Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiálny text distribútora)

cab

Vratil jsem se vzpominkove do sveho detstvi, kdy jsem miloval animovany serial jdouci na ceske televizi, ale musim rict, ze krome techto sentimentalnich ukazu a slusneho pocitacoveho kabatku, jez potrebuje chvilku na vstrebani, me infantilni humor a hlasky utvrdili v tom, ze jsem o dost let starsi nez skupina, pro kterou je tento pocin urcen. Bohuzel jde vstric mladsim a mne nema jednoduse, co noveho nabidnout. 55% ()

kery-

Jednoznačně nejlepší snímek s želvama, ve kterých vidím svoje dětství :) Film je dobře propracovaný, má dobrou grafiku a příběh. 4,5* ()

Perry-

Spíš tak 3,5*. Jelikož původní Želvy Ninja se mě nijak nedotknuli a prakticky nic o nich nevím, příjemně jsem se bavil. Animace pěkná Ta sice nedosahuje kvalit "velké" konkurence, ale dostačovala a svůj účel splnila lépe, než nějaká hraná verze filmu. ()

Castorr

Když jsem byl malý kluk, byl jsem velký fanda čtveřice želvých ninjů. Seriál byl skutečně fantastický a hraný filmy mě docela taky pobavily. Po shlédnutí nově zpracovaných ninjů jsem byl po obrazové stránce nadšený. Příběhově to nebylo nejlepší, ale ani nejhorší. Je to takový průměrný snímek. ()

1860

Velká nostalgie při sledování tohoto filmu.. Každý si vzpomene, jak "žral" animák, každý díl, zkupoval žvýkačky ve velkém a nalepoval miliony obrázků Leonarda, Rafaela, Donatella, Michelangella, Třísky nebo Trhače.. Každý si vybral svoji oblíbenou postavičku (já Leonarda) a fandil jí.. Pokud se jedná o tento snímek, už tak nepůsobí, ale vyvolá pouze onu zmiňovanou nostalgii.. ()

DocBrown

Porad lepsi 3D, nez hrane, kdyz uz jsou dnes 2D filmy tabu. Bez Trhace, Kranka, Bebopa a Rocksteadyho nemuze dostahovat kvalita ani 50% serialu, navic kdyz soucasni pouze kdesi na pozadi zelvi rodinne hadky. Jeste horsi je ale absence puvodni April, ktera je tu nahrazena jakousi derivaci Lary Croft, vizuelne vypadajici jak jeste anorektictejsi karikatura Barbie. ()

lukasch

Korytnačky v 3D prostoru mě nebavily o nic víc než původní seriál. Asi jsem už na ten jednoduchý humor příliš starý. Sympatické ale byly souboje, které se mi líbily více než třeba v animovaném Star Wars: Klonové války. ()

Ezekiel1

No popravdě čekal jsem větší trapas, tohle docela ušlo. Celkovej pocit z příběhu je hodně slabej, jedná se docela o nesmysl, i když jsem tam příjde fajn scénka, co milovníky a fanoušky želv jistě potěší. Animace rozhodně nedosahuje kvalit studia Pixar, ale do temného prostředí v kanálech a nočních bojů se hodí. Přesto však jde o průměrný film, který je lepší si nespojovat s původním seriálem. ()

Mleako

Želvy Nindža vypadají v počítačové animaci velmi slušně, a přestože se v novém filmu neobjevuje Trhač ani jiní nám dobře známí padouši, film ani chvilku nenudí a dokonce mi i bylo líto, že film nebylo delší. ()

asanakis

Želvy jsou zpět a jsou stále ve formě. Nový kabátek jim velmi sluší, Tříska stále mudruje a pizza všem pořád chutná. Bohužel se ale musíme obejít bez hlavního záporáka Trhače, jehož železnou tlamu jsem měl kdysi tak rád. Nahrazují ho však jiní, kteří mají jiné pohnutky k páchání zla a želvy tedy opět mají co na práci, problém je však v tom, že se nejdříve musí vypořádat samy mezi sebou, což ve filmu zabere asi tři čtvrtiny děje a rozhodně to není ku prospěchu. Přesto nám však Munroe servíruje akční animák (s opravdu krásnou animací), který rozhodně stojí za shlédnutí a myslím, že nudit nikoho rozhodně nebude. ()

Hanes88

Jednou jsem už chtěl jít spát a jak jsem přepínal programy, naskytla se možnost kouknout na tento filmek. Říkal jsem si..tak chvilku kouknu a nakonec jsem u tohoto filmu zůstal až dokonce. Pěkně udělaný film i se zajímavým dějem. Opravdu příjemné překvapení. ()

Prochy38

Z mé strany rozhodně nadšení!!! Mělo to svoje chybky (April jako bojovnice, Teršův dabing, monstra všechna v NY, ...), ale bylo to jinak moc fajné. Animce celkem povedená. Želvy byly nakresleny famózně. Příběh dobrý a nápaditý. Líbil ose mi to, ale už mi není 8, aby mě to posadilo na zadek. Ta naivita je z toho opravdu cítit. ALe stejně se mi to líbilo, i když to původní verzi marně dohání.. ()

MnamBuchta

Želváci ve 3D provedení s ne tak pěknou animací, to bude nějaká blbost. To byla věta, kterou jsem si pokládal a musím říct, že jsem se pekelně mýlil. Tito želváci jsou za mě nejlepší TMNT film ever. Ze začátku jsem se bál, kvůli změně základního příběhu, ale ono to sakra funguje. Postavy jsou skvěle napsané a nahláškované jak je u želv zvyklé, do toho k tomu přimíchejte kulervoucí hudbu, která ve spojení s akčními scénami tvoří perfektní pár. Záporáci a celá úvodní sekvence je také super, a až na tu animaci si nemám na co ztěžovat. Tento film je prostě PE-CI-ČKA! 9,5/10 ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith

19.01.2007

Dovolím si navázat na svou vůbec první novinku a doplnit informace z ní. Opětovně půjde o nějakou tu drobnou informaci o novém projektu Tarantina a Rodrigueze s názvem Grind House a o Kevina Smithe,… (viac)