MarekT odpad!

Děkuji moc uživateli lakikaki. Opravdu jsem nevěřil svým očím, přátelé. Tento německý remake IT Crowd okamžitě zařazuji do TOP 10 odpadů ve svém profilu. To by mě zajímalo, jestli si na SAT 1 fakt mysleli, že plagiátorstvím nejvyššího stupně dosáhnou úspěchu. Mimochodem, ty okopírované scény jsou ještě k tomu neskutečně blbě natočené jednak technicky (Němci využívali statických kamer narozdíl od Britů), tak herecky. První díl a hloupé napodobování Chrise O´Dowda a Chrise Morrise (vrchol všeho v oné ukázce) jsem ještě vydržel. Pustil jsem si druhý díl a ten jsem nedokoukal. V tu chvíli nechybělo málo, abych se při scéně s novým číslem pohotovosti nepozvracel! Není překvapením, že Němci změnou původního čísla vtip zavraždili. No, řeknu vám, že třeba takoví Policajti z předměstí, kteří u nás měli suplovat žánr sitcomu, jsou proti tomuhle vysoce kvalitní seriál. Pro mě definice odpadu. A odpusťte mi, že se nad tímto takhle rozepisuji a rozčiluji, vím, že to je jako plakat nad rozlitým mlékem, ale tohle je neodpustitelné. A to řadím originál mezi ty slabší sitcomy. ()

tom.cube odpad!

Vrchol trapnosti a německého neumětelství. Všem nám bylo jasné, že IT Crowd je jen jedno, ale že jeho německý remake dopadne takhle špatně, to je neuvěřitelné. Jde v podstatě o přesnou kopii originálu, ale s německými herci a bez jakékoli špetky humoru, tohle prostě umí jen Němci. Pro názornější představu doporučuji zhlédnout srovnávací videa na youtube. ()

Fingon odpad!

Viděl jsem hodně. Viděl jsem hodnocení 100% na ČSFD, viděl jsem filmy Eda Wooda i Zdeňka Trošky. Ještě nikdy jsem ale neviděl čistou nulu. Až dodnes. Ještě nikdy jsem neviděl takový odpad, jako tenhle pokus o seriál. Má to jedinou výhodu - nemusíte umět ani slovo německy, ale pokud znáte dialogy z původního a nedostižného IT Crowd, nepotřebujete ani titulky. Jen si budete trhat vlasy hrůzou, jak špatně se dá točit. ()

Rommeo odpad!

Když Ramesse zpustošil Sýrii tak to byla nehoda ale tohle? To je opravdu zhýralost. Nevím koho napadlo vzít dokonalý anglický seriál plný anglického humoru a nekonvertovat ho bez jakékoli obměny do tohoto německého ,,domu hrůzy“. V německém podání se vytrácí jak postavy,vtip a zápletky tak i celistvost a nedostižnost IT Crowd. ()

Hellbilly odpad!

Neskutočne trápna doslovná napodobenina pôvodného seriálu, o ktorej už písať je utrpenie...IT Crowd je úžasne zábavný seriál, lenže keď doslovne skopírujete jeho scenár a dosadíte do neho bandu tupých nemeckých polien, ktoré vyzerajú k uzúfaniu debilne, nevedia hrať, nemajú ani páru čo je práca s hlasom alebo gestikulácia, a len tam stoja, čučia doblba a snažia sa nepodarene imitovať postavy z originálu, tak z toho vznikne vec pre ktorú je smiešne tragické slabé slovo... ()