Dr. House

Dráma / Mysteriózny
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvorcovia:

David Shore

Hugh Laurie, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer, Lisa Edelstein, Jennifer Morrison, Peter Jacobson, Olivia Wilde, Kal Penn, Odette Annable (viac)

Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa kopy123 k tomuto seriálu (15)

Dr. House (2004)

BEZPOCHYBY NEJLEPŠÍ SERIÁL Z NEMOCNIČNÍHO PROSTŘEDÍ. JEDEN ZE TŘÍ NEJLEPŠÍCH SERIÁLŮ VŮBEC. ()

Hľadanie Judáša (2006) (S03E09)

I MISTR TESAŘ SE JEDNOU UTNE, JINDY NEOMYLNÝ HOUSE NA ODVYKAČCE TENTOKRÁT MÁLEM ZMRZAČÍ MALOU HOLČIČKU, KDYŽ CHYBNĚ URČÍ DIAGNOZU, NAŠTĚSTÍ NEČEKANÝ HRDINA CHASE V POSLEDNÍ SEKUNDĚ URČÍ SPRÁVNOU DIAGNOZU A ZASTAVÍ OPERACI. V POZADÍ VRCHOLÍ BOJ MEZI HOUSEM A TRITTEREM, JEHOŽ URPUTNÁ PRÁCE SE ZAČÍNÁ VYPLÁCET A DONUTÍ UBOHÉHO WILSONA K DOHODĚ... DOKONALÁ EPIZODA, NEMŮŽU SE DOČKAT JAK TENHLE BOJ SKONČÍ :) ()

Polovica mozgu (2007) (S03E15)

DALŠÍ FAMOZNÍ EPIZODA, OPĚT 2 SKVĚLÉ DĚJOVÉ LINIE, LÉČBA ZAOSTALÉHO ALE ZÁROVEŇ GENIÁLNÍHO PACIENTA A DRUHÁ, HOUSOVA DOMNĚLÁ NEMOC. ()

Poloha plodu (2007) (S03E17)

VELMI EMOTIVNÍ DÍL... ()

Osamelosť (2007) (S04E01)

VELMI NEČEKANÉ ROZUZLENÍ :O ()

Wilsonovo srdce (2008) (S04E16)

PERFEKTNÍ ZAKONČENÍ 4. SÉRIE.. TENTOKRÁT BOHUŽEL VELMI SMUTNÉ ()

Šťastná trinástka (2008) (S05E05)

LESBICKÝ SEX S OLIVIÍ WILDE, CO VÍC SI PŘÁT .? ()

Jednoduché vysvetlenie (2009) (S05E20)

JEDINÁ HÁDANKA, KTEROU KDY HOUSE NEDOKÁZAL VYŘEŠIT. KUTNERA JSEM MĚL ZE VŠECH DOKTORŮ V HOUSEOVĚ TÝMU NEJRADŠI :( ()

Rozdvojený House (2009) (S05E22)

HLUCHÝ CHLAPEC CO NECHCE SLYŠET, NEVYSPALÝ HOUSE TRPÍCÍ HALUCINACEMI O AMBER, CHASEOVA ROZLUČKA SE SVOBODOU. SKVĚLÁ EPIZODA ()

Pod kožou (2009) (S05E23)

POTÉ CO SE CUDDYOVÁ PŘIZNÁ HOUSEOVY, ŽE SE JI LÍBIL UŽ OD ŠKOLNÍCH LET A POMŮŽE MU S ODVYKAČKOU NA VICODINU, SI TO SPOLU KONEČNĚ ROZDAJÍ. NEBO NE ? :) ()

Na oboch stranách (2009) (S05E24)

VICODIN VS HOUSE 1:0 NA JEDNÉ STRANĚ SMUTNÝ HOUSE SI KONEČNĚ UVĚDOMIL SVOU ZÁVISLOST NA VICODINU A NASTUPUJUE NA LÉČBU, NA STRANĚ DRUHÉ VESELÁ SVATBA CHASE A CAMERONOVÉ. OPĚT MISTROVSKÝ ZÁVĚR, NUTÍCÍ POKRAČOVAT VE SLEDOVÁNÍ DALŠÍ SÉRIE SERIÁLU. ()

Od piatich do deviatich (2010) (S06E13)

JEDNA Z NEJLEPŠÍCH EPIZOD SERIÁLU, VĚNUJE SE NETRADIČNĚ NE HOUSEOVI A TÝMU, ALE CUDYOVÉ, JAKOŽTO NEKOMPROMISNÍ ŘEDITELCE NEMOCNICE A ŠÍLENÉMU TLAKU KTERÉMU JE V TÉTO PRÁCI DENNĚ VYSTAVENA, ALE VŠE SE V DOBRÉ OBRÁTÍ, JAK UŽ TO V  SITCOMECH BÝVÁ. ()

Voľba (2010) (S06E19)

MIDNIGHT TRAIN TO GEORGIA V PODÁNÍ CHASE, FOREMANA A HOUSE MĚ POBAVILA ZATÍM NEJVÍC V CELÉM SERIÁLU. ()

Pomôžte (2010) (S06E21)

PO NEKONEČNÉM VZÁJEMNÉM FLIRTOVÁNÍ A POPICHOVÁNÍ KONEČNĚ LÁSKA HOUSE A CUDYOVÉ VYŠLA NAJEVO, ZKRTÁTKA MOMENT NA KTERÝ JSME VŠICHNI ČEKALI OD ZAČÁTKU SERIÁLU. NAVÍC VELMI EMOTIVNÍ ZÁCHRANA ŽENY UVÍZLÉ POD HROMADOU SUTIN, BOHUŽEL S TRAGICKÝM KONCEM. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

21.01.2022

Olivia Wilde natočí spin-off Spider-Mana

Olivia Wilde natočí spin-off Spider-Mana

20.08.2020

Olivia Wilde se poslední roky věnuje spíše režii než hraní, a po úspěchu s filmem Šprtky to chtěj taky se z ní v Hollywoodu stalo horké zboží. Není divu, že si jí tak vyhlédlo studio Sony, jež se jí… (viac)

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály

07.02.2012

Účast špičkových filmových tvůrců v televizních projektech už dnes není ničím výjimečným. Z těch posledních jmenujme třeba drama HBO Luck, na kterém Michael Mann spolupracuje s Dustinem Hoffmanem.… (viac)

Academia film Olomouc 2009

Academia film Olomouc 2009

13.03.2009

Od 14. do 19. dubna 2009 budete opět moci „vidět a vědět“. Tak jako každý rok, i letos proběhne v hanácké metropoli festival populárně-vědecké a dokumentární kinematografie. O tom, že AFO není úzce… (viac)