Sprostredkovatelia rozvodov John Beckwith (Owen Wilson) a Jeremy Grey (Vince Vaughn) sú obchodní partneri a zároveň dlhoroční priatelia, ktorí majú ideálny jarný koníček - votrú sa na svadbu a tam narušujú jej pokojný chod. Na konci jednej úspešnej sezóny Jeremy zistí, že dcéra vysoko postaveného vládneho úradníka sa bude vydávať a je vysoká pravdepodobnosť, že vo Washingtone to bude spoločenská udalosť číslo jeden. Na akcii sa John a Jeremy "zavesia" na družičky Claire a Gloriu, aby v ich tieni uskutočnili svoj diabolský plán. Následná gigantická recepcia predčí očakávania všetkých prítomných. Jeremy úspešne zvádza Gloriu, zatiaľ čo Johnov flirt s Claire je náhle neočakávane prekazený jej priateľom Sackom. John, ktorý sa do Claire zamiloval, sa pokúša prehovoriť Jeremyho, aby tentoraz zabudli na svoje pravidlá a prijali pozvanie na chatu rodiny Clearyových. Tam duo kamarátov prostredníctvom mnohých trapasov a zámen zistí, že rodina Clearyovcov je úplne nefunkčná a poučia sa o láske a priateľstve. (TV Markíza)

novoten

Takhle se má řádit. Přejít nenásilně z velevtipné bomby do romantického dramatu plného rad do duše, to je umění. Frat Packu se to k mému překvapení povedlo náramně a přestože upovídaná babička nebo ultradivný Todd kazí pohodově odlehčenou atmosféru, nacházím převážně slova chvály. Jinak to vzhledem k neskutečnému slovnímu kulometu Vince Vaughna nebo uzemňujícímu úsměvu Rachel McAdams ani nejde. Když se hlavní hrdina přizná ke všemožným hříchům ve veřejné zpovědi nebo když je nevítaný konkurent odporným slizounem, to jsou klišé, která budu milovat vždycky. ()

tron

„Dobre. Urobím ti bicykel. Ale neurobím ti ho rád!“ Frat Pack v plnej sile. Sebavedomé, ale nie namyslené, drzé, ale nie infantilné a k tomu parádna herecká chémia, originálne nápady (prsia Dr. Quinnovej, sexom posadnutá panna, gay obraz) a k tomu silná a zároveň krehká Rachel McAdams. Vince Vaugh váľa. Mohlo to byť o čosi kratšie, vinou čoho to raz za čas stratí dych a potom ho to musí komplikovane hľadať, no inak vysoko návyková záležitosť. Rana v kostole SADLA. ()

B!shop

Hodne zajimava a vtipna komedie, ktera se na jednu stranu tvari jako neco originalniho, jenze na druhou stranu jede podle klasickyho romantickyho schema. Ze zacatku je to mega jizda, ktera po chvilce polevi, pak uz to je jenom jizda, ktera polevi nekdy zhruba v polovine filmu a pote to je uz jen romanticka komedie s obcas dobrym vtipem. Cely to zachranuje ustredni dvojice, po pravde receno, moc sem jim neveril a Vaughn mi jako komik moc nesedi, jenze tahle dvojka fakt nemela chybu a skvele se doplnovala. Taky je fajn sexem posedla Isla Fisher a Doktorka Quinnova. Naopak Walken je krapet zklamani. A nesmim zapomenout Willa Ferrella, kterej je uchylnej jako vzdy a je tu nastesti jen chvily, takze to nezacne bejt trapny. Ale mezi romantickejma komediema je to rozhodne nadprumer, vtipy a hlasky slusny a vochcavky na svatby husty a i pres dost prehnanou stopaz jsem se po vetsinu casu dobre bavil. ()

dO_od

#91 Owen s Vincem - 5*, Rachel McAdams - 5*, Humor - 5*, Námět - 5*, Provedení a následovné vyznění filmu - k nezaplacení. Komedie, která mě ani po x-tém shlédnutí dodnes neomrzela a že je takových sakra málo ! ()

Slasher

Tenhle film je moje srdcovka. Nebere mě ani ne tak romantika jako prdel. V první řadě je to práce Vince Vaughna, který toho utáhne nejvíc. Ale přesto není nejlepší. Nejlepší je Will Ferrell, což je úctyhodné vzhledem k tomu jak malou dostal roli. Jeho charakteru se v poměru >čas strávený v záběru/ sranda< rovná snad jen jeho náckovská role v Producentech. Owen Wilson obstarává tu romantickou stránku, a upřímně řečeno z něj vyzařuje velké kouzlo. Po ženské stránce film také netrpí, i když ani neexceluje, a ještě bych vypíchnul pořádně namrd*nýho Bredley Coopera jako excelentního záporáka. A Doktorka Quinnová jako nadržená mamina? Ách jo:D Mom, the meatloaf!!! ()

movie

No tak snad tohle nebude příliš troufalé, ale NESVATBOVI prostě jednou budout TOU klasickou komedií. Je to parádní, já už se dlouho takhle nenasmál. Chemie mezi Wilsonem a Vaughnem funguje na maximum, scénář originální. Moc sympatické. A Bradleyho Coopera budete jako hlavního soka nenávidět. NENÁVIDĚT. A nakonec úplně nejlepší je Jane Seymour. On si na ní pořád ještě někdo vzpoměl!! ()

Jara.Cimrman.jr

"Upjatá v klobouku mě právě pohledem ošukala." Kdybych dřív věděl, jak snadno se na svatbách balí holky, tak bych určitě víc chodil na pohřby. To je totiž tutovka. Byl bych asi o spoustu zážitků a svědění v rozkroku bohatší, ale já jsem to dřív nevěděl, takže jsem monogamně zdravý. Nevadí. S Johnem, Jeremym a nezapomenutelným esem Chazzem jsem si to už několikrát užil a jelikož mám slabost pro jachting, svatební pravidla a obě dcery ctihodného pana Clearyho, tak se obávám, že si to ještě párkrát zopakujeme. ()

EdaS

U komedií hochů z Fratpacku se vždycky hodně zasměju a zároveň mě nabíjejí když už ne optimismem, tak rozhodně dobrou náladou. Baví mě ti entuziasmem sršící herci, na kterých je vidět, že se během natáčení dobře bavili. Wedding Crashers nejsou výjimkou. Jestli bych měl mít nějakou připomínku, tak snad jen co se délky snímku týče. Dvě hoďky jsou pro komedii opravdu trošku moc. ()

Shit

Tenhle film neni ani nějak zvlášť vtipnej, ale za to je naprosto dokonale zábavnej a dvojice Wilson, Vaughn funguje skvěle, jejich akce na svatbách nemaj chybu. Bohužel ke konci to poleví a už je to jen romantický, ale i tak pod 5* jít prostě nemůžu ()

flanker.27

Hochům z Fratpacku rozhodně nechybí smysl pro humor, to se musí nechat. Některé scény mi přisly až montypythonovsky švihlé (například lov a debata na téma jak poznat křepelku :)), škoda jen toho závěru, kde to spadne do velmi klasické romance a odhalení kdo je správňák a kdo sviňák. Update: Ten závěr to opravdu hodně sráží. Alespoň že Rachel to fakt sluší. ()

gudaulin

Trvalo mi asi jednu minutu, než jsem přišel na to, že oba dva hlavní hrdinové příběhu jsou mi krajně nesympatičtí a humor mě nebude oslovovat. Asi tak z 10 % proto, že už jsem přece jen trochu starší generace než teenageři, kterým je primárně film určený. Z 90 % pak proto, že nemá potřebnou úroveň. Rozumím tomu, že tenhle typ romantické komedie pracuje s úplně jinými nástroji než oskarové drama, ale čeho je moc, toho je příliš. Pokleslá romantika, trapný humor a především neuvěřitelně laciná moralitka. Moc hezky to napsal Radek99, víc už se k tomu dodat nedá a vlastně to u tak špatného filmu ani není zapotřebí. Že tohle vydělalo 200 milionů dolarů jen ve Státech? Budu si muset speciálně u komedií dát pozor na komerčně úspěšné kousky. U komedií je rozdíl mezi mým vkusem a tzv. masovým divákem někdy docela bolestný... Dlouho jsem přemýšlel, jestli najdu něco, co by opravňovalo dát aspoň jednu osamocenou hvězdičku, a Rachel McAdams mě přesvědčila, že jeden důvod se přece jen u Nesvatbových najde. Celkový dojem: 20 %. ()

Gilmour93

Balit holky na pohřbu je jako lovit ryby dynamitem.. Fešáci Huberti Wilson a Vaughn obráží svatby za účelem najíst se, napít se a vyspat (s někým). Díky poněkud kostrbaté romantické linii a nevyváženému tempu můžu s klidným svědomím prohlásit, že pověst předcházející Wedding Crashers se ukázala jako přehnaná. Owen Wilson si měl v rámci role pořádně pročíst tu knihu s názvem Don´t jump, aby pak v budoucnu nevyváděl takové klukoviny.. ()

Dellamorte

Nebudem to párať. Bolo to náležite rozpitvané zo všetkých strán ( aj zospodu ). Sadlo Mi všetko - Owen je Môj cukrík , Vince je diabolsky boží , Walken pri hone na škodnú , ma donútil zrušiť make up , Rachel do bandy sadla , Ferrell potvrdil svoj status.....soundtrack parádny , zhltla som aj tú romantiku , a vlastne celé to všetko...proste.......hovadsky faynové - díky Ondřeji ! ( v deníčku Ti zašlu klip ). ()

Lynn

Zas jedna vydařená komedie ze stáje Ben Stiller & comp. Nevím, koho mám chválit dřív, jestli sladkého krasavce Wilsona, nebo méďu Vaughna. Vůbec celé je to povedené - skvělé obsazení každé role, načasování, gagy i ta romantika. Je tu sice slabší chvilka, kdy film řeší Wilsonovu depku, do které se vloží guru Will Ferrell, ale jinak vlastně není, co vytknout. Jen se modleme, aby již teď proklamovaný druhý díl neskončil jako absolutní fiasko. ()

TeeAge

Svižné tempo od prvej minúty filmu perfektne sedí, vyvoláva napriemerné očakávania. Dej je tiež podarený, bavil som sa dobre, no ako som predpokladal, poslednú tretinu už tvorcovia neutiahli. Prečo? ()

Aluska88

Nemám ráda Owena Wilsona a příliš ani Vince Vaughna. Jejich společná přítomnost na filmovém plakátu mě spíše odrazuje. Usoudila jsem však, že bych neměla být tolik zaujatá vůči jejich osobám a když dávali v TV populární komedii Nesvatbovi, odhodlala jsem se k jejímu zhlédnutí. Musím říci, že rozhodně nelituji. Pobavila jsem se a myslím, že jde o povedený film. Ústřední dvojici doplňuje jako nádherně rozkvetlá květina okouzlující Rachel McAdams. Bradley Cooper, jehož si pamatuji především z Půlnočního vlaku, kde se mi velmi líbil, zde zastával postavu uhlazeného a nesmírně protivného frajírka, kterého jsem chvílemi měla chuť vyliskat:) Jane Seymour se předvedla jako vyzývavá svůdnice, tedy charakterově na míle vzdálená, pro mě snad nejznámější své postavě, doktorce Quinnové. Jedna z nejlepších scén pro mě byla, kdy rozohněná (nebo spíše rozhoněná?:) Isla Fisher pod stolem zpracovávala nebohého Vince Vaughna. "Nelíbím se mu, vidíš, jak se na mě dívá? Určitě ví, že nemám v pořádku daně." ()

genetique

Opäť jedna z komédií, kde sa štandardné klišé opakuje! Ale čo vznikne, keď sa to klišé milo, príjemne a nenápadne zamaskuje do super príbehu so skvelým scenárom a parádnej komédie? Super filmík pre každú situáciu, hlavne ak sa chcete dobre pobaviť! Wilson a Vaughn sú parádna dvojka, dokonca mierne Vaughn prevyšuje (nielen v cm) a to je už čo povedať! 85%. ()

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes &amp; Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (viac)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (viac)