Prci, prci, prcičky: Nahá míľa

• Česko Prci, prci, prcičky: Nahá míle (viac)
všetky plagáty

Eric Stifler (John White) má vážne problémy so svojím panictvom. Napriek tomu, že už dva roky chodí s priateľkou Tracy Sterlingovou (Jessy Schram), tá sa ešte na sex „necíti byť pripravená“. Zato Eric je pripravený až priveľmi, a tak doma sleduje pornokazety a masturbuje. Keď ho pri tejto činnosti pristihnú rodičia s príbuzenstvom, úbohá babička (Jessica Booker) tento šokujúci zážitok neprežije. Eric usúdi, že takto to už ďalej nepôjde, a preto sa nechá presvedčiť sexuchtivými kamarátmi Ryanom Grimmom (Ross Thomas) a Mikeom „Cooze“ Coozemanom (Jake Siegel), prezývaným „Stojka“, aby sa s nimi šiel rozptýliť na divokú vysokoškolskú veselicu. V rámci nej sa uskutočnia aj preteky zvané „Nahá míľa“, kde všetci študenti bežia v Adamovom rúchu. Bude tam aj víťaz minulej Nahej míle, Erikov neodolateľný bratranec Dwight „Hustý“ Stifler (Steve Talley), ktorý na rozdiel od Erika problémy so sexom nemá, rovnako ako so sexom nemá problém drvivá väčšina rozvetvenej rodiny Stiflerovcov, v ktorej je Eric v tomto smere bielou vranou. Keď sa Tracy neočakávane rozhodne, že sa s Erikom predsa len pomiluje, zídu sa v noci v suteréne ich domu, ale v najlepšom ich tentoraz vyruší Tracyin otec (Stuart Clow). Ericovi sa teda opäť nepodarí zbaviť panictva, Tracy notoricky opakuje tézu o svojej nepripravenosti a dáva Erikovi na víkend „úplnú voľnosť“. A tú sa Eric rozhodne využiť. Tracy si to však na naliehanie kamarátok čoskoro rozmyslí a snaží sa Erika dostihnúť aspoň na mobile. Ericov telefón však medzitým vyletel z idúceho auta. Kým Eric spal, jeden z jeho vydarených kumpánov mu ho vyhodil von oknom... V študentskom kampuse troch kamarátov už čakajú zástupy krásnych a opitých dievčat. Pripravuje sa futbalový zápas proti mužstvu liliputánov a Eric, Ryan a Graham musia zaskočiť za iných hráčov zdolaných alkoholom. Erikov bratranec Dwight chce hendikepovaných súperov poraziť, ale vzrastom nevysokí  chlapci sú prekvapivo húževnatí. Vyniká ich vodca Rock (Jordan Prentice), malý diablik, ktorý na smrť nenávidí Dwighta. A tak nakoniec naši chlapci prehrajú. Ale to nevadí, veď sa chystá veľký žúr a potom vypukne slávna Nahá míľa. Každý z kamarátov si nájde priateľku a aj Eric sa začne baviť s pôvabnou blondínkou Brandy (Candace Kroslaková). No aj tak sa popritom nemôže zbaviť myšlienok na svoju Tracy. Keď jej však zatelefonuje, Tracy mu znova zopakuje, že tento víkend si naozaj môže robiť, čo chce. No povedzte, ľudia, kto by naplno nevyužil takúto vzácnu príležitosť? (TV Markíza)

da_silva

no jako dalo se to dokoukat do konce, kvuli zvysenemu vyskytu koz a vubec nahejch bab... direct to dvd ma obcas jisty vyhody :) jinak po vsech strankach hodne spatna zalezitost ()

oSiSko

V dobrej nálade s kamarátmi ? Dlho som sa tak nezasmial, no pozerať to sám, tak mi príde väčšina scén veľmi trápnych, ale to je typické pre tieto teen-komédie. ()

kishi_SO

Dwight "Zelezna jatra" Stifler!!!!! Tak takto si predstavujem ozajstneho Stiflera!!! Celkom pekna oddychovka na ktorej sa da aj zasmiat! Zavidim Americanom uroven Vysokych skol kde sa da ozrat naozaj kdekolvek a kde je kopa "strbiniek k proskumani"! Na nasich skolach sa mozme ozrat akurat tak na izbe a kutikoch na to urcenych!! A tie najkrajsie dievcata su uz zadane po prichode na skolu a zostanu iba "mrciny"!!!!! Treba poriadnu davku alkoholu aby sa clovek ich dotkol alespon prstom!Vlastne tolko alkoholu este nevyrobili:-DD ()

@nthr4X

Nejhorší díl ze všech prozatím ..tady se tak tlačilo na pilu až z toho vznikl tenhle nahatý paskvil...ani jedna vtipná scénka..velké zklamání ()

kreion

Kozy a zadočky. Podpriemerné soft porno, priemerná teen komédia. Čo viac k pobaveniu treba? Jediné čo mi na tomto filme vadí je SK dabing kde je Stifler (mimochodom najlepší a najúchylnejší stifler celej série) premenovaný na Hustého. 4/5 za tie poskakujúce kozy. =) ()

zigy

Střídání opravdových řachand s trapnými scénami či dokonce nudnými (trpaslíci). Hezký holky. Nahej běh je dobrá myšlenka, dělá se to někde doopravdy? ()

F2003F odpad!

Urážka série, ktorá sa len snaží priživiť na úspechu pôvodnej, s ktorou okrem názvu a nejakých akože prepojení na Stiflera a spol. nemá nič spoločné. ()

Vital

když jsem si měl pustit 5 díl,nemyslel jsem nic,jen mě převkapilo,že tam je nějakej bratranec Stiflera,Když měl Stifferův bratranec odjed na pařbu Nahé míli,a příjit o "to"tak bylo jasné že to tak nedopadne,už proto že měl holku a měl jí rád,zkrátka hodně nahých hezkých holek skoro po celý film,celkem bez děje,ale ne tak tupý jako 4,nic nového pod sluncem,podobných filmů je tu už spousta,ty 2 * jsou spíš za ty hezký holky ()

Mic-hal

Me tahle serie zklamala tretim dilem ctvrty nebyl vubec o nic lepsi ale musim rict ze podle me se zase blyska na lepsi casy... KAzdopadne neda se to brat moc jako pokracovani.. jedine co zbylo je prijmeni hlavniho hrdiny a Eugene Levy hrajici jako vzdy chytreho tatku... kazdopadne pokud je to mozna lehce nadprumerna ale stale jen teen komedie a musite na ni proto taky tak nahlizet.... nebyt uboheho konce mohla ode mne mit i 4* ale tenhle happy end mi pripadal az moc trapny.. i tak nadprumer ()

MartyS

Pripadam si asi na csfd jako jediny teenager,protoze co teen komedie tak vsichni rikat to same: "Odpad". Jedine co hodnoti dobre sou dramata vyhrabane z roku 1 2.Je ovsem pravda ze kazdemu se libi neco jineho,a hold ja mam rad vesele komedie.Ja si myslim o teen komedii ze sou vsechny stejne,proste je to o trapasech,blaznivych napadech a delani ze vseho srandu.Je to urcene pro mlade lidi a ne tricatniky a vic,ti maji vetsi uz rozum a zda se jim trapne takove filmy.Dokud je clovek mlady ma si ho uzivat ci zpestrit.Tod muj nazor:)) ()

Pilouš

Stokrát viděný námět, za pozornost stojí jen Steve Talley jako vysokoškolský Stifler. Hodnocení strhává přílišná a hlavně neopodstatněná vulgarita, hlavní nesympatický hrdina a -American Pie- v názvu. 2* ()

Jarosh66

Tak už to bývá, že po úspěšných prvních dílech přijdou další, které už nenabízí absolutně nic a těží jen ze slávy a jména, které udělaly filmy před ním. Tak je to i zde. Prcičky končí třetím dílem, další díly jsou jen hodně nepovedené pokusy o pokračování a absolutně snad kromě jména nemají s předešlými díly nic společného. Tím nechci říct, že jak tam není Stiffler není o co stát. Ale pokud se člověk podívá na první 3 díly, vidí zde jakousi kontinuitu a stabiliní dávku humoru, jak se podívá na 4 a další díly, vidí absolutně něco jiného...v podstatě vidí trapnou, nevtipnou, hrozně natočenou (NE)komedii. Něco jako v případě Čelistí, kdy po jedničce nenabídly další díly absolutně nic...... ()