Vražedné čísla

• Slovensko Numb3rs (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2005–2010), 84 h 34 min (Minutáž: 43 min)

David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat, Peter MacNicol, Dylan Bruno, Diane Farr, Aya Sumika, Sophina Brown, Michelle Nolden (viac)

-Mates-2 odpad!

Na tento serial si treba zobrat poriadne ostru Occamovu britvu - potom je to dobra komedia. Je az neuveritelne kolkym ludom sa zdaju tie hlupe vysvetlenia ako vierohodne iba preto, ze hlavna postava pouziva cudzie-nezname slova, ktorym vacsina nerozimie. Ale ta neuverime mu, ked chlapec vypocita kto presne kedy vykonal zlocin z uplne nesuvisiacich detailov - hlavne ked to povie jazykom matematiky, "ktory ma kazdy z nas v malicku". ()

mirekdr

Rádoby vědecká krimi série o naprosto neschopném policejním týmu, který by nevyřešil jediný případ, nebýt "geniálního" matematika, který jim vypočítá jméno vraha a lokaci, kde ho dopadnout. Člověk neví, jestli se má smát nebo zvracet. Navíc dabing obou hlavních představitelů to sráží ještě níž. ()

bax

Matematika v kriminalistike? Dobrý nápad. Bohužiaľ nevyužitý. Všetky diely sú o tom istom. Inak Charles nie je až tak geniálny. V každom diely spraví chybu. ()

Figuto

Nudný "krimi" seriál, kde úžasný matematik předvádí kouzla. Běžný divák nepochopí postupy vedoucí ke zdárnému vyřešení případů, je-li to vůbec možné. ()

dc

Z podobného pytle, jako Mentalista. Génius, kolem nějž se pohybuje parta tupců, kterým vždy ukáže tu správnou cestu a svou jasnozřivost. Případy nezajímavé, jejich řešení málo logické. Tyto seriály jsou tu jenom jako urážka diváků kriminálek, snažících se utvořit si nějaký svůj závěr. (totéž píšu i k Mentalistovi, neb je to némlich to samé) ()

Pukancek

Moja spokojnost voci tomuto serialu je velmi vysoko hodnotena :) Mam matematiku rada a ak ju vie niekto takto pouzivat je to fascinujuce :)) 5* + velka spokojnost divaka :) ()

vena199204 odpad!

Originální? Ani nápad. Vyloženě jsem dostával záchvaty smíchu. Seriál je nudný a sledovat borce, co si spočítá snad i délku sr*ní? Ne díky. ()

nezdula

řešit případy matematickými rovnicemi je originální a zajímavé. člověk přemýšlí jestli se to všechno dá spočítat nebo ne. baví mě to a vždy se těším co přijde příště. začínám 3 sérii a jsem spokojená ()

Milonak odpad!

Pokud se člověk aspoň trochu orientuje ve vyšší matematice, tak se mu už v průběhu prvního dílu musí udělat nevolno, případně se té blbosti musí začít ironicky smát... ()

Dangerous2

Skvělý zábavný seriál, který krásně v druhém plánu objevuje či oživuje matematické teorémy. Jo, a všimněte si té idiocie: každá řada tu má velmi dobré hodnocení, ale seriál jako celek 59% 😎 ()