Ajťáci

Ukážka z filmu 4
Veľká Británia, (2006–2010), 9 h 29 min (Minutáž: 22–26 min)

Hudba:

Neil Hannon

Chris O'Dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson, Christopher Morris, Matt Berry, Noel Fielding, Dolly Wells, Alice Lowe, Belinda Stewart-Wilson (viac)

V přeplněném a nevzhledném suterénu, hluboko v útrobách budovy Reynholm Industries se skrývají Roy a Moss - pracovníci oddělení informačních technologií, zlořečení i vysmívaní svými bezohlednými kolegy. Jejich život ve světě serverů a protipožárních překážek je násilně přerušen příchodem nové personální manažerky Jen, která toho ví o počítačích asi tolik jako lama (nebo kterýkoliv jiný sudokopytník). Jen nemá zájem pracovat v ubohém suterénu a Roy s Mossem nechtějí pracovat pod někým, kdo nerozumí BASICu a nikdy neslyšel o dvojkové soustavě. Časem však přijdou na to, že mít jako vedoucí ženu, může mít i své výhody. (oficiálny text distribútora)

foundation

no tak toto v ziadnom pripade neni moja krvna skupina..Black Books ma nijako neoslovili ale tam som sa obcas zasmial..v IT Crowd su mi postavy vrcholne nesympaticke a tie niektore vtipy to je vrchol trapnosti..asi mi len nesedi ten britsky humor alebo co. Nie tym to nebude. Aj ked britsky humor rad nemam ked je dobry dokazem mu prist na chut. Cyba bude niekde inde. Proste takmer nula bodov u mna. ()

ZackSawyer

Skvělej seriál, specifický humor, určitě ne pro každého ale jinak dokonalé. Jsem rád za 3. řadu. Viděl jsem to jen v originále a jsem neskonale rád. ()

Skleni

Bizarnosť nad bizarnosť. Uletenosť v tej plnej a zdravej forme s neuveriteľnými hercami a pasážami kedy sa jednoducho neviete nadýchnuť. Jeden z naj seriálov jednoznačne. 92% ()

cerbygerby

Co k tomu dodat.. super anglický humor, dobře vybraní herci.. bavil jsem se, a jsem rád že to mělo pokračování, všechny čtyři série jsou bomba. ()

Kremik

Kdyby to bylo možné, tak řeknu, že jde o lacinou napodobeninu TBBT... Takhle jen podotýkám, že až na pár dílů je to vcelku nuda... ()

Kolyas

Těch 5 hvězd ale platí jen pro první 3 série. Ta čtvrtá je jak z jiné dimenze, což by nevadilo, kdyby byla aspoň občas vtipná. Prostě budu dělat, že jsem ji neviděl... ()

PavelZava

Hello IT ? Have you Tried to turn it off and on again ? Chyběl mi 1. díl třetí série, ale mám ho slíbený. Dobrá situační komika, nejlepší je Moss. Je někdy vidět, že určité profese žijí opravdu na jiné planetě a ostatní nemohou pochopit, že jsou to ochranné mimikry, aby lidi, například při zadávání faktur do software po sedmi hodinách práce nezešíleli. Osobně za všechny účetní bych doporučil všechny středoškoškoláky učit účetnictví ... ()

the_bitch

"Zkoušeli jste to vypnout a zapnout?" ..jednoducho skvela programatorska srandička,pri ktorej sa človek fakt ze zasmeje..len škoda ze je vyprodukovanych tak málo dielov.. :) ()

Plechpetr

A je to tu opět. Britský sitcom Vás prostě nedokáže zklamat. Britové na tohle mají talent. 6 dílů na sérii úplně stačí. IT crowd je jeden ze špičkových sitcomů! Zatím nemá žádné zápory. ()

AngelG

" Jaká by byla tvoje přezdívka kdyby jsi byl vrah? Moje by byla "Zahradník", protože bych vždycky na místě činu nechal růži. // A jaká by byla tvoje vražedná zbraň? // Hmm.. Kladivo.. " = nebo-li rozhvor dvou Ajťáků v práci.. The IT Crowd je prostě bomba..!! ()

Rikky007

První série je autentický vhled do života IT technika tím nejvtipnějším možným způsobem v úžasné sestavě. Bohužel dál už se jenom vaří z vody. ()

Drakenovec

Úžasný britský sitcom, který pobaví opravdu každého. Všechny čtyři řady jsou opravdu luxusní, přičemž se tu najde občas i nějaký slabší díl, což ale ničemu nevadí, protože jich je velice málo. Pro milovníky britského humoru můžu jenom doporučit. Oba 2 herci Rychard Aoyade a Chris O'Dowd hrají své role velice dobře a spolu s Katherine Parkinson tvoří skvělou trojici. Některé scény jsou opravdu nezapomenutelné a snad bych ještě dodal, že to je jeden z těch sitcomů, na který se můžete dívat pořád dokola a pořád se u toho budete bavit. ()

anulka

Tento vynikajúci seriál ma zaviedol do nádherného sveta "britcoms". Milujem britské komédie. Briti sú viacej slobodní s dialógmi a so sociálnymi otázkami ako američania. Herci sú tu perfektní, scenár je perfektný. Najlepšia veta - " Have you tried turning it off and on again? " :) ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake