Zúfalé manželky

• Česko Zoufalé manželky (viac)
Z nakrúcania 2
Dráma / Komédia / Mysteriózny
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (viac)

Je to možné? Mary Alice Young (Brenda Strong) vyzerá tak šťastne. Nádherný dom na predmestí, spoľahlivý manžel, dieťa a mnoho ďalších vecí. Toto všetko sa rozhodla zanechať? Zdá sa, že áno, ale človek by tomu najradšej neveril. Lenže o pochybnostiach nemôže byť ani reči vo chvíli, keď táto žena ukončuje svoj na prvý pohľad šťastný život výstrelom revolvera. Lenže akokoľvek je to netradičný úvod, táto postava sa s divákmi rozhodne nelúči. Práve naopak. Bude to práve Mary Alice Young, ktorá nás bude sprevádzať po tomto malebnom predmestí a zoznámi nás nielen s jej rodinou, ale aj so susedmi a najmä s jej priateľkami. Iba vďaka jej teraz už nadprirodzenej schopnosti sa dostaneme do diskrétnych zákutí, ako sú spálne alebo toalety. A iba vďaka nej sa dozvieme veci, o ktorých nemajú tušenia ani tí, ktorých sa to najviac týka. Nazrime teda do životov jej piatich najlepších priateliek a spoznajme ich skutočné životy... Mimoriadne úspešný seriál televízie ABC získal tri zlaté Glóbusy, päť cien Emmy a mnoho ďalších cien. (oficiálny text distribútora)

SHI-SHA

Kdysi jsem viděl celou první sérii. Seriál mě mile překvapil - byl tajemný, nepředvídatelný a skvěle obsazený, ale ke konci mi už přišel hodně natahovaný a strašně odkloněný o hlavního tématu (mrtvé vypravěčky). ()

Jermann

GRACE: I’m the kind of person who doesn’t hate anyone! KAREN: You hate your sister. GRACE: Well, she’s hateful! But besides her, I don’t hate anyone. KAREN: You hate your doorman. GRACE: Well, he calls me “kiddo” and clicks. Besides my doorman and my sister, I don’t hate anyone. KAREN: You hate Teri Hatcher. GRACE: Oh, who doesn’t?! (W&G) ()

WolfR

Nádherný seriál, skvělý spletenec obyčejných životů, velkých dramat, záhad, ponaučení, tragických osudů i šťastných momentů. Hořkosladký mix s top ťop obsazením do kterého jsem se zamiloval. Chci žít na Wisteria Lane, 5 hvězd. ()

KajusaK

Spoilery!!! Nejlepší seriál a posunuji na první příčku v topce. Zní to jako blbinka pro holky, kdy se schází kamarádky u kafé a drbou. Opak je realitou. Napínavé od začátku do konce, od poloviny jsem se s postavami zžila úplně, pobrečela si u mnohých okamžiků (smrt Karen, Mikea a Eddie), mnoho štastných okamžiků (návrat Toma k Lynette, Juliin porod, zakončení, soudní jednání ...) .. Zkrátka seriál, který zůstane v srdci! Top postavy: Bree, Eddie, Katherine, Karen .. ()

wendelin9

Zoufalé manželky ze zdanlive klidneho americkeho predmesti vzdy dokazi pobavit, ale v nekterych chvili dokazou take nahnat strach. Cely pribeh se odviji od sebevrazdy jedne z manzelek, kterou slysime v prubehu celeho serialu jako komentatorku. Její ctyri kamaradky se snazi sebevrazdu i dalsi podivne veci, ktere se na predmesti deji, objasnit... Zkratka zarucena zabava, ale obavam se ze jen pro zasvecene. ()

Stirek45

Nejhorší je, když se každý týden těšíte na nový díl Zoufalých manželek a po osmi letech je najednou těmto dním konec. Tento seriál mi bude hrozně chybět. Už v žádném jiném seriálu neuvidím zmatkářskou Susan, příliš puntičkářskou Bree, starostlivou Lynette a bláznivou Gabby. I Eddie v těch dalších řadách dost chyběla.... ()

vesper001

Podstatné není to, co vidíme, ale co je za tím. Ve skříni, v mrazáku nebo dávno v minulosti. Přežít na tomhle předměstí je těžší než v amazonské džungli – lidé tady nejsou tím, čím se zdají být, minulost se podceňuje, budoucnost přeceňuje a (slovy básníka) láska už není, co nikdy nebyla. Vítejte v království zoufalých žen, co se neštítí dělat zoufalé věci. ()

matezzz

Zatím (10.listopadu 2007) jsem viděl jen 4 díly, ale musím říct, že mě seriál velice zaujal. Čekal jsme, že mě to nebude moc bavit, ale je to úplně naopak! AKTUALIZACE (11.12.2007) Dokoukal jsem první sérii a jsem velice překvapen, že seriál neupadá do bezradnosti, naopak kvalita zlehka stoupá. Dost věcí se už vyřešilo, což jsem ani nečekal, hlavně po tom, co se události silně zamotaly. Jsem velice zvědavý na druhou sérii. ()

drexik

Do zblbnutí se stále opakující stereotyp – to co ze začátku vypadá, že by mohlo mít náboj a snad i bavilo ještě před koncem první série přechází do absurdity aby to mělo tu správnou dynamiku jeden dějový zvrat střídá druhý. Žít jejich život tak si už dávno hodím mašli, ale naštěstí nemám dům v emérice v pohádkovém předměstí s pošahanými sousedy. ()

Laerry

Je málo seriálů s tak vysokým počtem sezón, které by si neustále udržovaly kvalitativní laťku hodně vysoko. V sedmé sérii je již sice znát, že zoufalkám pomalu dochází dech, ale i tak je to v porovnání s jinými dramatickými seriály stále královna svého žánru. ()

Copacabana

Už od prvej série napäto sledujem osudy hlavných hrdiniek, kotrým fandím, bojím sa s nimi, plačem s nimi, zabávam sa, a doslova s nimi žijem. Dobre, znie to trochu pateticky, ale ja sa od nich jednoducho nedokážem odpútať, každý 1 diel pre mňa niečo znamená, vyvoláva vo mne celú škálu emócií, niektroé ani neviem pomenovať, môžem povedať, že v istom období dokonca formovali moje názory, pohľad na život, prinútili ma zamyslieť sa. Ku každej postave mám špecifický vzťah, žiadna mi nie je ľahostajná, Wisteria Lane mi tiež prirástla k srdcu, tie ich záhrady, verandy, útulne zariadené príbytky, raz by som aj ja chcela bývať na takej ulici. Veľké ďakujem tiež patrí pánom scenáristom, ktorých prácu neskutočne oceňujem. Na záver si myslím, že osudy zúfalých manželiek podľa mňa nie sú vôbec až také zúfalé, ako sa môžu na prvý pohľad javiť. ()

mo cuishle

Ano seriál který není z běžného života,ale o to je to víc zábavnější,absurdnější a střeštěnější.Seriál který mě ani po 150-té epizodě nepřestal bavit,stále si drží tempo,a minimálně 5x mě v každé epizodě rozesměje až na pár závěrečných dílů, které jsou naopak hodně dojemné. ()

Mr.Ripley

Udržet si glanc, kvalitu, hravost, originalitu a stihnout mezitím balancovat na hraně mezi společenskou satirou a "parodií" na soapky, po celých osm let? To si zaslouží standing ovation! Marcu Cherry, děkuji za osm výbušně kvalitních sezón této, dnes již zasloužené televizní legendy. ()

PeterNet

Skvělý seriál plný nápadů, srandy, vážných situací, dojetí, k tomu Elfmanova hudba a ze Zoufalek se stává jeden z nejlepších seriálů vůbec. ()

JimmyII

Kdysi jsem to ohodnotil na pět hvězdiček, ale teď musím klesnout dokonce na tři. Typický příklad seriálu, který neví, kdy má přestat. Donekonečna totiž nelze proplétat osudy pěti žen a pár dalších obyvatel jedné ulice. Někdy ke konci čtvrté řády to začalo být překombinované a přeplácané, dramatické situaci přestaly být emotivní a ty vtipné se obešly bez smíchu. Je vidět, jak si scénáristé cucají šablonovité zápletky z prstu a člověk už pak ani neví, proč se na to dívá. Snad jen ze setrvačnosti... Je to škoda, býval to skvělý seriál, který sám sebe odepsal. První čtyři řady ale stojí za to. ()

Jizni Tlapa

Herecky našvihané, melodramatické, komediální , mysteriózní a místy thrillerové podívání, které Vás tak nenásilně vtáhne do děje, že se přistihnete jak netrpělivě čekáte na další díly a serie. Napůl ze života, napůl nesmysl, ale vždy zábavné s inteligentním humorem. Čas na Visteria Lain letí jako blázen, ale nepoznáte to z přítomných skvělě (stále stejně) vypadajících dam,ale díky dvojčatům, sestrám, bratrům, bratrancům a vůbec komplet ratolesti. Jelikož jsem vyznavačem mluvených závěrů, zbožňuji zakončení každého dílu, kde Mary Alice Young, která si v pilotním dílu vpálila kulku přímo do hlavy, promlouvá za záhrobí ke všem posluchačům. A nejsou to ledajaké nesmysly cucané z mrtvé paty, má to i hlavu .-) ()

flawi.f

Doživotní srdeční záležitost! Miluju celou Wisteria Lane, její obyvatele, domy, trávníky, bílé laťkové ploty, zvyklosti, humor, radosti, starosti, tajemství. Zoufalky jsem si zamilovala prakticky už od prvního dílu a ani na okamžik mě to nepustilo...... Oblíbené postavy: Carlos, Gaby, Bree, Lee, Karen McCluskey, Eddie, Adrew ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (viac)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006