Hrozba z temnoty

• Česko Lovci duchů (viac)
Horor / Dráma / Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Komédia
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvorcovia:

Eric Kripke

Réžia:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (viac)

Predloha:

John Shiban (kniha)

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jim Beaver, Jeffrey Dean Morgan, Katie Cassidy, Sterling K. Brown, Misha Collins, Genevieve Padalecki, Chris Gauthier (viac)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (176)

Hollywoodský babylon (2007) (S02E18)

Naprostá dokonalá exkurze do Hollywoodu kterou si Dean a s ním i divák naprosto užije. Duchové řadící při natáčení hororu, to je prostě naprosto perfektní nápad. Dean v tomhle díle je vůbec řízek a jeho závěrečná karavanová tečka je pro tento díl jak dělaná. Naprostá spokojenost. ()

Vězeňské blues (2007) (S02E19)

Duchařina odehrávají se ve vězení je nápad víc než dobrý a je to opravdu nářez. Navíc se objevuje stará známí agent z FBI. Ztvárnění ducha je velice podařené a vězeňské prostředí je víc než atraktivní. Dean opět prvotřídní a kriminál mu opravdu sedl. Zábava zaručena. ()

Co je a co nikdy nemělo být (2007) (S02E20)

Tak tu máme příběh s džinem, který je opravdu povedenej padouch, to se musí nechat. Dean opět neskutečný řízek. Spíše takový zábavnější díl, taková oddychovka před závěrem řady, který bude opravdu přísnej. ()

Otevřelo se samo peklo (1. část) (2007) (S02E21)

A jdeme do finále a je to finále jak se sluší a patří. Objevuje se žlutooký démon, děti s nadpřirozenými schopnostmi a sám žlutooký démon hodně vysvětlí i když ne úplně všechno, na to si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat, ale každý pak usoudí, že to je prostě geniální. Prokleté městečko kde jsou shromažďování děti se schopnostmi a velká soutěž o nejlepšího z nich jenž se má stát velkým vůdcem. Atmosféra už od začátku kdy démoni unesou Sama je opravdu výborná. Zničení motorestu a pozabíjení lovců v něm je perfektní. Dean je pořád borec a Sam to na konci schytá. Parádní, takhle nějak si představuji první díl velkého finále. Parádní atmosféra, hodně akce a několik nečekaných zvratů. Tohle je prostě 100% palba bez debat. ()

Otevřelo se samo peklo (2. část) (2007) (S02E22)

Dokonalej závěr, líp to už snad ani dopadnout nemohlo. Čili žlutočko je tuhej, což mě tedy osobně docela naštvalo, toho padoucha jsem měl rád a pro mě bohužel velmi málo využitá postava, ale ještě několikrát se objeví. Což je ovšem důležité s jeho smrtí nic nekončí a plán jede dál. Jaký to byl ve skutečnosti plán se ovšem dozvíme až ve čtvrté řade a bude to vážně bomba. Dean uzavře smlouvu s démonem a cestu do pekla má otevřenou a peklo vypustilo své démony, čili válka je tu. Jinak finále na hřbitově bylo bomba, akce, atmosféra, finální souboj, to byl prostě nářez. Tohle se prostě povedlo, čekat se víc ani nedalo. Tak hurá na třetí řadu, která bude především o Deanovi a snaze ho zachránit. ()

Sedm smrtelných hříchů (2007) (S03E01)

Tak fajn, armáda démonů je venku, ale na žádnou apokalypsu to tedy zatím moc nevypadá. V hlavní roli sedm démonů kteří představují sedm smrtelných hříchů, ale abych řekl pravdu, tak jsem od nich čekal tedy mnohem víc. Objevuje se i záhadná ženská, která má nůž, kterým lze zabít démony a se kterou si ještě užijeme spoustu legrace. Celkem slušné, ale něco tomu chybělo i když Dean je prostě borec a opět to s ním má koule. Ten chlapec baví a čas mu utíká... ()

Nejsou děti jako děti (2007) (S03E02)

V podstatě obyčejný monsters díl tentokrát o podvržencích dětí okořeněné o další objevení záhadné ženule ze které se vyklube démon, díky které se Sam dozví něco nového o minulosti své matky a jejich přátelých. Žlutooký se opravdu činil. Začíná to být opravdu zajímavé. ()

Smolný den v Black Rock (2007) (S03E03)

Hodně zábavnej díl o prokleté kočičí pacce, ve kterém o sobě po nějaké době dává opět vědět psychouš lovec Gordon a objevuje se i nová tvář Bella, která se v této řadě bude objevovat častěji a oběma bratrům ještě hodně zavaří. A ačkoliv díly humorněji laděné nemám moc v lásce, tak tenhle je opravdu parádní. ()

Město hříchu (2007) (S03E04)

Super díl ve kterém se opět objevuje démonka Ruby a pomůže opravit kolt, takže bratři mají zase zbraň na démony i když to tak nějak nedává smysl. když co dělalo kolt koltem, byla jeho munice, která už došla. No,ale to je jen jedna malá vada na kráse. Jinak super díl o městě hříchu. Démoni se činí. Hodně povedený díl i když mě už Sam opět začíná štvát. Jinak ale paráda. ()

Dobrou noc, děti (2007) (S03E05)

Pohádky na horrorový způsob. Dobrý nápad a slušné provedení. Závěr mě ovšem naštval a Sam mě už opravdu začíná štvát. Křižovatkovou démonku jsem měl rád a tohle se mi tedy ani trochu nelíbilo. Tenhle seriál má jednu slabinu a to, že nechává umírat zajímavé postavy a zcela nevyužívá jejich potenciál. No alespoň víme, že Dean má vážný problém a, že s jeho smlouvou to není jen tak. Chlapec se ještě zapotí. ()

Loď duchů (2007) (S03E06)

Opět na scéně Bella a opět se vyznamenala, je to opravdu osina v zadku, ale rozhodně příjemné zpestření. Jinak díl je povedená variace na strašidelné námořnické historky o lodích duchů. Tenhle seriál je především super pro tyhle obyčejné díly ve kterých se inspiruje různými strašidelnými historkami a legendami. Za mě super a místy i zábavná podívaná a to především díky Samovi a stařence. Spokojenost. ()

Krev za krev (2007) (S03E07)

Opět se na scéně objevuje sadistickej lovec Gordon a tuhle rozlučkovou jízdu s ním si opravdu užijeme. Bella se mimochodem opět ukáže jako mrcha, ale nic jiného člověk ani nečeká. Jinak se jedná o díl který se točí kolem upírů, kteří mě, ale opravdu v tomto seriálu zatím nijak neuchvátil. No jediné přidání hodnoty je Gordon, to nemělo chybu. No jeho přeměna na upíra a závěrečná přesdržkovaná se Samem byla super. Sam toho sadistickýho šmejda dobře sejmul, tady se mi po dlouhý době opravdu líbil. Gordone budeš nám chybět, ale nic jiného jsi si ty sadistický prase nezasloužil. ()

Velmi nadpřirozené Vánoce (2007) (S03E08)

Vánoční speciál se podařil, zajímavé, vtipné a zaporáci povedení. Pohanští bohové se povedli i když jejich zneškodnění bylo dost jednoduché i když bratrům docela naložili. Vánoční atmosféra naprosto super. Jeden z těch legračnějších dílů které se povedly. ()

Kladivo na čarodějnice (2008) (S03E09)

Čarodějnice v akci a je to opravdu krutopřísná jízda. Opět se objevuje Ruby, aby pomohla bratrům a dozvíme se docela zajímavé věci a to, že Ruby dřív byla člověkem a, že se objevil nový vůdce démonů, který Sama nemá rád a chce ho mrtvého. No jinak holčičí démonická závěrečná přesdržková byla fajn a Dean to opět vyřešil tak jak se sluší a patří. Závěrečnej pokec mezi Deanem a Ruby byl dokonalej a Dean je asi vážně v háji. Skvělej díl. ()

Ať se ti o mně zdá (2008) (S03E10)

V podstatě variace na Frddyho Krugera, ale o několik tříd horší, padouch nic moc. No, ale na druhou stranu se tu objeví opět Bella a opět s bratry vyjebe a štípne jim kolt na démony, takže docela provar. Bella je fakt mrcha jak se sluší a patří a dává této sérii úplně jiný rozměr. ()

Časová smyčka (2008) (S03E11)

Hodně zábavný díl se Šibalem. Jo ten to zase rozjel a opravdu umí. To je pánečku padouch. Takový oddechový díl. ()

Právo na spravedlivou válku (2008) (S03E12)

Tak tu máme konečně to na co jsme celou dobu čekali, pořádnou válku s démony. Slušná porce akce, super atmosféra a pořádná hromada mrtvol. V tomto díle se rozloučíme i s jednou zajímavou postavou a to agentem Henriksonem, nechť mu země lehká. Objeví se i velkej šéf osobně Lilith a řádně se předvede, fakt paráda. Tak tohle je zatím jednoznačně zatím nejlepší díl této řady a pokud by takhle vypadal každý díl s démony tak by to byla paráda. ()

Mortonův dům (2008) (S03E13)

Tak tohle je rozhodně nejtrapnější a nejnudnější dil celého seriálu. Navíc strašně hloupé. ()

Hovory ze záhrobí (2008) (S03E14)

Hodně zajímavý díl o potvoře využívající moderní technologie. Opravdu povedený díl ve kterým dlouho nevíme o co jde. Tohle se opět povedlo. ()

Nesmrtelný doktor (2008) (S03E15)

Parádní díl ve kterém se toho stane opravdu hodně a události v něm, by si zasloužili minimálně jeden díl navíc. Takže pěkně po pořadě. Díl se točí okolo nesmrtelného doktora, který, aby si udržel nesmrtelnost, tak musí obměňovat orgány. Hned jsem si vzpomněl na Fulciho a jeho Dům u hřbitova, i když ten byl samozřejmě mnohem brutálnější. Nápad super a Samova představa o tom, že by ho využil kvůli Deanovi, aby ho zachránil před peklem, byla super. Navíc slušná atmosféra a doktorovi doupě se také povedlo. Druhá část byla ovšem pro mě osobně o něco zajímavější, jednalo se totiž o Bellu, ze který se vyklube pořádná mrcha a vše se okolo ní vyjasní. Na konec dostane co zaslouží, jo pekelní psi jsou prostě mazlíčci, takže sbohem Bello, budeš nám chybět. Objeví se i nová postava a to bývalý lovec Rufus, který se ještě párkrát objeví. No a v poslední řadě se dozvíme kdo má Deanovu smlouvu a to Lilith, takže to vypadá že Dean je v pěkný řiti a máme se v příštím díle rozhodně na co těšit. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu

25.06.2021

Populární seriál Lovci duchů v originále pojmenovaný Supernatural se dočká prequelové série s názvem The Winchesters. Herec Jensen Ackles, jedna z hvězd původního seriálu, pak nový projekt zastřeší… (viac)

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

24.09.2019

Po rebootech Čarodějek, MacGyvera a Magnuma došla konečně řada i na legendárního Walkera, Texas Rangera. Hrdina, jenž pro kop z otočky nikdy nešel příliš daleko a z Chucka Norrise učinil kultovní… (viac)