Tripp (Matthew McConaughey) nie je ani v tridsaťpäťke ochotný vyletieť z rodného hniezda. Jeho rodičia sú z neho zúfalí, nevedia, ako sa ho zbaviť a dochádza im trpezlivosť. Preto sa rozhodnú pre pomoc profesionálky Pauly (Sarah Jessica Parker). Trippov pohľad na svet očami lenivého starého mládenca sa po stretnutí s Paulou razom zmení, lebo vo všetkých smeroch spĺňa parametre ideálnej ženy. Paula je ale profesionálna konzultantka, ktorá má za úlohu iba dostať lenivého Trippa z rodičovského domu. Stane sa však nepredvídané, Tripp sa do Pauly zamiluje... (TV Markíza)

maty39

Začátek celkem vpohodě. Člověk vypne mozek a nechá se bavit jednoduchou historkou. Ale pak přijde konec a autoři se rozhodnou malinko zvážnět a komplikovat a vymýšlet traumata (nijak hluboká ale stejně) a já málem upadnul do komatu. To se nedělá ()

cherita

Nic, nula. Žádný děj, žádný humor a co je nejhorší – žádná chemie. Jsem ochotná akceptovat, že hlavní postavy jsou jenom hrubě načrtnuté, logické jednání jim nic neříká a chovají se tak, jak si „scénáristi“ zrovna usmyslí, ale když mezi nimi nic není, to rozdýchat nedokážu. Jedna nesympatická krůta ze Sexu ve městě a ten vymydlený hezounek, kterému snad musí zuby svítit i ve tmě, jsou nejspíš zlatý pár pro producenty, ale pro romantický film je to katastrofální výběr. Oba zvládají své vlastní party, ale spolu se nikdy nesehrají, a tím pádem nic nefunguje. Budu velkorysá a dám jednu hvězdičku za postavu Zooey Deschanel, protože její črta má alespoň hezké barvičky. ()

(Z)denny

Lehká komedie jak jeden "mamánek" k samostatnosti došel.. Snímek sice trošku pobaví, ale na druhou stranu nepřekvapí ani nenadchne.. ()

Tumáš

Celkem nenáročná romantická komedie, jedna z těch, co jsou na jedno brdo. nicméně nějaké momenty byly nadprůměrné. Pokud člověk moc nečeká, tak není ani zklamaný.. ()

Honny2

Během filmu jsem se párkrát zasmál a užíval jsem si lehce romantickou náladu celého filmu, ale od obvyklých 3*, které většinou této sortě filmů dávám, Lemru línou dělí ten trapný konec... to jediné ho dost degraduje, jinak celkem milá podívaná. ()

El-Barto

Velice předvídatelné a místy zdlouhavé, dokonce bych řekl, že místy na komedii nevtipné. Ale abych nekritizoval, tak jako oddechovka na jedno zkouknutí neuškodí. S.J. Parker to náramně sluší a Matthew nepředvání nijak špatný výkon (spíše svůj standart), takže takové poctivé dvě hvězdičky. ()

adriane9

SJP je mi strašně protivná, a to jak šíleně touží si nenamočit vlasy v jakékoliv scéně bylo až směšné a ano křičí ve mě ten odpůrce slavného Sexu ve městě,rve si vlasy, ale nejde to jinak :).. Takže dvě hvězdy za supr scény s Kathy Bates a sexy Matthewa.. ()

aliaska

Sarah sa mi nepáči vôbec....a už vôbec po jeho boku.Trapne...a pozerala som to len kôli nemu.On je uzasttny....srandovný a pekný....ona.... ja ani neviem či okrem slávnej k.......ine....Denik...ani neviem už ako sa to volalo 😂😂😂 či ešte niekde hrala a som to nebodaj aj jvidela 😎 ()

Illioplius odpad!

Dej má množstvo myšlienkových nedostatkov. Spôsob, akým chceli rodičia Trippa vyhnať z domu, je úplne absurdný. Toľko nedomyslených „nápadov“ na jednom mieste som snáď nikde inde nevidel. Ale zrejme nemá zmysel sa nad tým ani zamýšľať. Úlety so zvieratami boli ohromné gýče, slovom - tento film je nudný a neuveriteľný šmejd. Pauline správanie by ma leda tak odradilo než prilákalo – to len tak na okraj. Humor som tiež nepostrehol, ale zato som postrehol trápny pokus o emotívne vyvrcholenie deja trumanshowovským spôsobom (tá scéna, kde je Tripp zviazaný s Paulou v uzavretej miestnosti plnej kamier). A je toho všetkého škoda, čakal som príjemnú komédiu. ()

atmen

Třetí hvězda za Zooey Deschanel... Vedlejší postavy byly zajimavější než hlavní pár. Především Zooey Deschanel měla sympatický part (nákup kulovnice, lovení drozda), a proto třetí hvězda za Zooey Deschanel... ()

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006

Narozdíl od minulého týdne se tento čtvrtek do kin nevrhne tolik dobrých snímků. Jedná se o veskrze průměrné záležitosti a pár horších kousků, proto jsme se rozhodli srovnat dnes snímky podle… (viac)