Tripp (Matthew McConaughey) nie je ani v tridsaťpäťke ochotný vyletieť z rodného hniezda. Jeho rodičia sú z neho zúfalí, nevedia, ako sa ho zbaviť a dochádza im trpezlivosť. Preto sa rozhodnú pre pomoc profesionálky Pauly (Sarah Jessica Parker). Trippov pohľad na svet očami lenivého starého mládenca sa po stretnutí s Paulou razom zmení, lebo vo všetkých smeroch spĺňa parametre ideálnej ženy. Paula je ale profesionálna konzultantka, ktorá má za úlohu iba dostať lenivého Trippa z rodičovského domu. Stane sa však nepredvídané, Tripp sa do Pauly zamiluje... (TV Markíza)

viperblade

Na zabití jednoho večera ideální. Zvlášť scény kříšení ptáka či pokousání delfínem jsou dobré.. ale pochybuju, že si za pár dnů vůbec vzpomenu, o čem to bylo.. :-) ()

Reiniš

Průměrná komedie-vidět a zapomenout. Obsazení se ovšem povedlo na výbornou (krom páru M.M. a S.J.P. mě potěšila také sympatická Zooey Deschanel). Žádný otřes v žánru ovšem nečekejte.. ()

Jamal

Neznám smysl tohoto filmu, asi se neumím vžít do americké společnosti mužů nad třicítkou žijících u rodučů. Pomineme-li ale smysl filmu, zbyde nám jen pár pěkných pohledů Sarah J Parker a trošku humoru, bohužel velmi málo, takže je to film na doma, když potřebujete něco udělat do práce, či do školy, a nemůžete přitom dávat pozor na celý děj. ()

ajuska

Vzhledem k mému nulovému očekávání to nakonec nebyl zas až takový průšvih. Lehce podprůměrná komedie s několika ucházejícími okamžiky a solidně šlapající první polovinou, ale i s trapným rozuzlením romantické zápletky a přímo zoufalými rádoby vtipy, které se týkají kousajících zvířat a oživování drozda. ()

Indiana

Dalo se na to v rámci možností dívat. Matthew McCounaghey je sympaťák a táhne to trochu nahoru, stejně jako jeho rodiče a kámoši (Bradley Cooper a Justin Bartha se tu sešli ještě před Pařbou). Naopak Sarah Jessicu Parker moc nemusim a tady mě o opaku nepřesvědčila. Přesně sem tušil jak to bude probíhat, občas jsem se na to koukal s kamennym ksichtem, občas to nevnímal a nejspíš o nic nepřišel. Už to nikdy neuvidim, ale úplná blbost to neni. ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +Sarah Jessica Parker je pořád kus a s každým filmem je mi sympatičtější, Matthew McConaughey je ve své roli velmi přirozený a nelze si nevšimnout Bradleyho Coopera, ve filmu je spousta velmi příjemných hlášek, dobrá hudba a fain nálada snímku potěší -v závěru se už moc tlačí na pilu a je tu cítit snaha o nějaké ukončení, navíc se v poslední třetině hodně vytratí humor/// Kdybych věděl jak mě Lemra líná překvapí a pobaví už dávno bych se šel flákat na pohovku a vychutnával si tento film. Vždyť to je možná film o tom co budu dělat za deset let a jaký budu. Pohodička, pařby, akce s přáteli, budu se držet doma u rodičů, však proč někam spěchat když je doma taková pohoda. A pak si zase uvědomím, že to je jenom film a skutečnost může být taky dosti odlišná. Nicméně příjemná hodinka a půl ve společnosti dobrých herců a krásné myšlenky./// Celkem 77%/// ()

ChewieDC

Další z tovární řady hodně špatných romantických komedií. Fórky sestávají z toho, že hrdinu koušou do různých částí těla různá zvířata. Kamarád-vtipná postavička se snaží bavit tím, že někam padá nebo něco shazuje. Hlavní zamilovaná dvojice postrádá chemii a když musíte ještě 20 minut čekat, až si všechno odpustí a skočí si do náruče, je to téměř utrpení. ()

kingik

Jistý potenciál to skýtalo. Pak se to ale celkově zvrtlo a vznikl velmi nepovedený film s hereckými výkony, za které mně bylo trapně. A vůbec celý film byl dost trapný a špatný. 30% ()

IQ Tiqe

50% *** Opět jde o variaci stokrát ohraného tématu, konec je předem jasný, takže vás můžou překvapit jen vtipné scény nebo způsob jakým se k happyendu režisér dopracuje. Můžu říct, že jsem se u tohohle filmu nenudil, ale zároveň mi nic nepřinesl, je to taková oddychovka na zabití odpoledne. ()

Anderton

McConaghey by už mal začať rozmýšlať nad iným typom rolí (žeby charakterových?), alebo ísť do dôchodku ako prestarlá hviezda romantických komédií. Logika je tu ešte lenivejšia ako on. ()

meave

V porovnaní so striptérom bežiacim súbežne na susednom kanále bola toto výborná komédia. Nie, že by som sa váľala smiechom, ale aspoň som neplakala od zúfalstva. ()

Slarque

Střídavě oblačno. Chvílemi vtipné, chvílemi nudné. Romantická komedie, ve které ony dvě složky figurují pohříchu odděleně – buď romantika nebo humor. Nic proti ústřednímu páru (vždyť jim scénář naházel dost klacků pod nohy), ale suverénně nejlepší byla Zooey Deschanel (50%). ()

Arsenal83

No tak S.J. Parker tú romantickú rolu akože ešte tak nejak dala, ale veľmi skoro sa stretnutie s ňou stalo mítingu so smrtkou. A taká Zooey Deschanel ju jednoznačne zatienila, výzorom aj rolou, hoci bola menšia. Scenár ale nestojí ani za groš, samozrejmé sú sexuálne debaty a pri natáčaní ešte aj zabili cudery veveričky, takže palec dolu. ()

Happens

Určitě lepší komedie z té béčkové ligy filmů v kategorii rom-com s absolutně hvězdným obsazením. Hlavní děj se točí okolo mamma hotelu, ze kterého z rozličných důvodů se mnohým mužům nechce. ()

Chrustyn

Průměrná romantická komedie, která není ani vtipná ani romantická a zaujme jen netradičním nápadem. Na druhou stranu odradí otravným a nesympatickým McConaugheyem a nepříliš atraktivní Jessicou Parker. ()

klerik

Dementná zápletka. Napokon som bol však skôr prekvapený. Vďaka vedľajším postavám je to pomerne vtipné i romantické... ()

heyda

Nadprůměrné momenty střídaly bohužel momenty slabší (především ty se zvířaty a konečnej heppáč). Jinak Zooey je prostě úžasná. I díky ní prostě pod 3 hvězdičky jít nemůžu. 6/10 ()

Stanislaus

Oddychová průměrná romantická komedie, která mě ničím nepřekvapila. Dějově jde o klišé, kde vím jak film skončí již na začátku. Celkem nenásilné herecké obsazení a délkově zvládnuté tak akorát. Chytře vsunutý agresivní čipmank, delfín a ještěrka ... ale i tak 50%. ()

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006

Narozdíl od minulého týdne se tento čtvrtek do kin nevrhne tolik dobrých snímků. Jedná se o veskrze průměrné záležitosti a pár horších kousků, proto jsme se rozhodli srovnat dnes snímky podle… (viac)