vůbec někdy někomu podařilo projít i přes tankovou bitvu a Takešiho hrad dobýt? ()

Dragoni

Stejně zábavné i šílené jako originál, od kterého se to ani nijak podstatně neliší. Překážky se čas od času obměňují, ale konec zůstal stejný. V tomto pokračování jsem si oblíbil proskakování dveří. Jen mě nenechává v údivu, že se tam nikdo ještě nezabil, ale takováhle show by asi v ČR úspěch neměla. Šílenost nadruhou. ()

Peytl

Už vím, proč mají asijští ostrovní degeneráti v repertoáru seppuku, harakiri, yakuzu, Yošíka a penisy velikosti křemíkového čipu, ale proč to tedy, kurvadrát, častěji nepoužívají??? A já se ptám, je to od nich nějaká Východní škodolibost, při které se jim povinně křiví očka za hrdelního smíchropotu? Nebýt mé milované Yamahy, ani bych nezaregistroval, pokud by je smetla nukleární tsunami. Tuhle se mi na ulici vzdával jeden týpek v uniformě z druhý války, fakt divní brouci :) ()

Vinczent

Dnes už kultovní pořad, který vyšel z nápadu všestranného umělce Takeshiho Kitana. Sledovat japonské účastníky lehce úchylné soutěže je pořád zábava i když stejné disciplíny vidíte po sté. Ano jsou tam i slabší kousky, třeba karaoke. Což ale pro asijské publikum dává smysl protože každý řádný asijec má doma karaoke bedničku. Některé disciplíny se podobají sledování hry Mario. Některé díly navíc najdete na youtube.com ()