Časy jsou zlé a Moss je naštvanej, že se mu zase ztratil jeho oblíbený hrnek, i když si na dno nakopíroval svou fotku. Jen dostane „uklízecí" a i když je varována, chce vědět, co se skrývá za „červenými dveřmi". Počká si, až bude sama a vtrhne dovnitř. Tajemství se jmenuje Richmond. Je to bývalý zástupce šéfa Denholma a je tam už čtvrtý rok. Byl to mistr diagramů a excelových tabulek, ale náhodné setkání s kapelou Cradle of Filth mu změnilo život. Jejich goticko-metalové vidění světa mu prostě učarovalo. Jeho kariéra skončila nevhodným dárkem Denholmově truchlící mamince. Richmondův výlet ze světa temnot do říše jasu se nezdařil, a tak k radosti všech se vrací zpátky do svého kumbálu. (Česká televize)

Pierre

První polovina série pro mě teda byla úplná bomba, tu druhou jsem si užíval kapánek míň. Nová emo postava ve čtvrté epizodě mi moc nesedla, ukázala se pak ještě v šesté....no, tak se uvidíme, jak moc často se bude objevovat a jak si ji oblíbím později. Patý a šestý díl má super momenty, ale hlavně zápletka a pointa  toho posledního mi přišla trochu nechutná, tak uvídím, jak se bude pokračovat nadále, pokud se konec snažil o jakousi otevřenost k další sérii. Ale první tří díly jsem se s partičkou IT ze suterénu naprosto geniálně bavil. Pointa s prostitutkami v první epizodě,  ve dvojce zase dění ze školení o stresu, kdy se přednášející se nejprve omluví, že zvyšuje hlas, aby poté naprosto vybuchl, hrátky se stresmestrem....to jsou zkrátka nezapomenutelné momenty. Žádné zápletky o trapném rande  mi nejsou cizí,  ale ve třetím díle mi původně přišla zápletka zbytečně fekální, ale i tu tady dokázali tvůrci skvěle rozvinout a dohnat opět k naprosto brilantní pointě v rodinné restauraci ,,Medídžous´.:o Takže mě možná mrzí, že už první řadě nemůžu dát ještě vyšší hodnocení a doufám, že v té další už se to zlomí.:o Nejvíc jsem tady přišel na chuť asi Mosssovi, který působí sympaticky roztomile a baví mě ho sledovat i poslouchat.:o  Fakt super stvoření tohlecto.:oAno, ten Richard Ayoade ho hraje geniálně. Činí se ale samozřejmě i  kolegové Jane a Roy. ()

Jara.Cimrman.jr

"No bijí nás docela pravidelně… ano, přibližně tak jednou za čtrnáct dní." Oddělení IT mě od začátku hodně bavilo, první dva díly byly excelentní, ale jakmile se opustila počítačová hantýrka, tak jsem se začal ztrácet. Mezi gigabajty jsem se zkrátka cítil lépe, takže nezbývá než se zapnout a vypnout, zapojit se do zásuvky a doufat, že 2. série se bude více věnovat měkkým a tvrdým výrobkům na úkor exkrementů na hlavě nebo krvavých dnů, při kterých byla slečna vedoucí mimo provoz. ()

fabecc1222

Úvodní díl je taková rozjížděčka, ale od druhého dílu už jde kvalita postupně nahoru. Škoda zas slabšího závěrečného dílu, ale podle komentů to nejlepší má přijít až v dalších řadách. Zatím pro mě nejlepší postava jasně Jen, bez ní by to nebylo ono. Dvojka ajťáků správně potrhá a nerdovská, ale furt je to takové to Britsky ujeté, takže žádný Sheldon. ()

Meev

V první řadě je k vidění vlastně jen kolísavý humor, na kterém seriál vlastně staví. Můj problém nastává při zjištění, že každých 20 minut jednotlivého dílu nám filmaři naservírují až moc kýčovitý děj prokládaný, no, co kdyby jen prokládaný, ale přímo zahuštěný po sobě jdoucími vtípky, které se mnohdy staví na ohraných a nebo "stupidních" situacích. 1. série je zklamání, ale jakožto odpočinkový sitcom k zahnání nudy určitě posloužit dokáže, i když opravdu kvalitních scén a vtipů je zde na můj vkus příliš málo. ()

Necrotongue

V hodnocení jednotlivých epizod u mě ztratila první sezóna při repríze po patnácti letech jen jednu hvězdičku. Asi to nebude tím, že bych poněkud "zastydnul", protože filmy, které hodnotím s podobným časovým odstupem, často takové štěstí nemají. To ve mně vzbuzuje podezření, že se tvůrcům první série zřejmě vydařila tak, že se pro mě stala nadčasovou (podobně jako Monty Python's Flying Circus, Fawlty Towers nebo Blackadder). Britský humor to u mě má holt dobré. No, nebo spíš měl. / Poučení: Jo, jo i starší kousky mohou mít své kouzlo. ()

• Ve scéně s měřením stresu se Denholm (Christopher Morris) Jen (Katherine Parkinson) ptá, jestli si je jistá, že není ve stresu. Z pohledu na Jen si je možné všimnout, že se scéna opakuje, jen z jiné kamery. (fifas2)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (SONY_)