Sexi párty 2

• Slovensko Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie (viac)
všetky plagáty

Taj prichádza z Indie do Anglicka na prestížnu univerzitu, aby všetkým ukázal, čo je to pravá zábava. Vyzbrojený dobrými radami od otca, nadšením, a obrovským očakávaním, prechádza nádhernými priestormi univerzity, aby sa od krutého a arogantného Pipa dozvedel, že ho práve vylúčili z exkluzívneho bratstva Líšok a Chrtov. Na jeho veľké sklamanie sa musí namiesto nádherného starobylého zámku ubytovať v odpornej chatrči spolu s jej ďalšími štyrmi nájomníkmi. Nestráca optimizmus a svoje vylúčenie zoberie ako výzvu a založí vlastné bratstvo Kohútov a Býkov. Kohúti a Býci sa rozhodnú zúčastniť sa na univerzitnej súťaži proti Líškam a Chrtom. Ide o veľmi významnú udalosť, na ktorej každé bratstvo zbiera akademické body. Jeho misia začína... (oficiálny text distribútora)

Phorbo

Kupodivu jsem videl trojku driv nez dvojku... a Kal Penn mi tam dodava takovy ten zhulenecky apetýt... zda se mi to aji lepsi nez trojka kde nejde o nic jineho nez trumfnout druheho v tom kdo ukaze vic bradavek... a taky mi tam strasne chybel Harry Potter ()

jarmik

Jsem asi v polovině filmu a musím přiznat, že se bojím, čeho se dočkám v té druhé. Ze skvělé jedničky tu nezbylo nic, tedy spíše z jejího humoru... ()

zabro

kdyz se vam nechce myslet a ani prilis sledovat dej. kdyz prospite pulku filmu nic se nedeje. za pet minut jste zpatky v obraze a zjistili ste ze ste o nic neprisli. ()

Olík

Méně povedené pokračování celkem slušné komedie Sexy párty. Tentokrát bez hereckých hvězd (Reynolds, Reid, Matheson). Zbyl pouze vymetač béčkových filmů Kal Penn. Soupeření, prominentní kolej versus banda autsaidrů už jsme viděli stokrát a tak jediným objevem pro lidstvo je přitažlivá Lauren Cohan (především v šermířské scéně je nebezpečně sexy) ()

Elbarto08

Ale už mě vážně nebaví typický a stereotypní děj, kdy krásná holka chodí s úhlavním nepřítelem a hlavním vůdcem jiné koleje, načež se jeho holka zamiluje do našeho hlavního hrdiny, jenže pak jeho úhlavní nepřítel vymyslí něco, čím chtějí hlavního hrdinu vyhodit, krásná holka se s tou lží sveze a odmítne mluvit s hlavním hrdinou, jenže pak se dostane vysvětlení a krásná holka začne znovu chodit s hlavním hrdinou a bude proti úhlavnímu nepříteli Snad bude trojka jiná ()

Ronyk7 odpad!

Tak to je síla. Kromě pěkných koz tu nic dobrého k vidění není a to ještě hodně málo (jen 2 ženský). Ubohost. Po jedničce zklamání. 28.08.2007 ()

salamandrr

Předvídatelná zábava, která dějově značně kopíruje první díl, ale jelikož je tady naprosto sxy herečka, tak vám kopírování nevadí... ()

Biopler

Podobné ako Van Wilder. Pekné baby, zvlášť hlavná herečka Lauren Cohan. Vymyslieť názov tímu Cocks and Bulls, najväčšia pitomosť v scenári, ovšem ten je aj celkovo slabý ako v jednotke. ()

Jeand´Boa

Dalo by se říci, že jde o totéž jako díl číslo jedna...není to zase tak fekální a nechutné...dá se to přežít, občas to pobaví a rozesměje...a vše to stojí a padá na ústřední postavě a jejím představiteli... ()

Rudyamon

Dvojka se tak nějak klasicky přikrmila na jedničce, co to zopakovala (jízda v golfovém vozíku - toť spojovací znaménko ...), co to přidala, ale většinou se vezla ve vyježděných kolejích. A to na všech kolejích ... :-) Úvodní scéna (to abychom nezapoměli odkud Badalandabád pochází a nemyslím teď Indii) s pálivou omáčkou ukáže, kudy cesta filmu povede. Ale je to zajímavá a poučná cesta (Pánové, víte, co to je pátrání po vertikálním úsměvu?). Hlášek je podstatně míň, ale některé stojí za to. Kal Penn jako Badalandabád opravdu exceluje a Lauren Cohan se ve filmu k němu docela hodí. I padouch je stylový, pravy šlechtic. Je to film ke chvilkovému pobavení, přičemž ani dalšímu shlédnutí v budoucnosti se nebudu vyhýbat. Hodnotím trošičku níž než jedničku, byť to docela vyjde nastejno - 3 hvězdičky - 45%. Pokud pojedete v budoucnosti do Anglie, tak tohle je motto pro vás : Nechť vás jízda po levé straně přivede na pravou cestu ... ()

KdG

O chlup ještě lepší než jednička. Námět je sice tuctový ale Kal Penn je fakt zábavnej a většinu děje se člověk dobře baví. I ženské postavy jsou celkem dobře vybrané, a odhalené prsa Holly Davidson potěšily. ;-) ()

Prankster

Bííída... Tohle si stylový Van nezasloužil. Je to jenom další rádoby vtipný film pro mladé, ale protože tyhle filmy žeru i když jsou hrozné tak dávám ** . ()

stephano

Nemůžu si pomoct ale me tenhle Ind je uplně mega nesympatickej. To že neumí hrát to bych mu odpustil, Orlando Bloom taky neumí a nikdo ho neprudí, ale spíš proč 35ti letej chlap hraje pubertáka... proč ho v tom filmu vůbec někdo poslouchá..... a to že mu ho chce přeblafnout modelka v letadle jenom kvuli tomu, ze má ráda chilli omáčku to uz si snad dělaj prdel. ()