Vojna vo farbe

• Slovensko 2. svetová vojna v HD (viac)

Tento dokumentární seriál pravděpodobně představuje vůbec nejlepší sbírku vzácných a dosud nezveřejněných záběrů z druhé světové války. Díky využití nejmodernějších technik kolorování je nyní možné nabídnout celistvý pohled na druhou světovou válku v dosud neprezentované podobě. Nejnovější způsob tvorby satelitních map a špičková grafika umožňují vyprávět tento příběh prostřednictvím nejaktuálnějších informací, které starší seriály neměly k dispozici. Během uplynulých pěti až deseti let se díky odtajňování dokumentů, složek a fotografií podařilo odhalit řadu dalších tajemství. Rozluštění šifer a zveřejnění státních listin na obou stranách Atlantiku přineslo velmi hodnotný nový rozměr v chápání největšího světového konfliktu všech dob. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (5)

Vzestup rudého slunce (2009) (E05)

Dokument na televizi Prima Zoom je o válce ve středomoří. ()

Středomoří a severní Afrika (2009) (E06)

Rychlý přehled základních známých věcí. Ale zřejmě možná nové neznámé archivní záběry? Dokument na televii Prima Zoom. ()

Bod obratu (2009) (E07)

Středobodem dokumentu, který má úžasný filmový archiv je bitva o zásobovací trasy do Británie v Atlantiku mezi ponorkami a námořnictvem s letectvem, kterou pomohl vyhrát technický pokrok.  Archeologové zjistili podle kosterních pozůstatků , že v celé historii lidstva 30% mužské populace zemřela násilnou smrtí, což odpovídá i tomuto krvavému dokumentu. Jsme po mravencích, kteří vedou války nonstop druhý neagresivnější druh v přírodě i když se jako součást přírody necítíme. Shlédl jsem na televizi Prima Zoom. ()

Válka o ostrovy (2009) (E11)

Nejnapadnejsi na vypraveni je sebevrazedny fanatismus japoncu.Za cisarstvi jim od detstvi dokonale vymyly mozky. Dokument na televizi Prima Zoom. ()