Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukážka z filmu 2
Rodinný / Dráma
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (viac)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

yeniczek odpad!

Nechutná slátanina, která navíc z lékařského prostředí přebrala maximálně bílé pláště... A to, že si ani po stovkách dílů nikdo nevšimne, jak moc ta filmařská kvalita zaostává, jen vypovídá o úrovni českého diváka. Přesto stokrát lepší než Pojišťovna. ()

Brandon

Ne, nezbláznil jsem se, 3 hvězdy putují růžovce s plným vědomím. Poté, co jsem nepovinně povinně zkoukl nějakej ten díl, musím uznat, že charaktery a jednání některých postav nejsou úplně nezajímavé. Fajn oddechovka. Určitě by ale nebylo od věci scénář krapet proškrtat, dvě třetiny herců vyházet a přidat pořádný záporáky a mrchy. ()

IdentityS73 odpad!

Jaktože se na to tolik lidí dívá (na základce 80% holek), ale přitom to všichni tady hodnotí jako odpad? Nedává to trochu smysl- buďto se na to všichni dívají, ale přitom se jim to "nelíbí", nebo skoro nikdo, komu se to líbí, nemá účet na čsfd :D. Já jsem viděla 1 díl a stačilo. ()

lucascus odpad!

Hrůza. Co k tomu dodat, poprosím veškeré české soukromé i veřejnosprávní televize, aby už nikdy nevytvořily žádný seriál z nemocničního prostředí. Druhá "Nemocnice" ani "Sanitka" se už prostě nepovede.. ()

czdmaso

První série s Lindou Rybovou byla v rámci žánru ke koukání, Daniela Šinkorová jakžtak držela tempo, ale teď je to slepenec vhodný pouze jako kulisa k žehlení. ()

masw odpad!

Tupý seriál o tupých lidech s tupými příběhy a Několika melodiemi omýlanými pořád dokola ve stovkách dílů. Navíc s ošklivými herečkami, které než k obrazovkám přitahují, tak spíš odpuzují. Fandům seriálu doporučuju pobyt v psychiatrické léčebně. Každý kdo to sleduje je u mě průměrná žena a když je to muž, tak idiot. ()

Jacob23 odpad!

Nejjasnejsi odpad ze vsech odpadu..smarja co to proboha je?tohle by i pubertacky ze ZS vymyslely lip+ ta plejada snad vsech nejhorsich czeskych hercu vsech dob ()

JekoRek odpad!

Opravdu skvělý seriál se skvělou atmosférou a opravdu každý díl je nabitý užasnou zápletkou a proto dávám krásných 0% ()

Elrond88 odpad!

9% to je taková ubohost, že to horší snad být nemůže... ale pokud mám pojmenovat nejslabší stránku, tak ještě horší než výkonu herců, které by neobstály ani v kabaretu je zoufalý scénář (především naprosto nepodobný realitě), ze kterého mě berou křeče v mozku, když jen slyším kteroukoli postavu začít mluvit... ()

JKL odpad!

Víte, co se mi u Ordinace párkát stalo, když jsem ji viděl??? Bylo mi trapně! Normálně regulérně trapně, jako když řeknete nějakou hovadinu a ostatní se vám smějí. Bylo mi trapně za autory tohohle blemcu... a to jsem snad v životě nezažil. ()

Ravi odpad!

Nevim proč, ale scény jako poker, kdy před hrou řekne hráč: "Doufám, že budete hrát fair-play, pánové" , mi nepřijdou jako klenoty české seriálové tvorby. ()

Elleannie

Kdysi jsem se dívala na asi první dvě řady, a docela dobře se to sledovalo. Teď nedávno jsem náhodně viděla kousek jednoho dílu, a musím říct, že se mi to absolutně nelíbilo. Takové divné a neprocítěné situace, prostě zvláštní, a proto ubírám hvězdu.. Už se na to určitě nikdy nepodívám. ()

Koryntos odpad!

Ať žije Product placement a mrzké herectví za velké prachy. Viděla jsem jedinkrát 10 minut po zjištění, že prostitutka se jmenuje paní Kouřilová, jsem to opravdu vzdala. Navíc tak nádherné nemocniční prostředí, milý kolektiv a všichni samozřejmě z vyšší sociální třídy, takovou fajnouvou skladru najdeme tak maximálně v pohádkách a rozhodně ne v Čechách. Dřív se točily kvalitní seriály s omezenými možnostmi. V dnešní době velkých možností se točí omezené seriály a vypovídá to značně i o divákově vkusu, neb se spokojí s jakýmkoliv brakem, který mu televize předloží, i přesto, že má na výběr se svobodně rozhodnout, jak smysluplně využít svůj volný čas. U toho paskvilu to rozhodně není. ()

Kosmik 1 odpad!

Nesmrtelný seriál, který snad přežije i pád TV H@vna. Po shlédnutí se dostaví efekt silnější než po projímadle. Vřele doporučuji. 0% ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

10.11.2021

Dnes přišla velmi smutná zpráva pro českou a slovenskou hudební sféru, ve věku 69 let nás totiž opustil populární zpěvák a skladatel, bratislavský rodák a držitel Zlatého slavíka, Miro Žbirka. Zprávu… (viac)

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil

12.07.2021

Ve věku 75 let dnes v nemocnici Motol opustil český filmový svět herec Ladislav Potměšil. S informací o úmrtí přišel deník Blesk s odkazem na vyjádření Potměšilova syna Jana. Herec známý například z… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj