Pripútajte sa, prosím!

• Česko Připoutejte se, prosím! (viac)

Bauer

Fakt nevim, co na této (pro mě průměrné) komedii vidíte. 81% je dost vysoké hodnocení a já prostě nevim proč. Co je na tom tak úžasného? Obyčejná parodie na letecké filmy, která bohužel nemá ten spravný humor, který já mám rád. Dialogy typu: "Musíme ho odvézt do nemocnice." " Co to je?" "To je taková budova, kde leží pacienti." To je prostě trapné a navíc se to tam opakuje ještě třikrát, ale s jinou budovou. Tady sedí to pravidlo, že opakovaný vtip přestává být vtipem. Od Davida Zuckera bych čekal něco mnohem lepšího a zábavnějšího. A ty romantické flashbacky mi lezli neuvěřitelně na nervy!! Kdo tento film zachraňuje od pouhých dvou hvězdiček je jednoznačně vynikající Leslie Nielsen. Ani nevim, jestli se chci podívat na druhý díl, této přeceňované (ne)komedie. ()

Sawy

Klasika všech parodií,která je po 85 % své stopáže fakt hodně vtipná,ale občas vystrčí růžky slabší momenty,díky kterým jdu o hvězdičku dolů.Přesto výborná zábava,od které se mají dnešní parodie co učit. 80 % ()

Handle

Není to nejlepší parodie, kterou jsem viděl, ale přesto jsem se bavil velmi dobře. Podle mě se u toho prostě musí zasmát každý, protože i když tam jsou trapnosti, tak tam jsou i výborné vtipy, kde jen zíráte, jaká to je strašná blbost a absurdita, ale stejně nevím... kdo by se zlobil na koně v posteli? :) Já mám tyhle filmy moc rád, protože stačí jen vypnout, zírat na ty blbosti a smát se. ()

hendrich6

Touhle komedií jsem chtěl uctít památku, právě předevčírem zesnulého, geniálního komediálního herce Leslieho Nielsna.Bohužel se tu ale Nielsen objeví pouze párkrát a navíc se mi film ani moc nelíbil.Samozřejmě tu bylo pár dobrých vtipků,ale srovnávat tuhle komedii s Bláznivými střelami nejde.Mockrát jsem se nezasmál a 81 % mi přijde moc.Za tenhle film dávám 50% ()

Lacike

Tuto sériu som prvýkrát videl len pred pár rokmi, takže ma k nej neviaže žiadna nostalgia. No a na druhý pokus mi prvý diel pripadá strašne slabý. Prostredie letiska a lietadla mi dvakrát zaujímavé nepripadalo. Kadencia vtipov je nízka a ich úroveň je strašne vlažná. Akokeby sa tvorcovia ešte príliš držali na uzde. Najviac ma pobavil fór s Rogerom a Overom, ktorý sa rozprávajú cez vysielačku. Herecké obsadenie ústrednej dvojky mi tiež nesadlo. Nečudujem sa, že sa z nich žiadne hviezdy nestali. Nielsen a starý Bridges vo vedľajších úlohách sú zase príliš umiernený. Celkovo to je dnes prinajlepšom priemer a tretíkrát si tu už určite nepustím. 5/10. ()

Tommassi3

"Už jsi někdy byl v pilotní kabině, chlapče ??" - "Ne, nikdy, pane !! Letím letadlem poprvé !!" - "A už jsi někdy viděl dospělýho chlapa v trenkách ??" ;) ()

BoPo

Miestne nadšenie nezdieľam, ale uznávam, že vydarené frky sa tu určite nájdu. Najlepšie momenty má Leslie Nielsen, ktorého to vystrelilo k sérii Bláznivá střela. V rámci paródií mám však iných obľúbencov. Žhavé výstřely 2 a predovšetkým Scary Movie: Děsnej biják sú pre mňa vrcholom celej parodickej pyramídy. ()

Marcos22

Připoutejte se, prosím! je remakem filmu Zero Hour! z roku 1957 a je jedním z nejlepších a nejvtipnějších filmů z ranku bláznivých komedií vůbec. Film vhodně a zábavně využívá odkazů na světoznámé fláky typu Pinocchia, Casablancy, Letiště, Čelistí či Horečky sobotní noci a je natočen ve stylu divácky známějších Žhavých výstřelů či Bláznivé střely. Společně s Drž hubu! je mým nejoblíbenějším guilty pleasure kouskem, po kterém sáhnu pokaždé, když si chci zlepšit náladu. Doporučuji všem, kdo chce u filmu na chvíli vypnout, zrelaxovat a pořádně se zasmát. Pět hvězd a v subžánru bláznivých komedií jasná 💯. (17.04.2021) ()

Terva

Příběh začíná hudbou s filmu Jaws Stevena Spielberga. A hned je poznat, že to bude sranda. Film z dob kdy se ještě točili dobré parodie. CITÁT - Kuřák nebo nekuřák?.......... Taneční scéna okolo 18 minuty je nádherná. Ikdyž se totiž tvůrci snaží ji udělat směšnou je ve své podstatě krásně decentní. Leslie Nielsen a jeho diagnóza okolo 39 minuty nemá chybu - CITUJI - Všichni cestující, kteří měli k večeři rybu budou postiženi prudkou nevolností (kamera sleduje posledního pilota), pocením, třasem a pak omdlí....není mezi cestujícími náhodou pilot? Automatický pilot je v dnešní době určitě legendou, je na něm vidět, že si natáčení užíval. Který herec by při natáčení zažil vykouření a kouření a ještě si šáhnul na prsa? Leda tak v pornu. CITÁT - Oveur.......... Prostě sranda za pět. Sám sebe si tu zahrál autopilot Otto. ()

Blofeld

Moje oblíbená parodie. Herci jsou skvělí (i když o přesvědčivosti nemůže být řeči ;oD) - hlavně kreace Lloyda Bridgese je geniální. To chce Rexe Kramera. ()

corpsy

Klasika trhlej paródie s nadčasovými hláškami ( je ich tu fakt požehnane ). Úsmev, smiech, chechtanie, to vás bude sprevádzať celým filmom. A budete mať chuť si ho pozrieť znovu. Jednu vec však pri amerických paródiách treba mať na rozume. Divák neznalý parodovaných filmov však z toho asi veľa mať nebude. ()

liquido26

Parodie na katastrofické filmy. Rozhodně to není žádná šilená komedie, kde byste se zasmáli každý hlášce, ale valná většina situací zábavných je. ()

F.man

Asi to chce vážně znát dobové snímky. Jelikož je neznám, byl Aiplane! asi špatnou volbou. Škoda. Proto prosím neberte moje hodnocení nějak objektivně, ale já u toho usnul. Snad budu mít možnost vidét film ještě jednou, za pár let, kdy moje znalost leteckých filmů 70 let bude větší. Věřím, že pak to může být zábava. Prozatím však, subjektivní, 2 hvězdy. ()

ConanVJ

Parádní parodie, ve které je spousta skvělých vtípků, humor není fekální a vždy mě pobaví. Prostě klasika, která nezestárne i když je o nějakej ten měsíc starší než já..... 80% :) ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)