Vzestup Želv Ninja

• USA Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
USA, (2018–2020), 13 h 13 min (Minutáž: 11–23 min)

Tvorcovia:

Andy Suriano, Ant Ward

Hudba:

Matt Mahaffey

Ben Schwartz, Brandon Mychal Smith, Omar Benson Miller, Josh Brener, Eric Bauza, Kat Graham, Rob Paulsen, Maurice LaMarche, Zelda Williams (viac)

Povstaňte! Želvy ninja jsou zpátky a tentokrát mají husté nové schopnosti! Přidejte se k Raphovi, Leovi, Donniemu a Mikeyovi, kteří se učí s novými zbraněmi, bojují s šílenými mutanty a objevují Skryté město pod New Yorkem. Kawabunga! (TV Nickelodeon)

blondboss

Tento seriál je tak zbytočným počinom, že je až ťažké to komentovať. Najviac asi udrú do očí animácie, ktoré sú podľa mňa oproti ostatným seriálom značne mätúce a neohrabané. Príbehovo to bolo peklo a navyše tu nefungovali ani vtipné scénky. Proste neviem, aký bol zámer tvorcov, ale toto bolo fakt podpriemerné. Niektoré časti síce fajn, ale to proste nemôže stačiť. 35 % ()

KukulienkaHO odpad!

Nechápem ako mohla takáto sračka s príšernou animáciou a stupídnym "príbehom" vymeniť na Nickelodeone Teenage Mutant Ninja Turtles (seriál, ktorý sa vysielal od roku 2012). ()

yaneczech

Za mě dobrý. A to říkám jako komiksovej fanda a člověk odkojenej klasickou devadesátkovou verzí. Vůbec mi nevadí změny, ba naopak. Vítám, že z Třísky není stereotypní nudnej patron z béčkovýho činskýho filmu ze 70. let, každá želva má trochu jinej charakter a je tu i víc akcentovanej název kterej začíná slovem Teenage. Původními želvami jsem žil, měli jsme i zbraně a barevný pásky. Když jsem teď po letech pouštel původní želvy nindža, trochu mě to zklamalo, že je to vlastně relativně nuda a že hlavním motorem je nostalgie. Dal jsem šanci poslední inkarnaci a i přes úvodní mírný šok, týkající se výrazně odlišné stylizace, mi to nepřijde vůbec špatný. ()

PKD odpad!

Na ten otřesný vizuál(?) se nedá koukati a vůbec, celé to zpracování jde do hajzlu. Pokud chcete pořádné želvy (a prdíte zvysoka na onu ultrabrutální comicsovou předlohu) tak jděte do origo z 80tek. Asi tak. Tohle si ti chlapci fakt, nezasloužili. Rána do koulí (a že o tom něco vím) pár excellence! ()