Království pavouků

• Česko Vraždící pavouci (neoficiálny názov) (viac)

Při zkoumání záhadných úmrtí několika hospodářských zvířat přijde veterinář Rack Hansen na to, že skrz jeho město migruje hromada tarantulí. Než však stihne cokoli udělat, pavouci zcela zaplaví ulice... Na venkovské farmě Waltera Colbyho zemřelo vzácné tele. Veterinář Dr. Rack Hansen poslal k analýze jeho krevní vzorky. O dva dny později mu znepokojená vědkyně přijede oznámit, že zvíře kouslo velké množství pavouků a následně pošlo v důsledku enormní dávky jejich jedu. Skeptický Rack se vydá s Dianou zpátky na farmu a v nedalekém poli najdou obří pavoučí hnízdo. Město mezitím zaplaví ohromné množství vražedných pavouků a neexistuje místo, kam před nimi utéct... (HBO Europe)

George8

Průměrný nostalgický snímek o pavoucích. Rozjezd filmu pomalý, ale potom to nabere určité grády. Nevím, co bychom dělali, kdyby taková situace nastala. Pavouky nenávidím a budu vždy nenávidět. Je to něco odporného :-) ()

Kenneth

V první polovině nudný otravný vztahový film a sem tam nějaký pavouk. Ve druhé přibylo pavouků a napětí a postupně to začínalo být čím dál víc přehnané a přecházelo to až do absurdit, což korunoval úplný závěr. Děsivost situace by se dala vyjádřit dvěma slovy: nas mnógo. 2,5* ()

predator.1

Na tento film nejde zapomenout, protože já jsem z pavouků posraný až za ušima... Mimochodem asi to nejlepší, co s tím svinstvem bylo kdy natočeno :) ()

Mark1983

Na tenhle film jsem si vzpomínal a vzpomínám pořád z dětství,což celá ta dlouhá léta to byl pro mě jeden z nejlepších hororů o pavoucích,ale když jsem se k tomuto filmu dostal po letech,z hororu byl průměrný thriller s jedovatými pavouky,ve kterém se to od začátku táhne,než se lavina spustí úplně.I když to není film k zahození,jedná o zcela průměrný thriller,který má do hororu daleko,a který má nedokončený konec,což film končí se záběrem na městečko pokryté v pavučině a s pavoukama se nic nevyřešilo. ()

Miroslav.Zac

Na to, aby se člověk u hororu podělal, nemusí tvůrci vymýšlet drahé kostýmy pro monstra nebo zmutované příšery. Stačí po place rozhodit pár sklípkanů (nebo tarantulí - fakt jsem to nezkoumal) a spokojený vřískot bavících se diváků se ponese kinosálem. Až se divím, že jsem to jako arachnofobik přežil ve zdraví. ()

Anstoss

První "Öko-Horor" který jsem kdy viděl. Tu jednu hvězdičku dávám navíc s nostalgie. Ale i tak je film docela sledovatelný a to i po tech letech. 7/10 ()

jericho001

Je začátek devadesátých let a na OK 3 dávají film z RTL o pavoucích jménem Království pavouků.Jakožto pětiletej špunt na to koukám z otevřenou papulou a strachy ani nedýchám.Když jsem zavřel oči tak jsem viděl všude samé pavouky a nemohl jsem usnout,na tehdejší dobu to byl pro mě jeden z nejhrůzostrašnějších hororů.Včerá jsem na to koukal čirou náhodou a musel jsem uznat že to není zase až tak hrozny.Film má své klady i zápory,do první půle je tam pořád jen samé kecání ale od druhé polovičky už se konečně začne něco pořádného dít.I když pavouky nesnáším a bojím se jich tak je to nakonec celkem dobrej film o pavoucích.Takže z nostalgie hodnotím třemi hvězdičkami. ()

ciapok

nemožno seriózne hodnotiť také staré filmy v danom žánri...alebo áno ? Má to gule, to je fakt. Pavúkologička je na zjedenie, to je fakt. Herectvo je typické pre Ameriku 70´s čiže teatrálne a strojené, to nevadí. Vtáci sú vykradnutí hrozným spôsobom, tým sa nemožno tajiť, ale ani to by až tak nevadilo. Ale aby v nádhernej záverečnej scéne namiesto pár ozajstných špuliek nití buchli Ľudovíta Fullu... už som sa ani nevládal smiať, pretože bránica mi odišla pri prvej scéne masového šialenstva v centre mestečka...a ja že odkiaľ čerpali všetky zombie paródie. Jedna hviezda goes to naturálnosť, druhá pol sekunde záberu na pavúkologičku v sprche ()