Dean a Sam se vloupali k Bele domů, ale kolt nenašli. Má ho totiž u sebe Bela, která na Sama a Deana zavolala policii. Bratři jsou převezeni na místní policejní stanici, kde se setkávají s policistou Henricksem, který věří v to, že bratři jsou nemilosrdní zabijáci. Zástupce Groves se na bratry jde podívat, ale když ho bratři prokouknou, tak zjistí, že v něm je démon, který si přivedl své kamarády. Henricks bratrům nevěří, ale poté, co je sám pod vlivem démona, změní názor. Začíná boj o holý život. (Varan)

helraiser

Tak tu máme konečně to na co jsme celou dobu čekali, pořádnou válku s démony. Slušná porce akce, super atmosféra a pořádná hromada mrtvol. V tomto díle se rozloučíme i s jednou zajímavou postavou a to agentem Henriksonem, nechť mu země lehká. Objeví se i velkej šéf osobně Lilith a řádně se předvede, fakt paráda. Tak tohle je zatím jednoznačně zatím nejlepší díl této řady a pokud by takhle vypadal každý díl s démony tak by to byla paráda. ()

Loki_Six

"This is pretty wild, right? I mean it's like they're coming straight for us. They've never done that before. Like we've got a contract on us. You think it's 'cause we're so awesome? I think it's 'cause we're so awesome." ()

PKD

,,Můj bože,zabil jsem šerifa´´.Dean:,,ale zástupce jste nezastřelil´´.Tak,u této scény jsem se napoprvé chechtal 10min. Jinak,po všech stránkách,dokonalý díl s hrůzně,depresivní pointou. ()

• Na Deanovom (Jensen Ackles) pátracom plagáte sú uvedené pseudonymá: J. Mahoggoff, Jerry Garcia, John Smith, Donald Strump. (Pat.Ko)