Vražedné čísla

• Slovensko Numb3rs (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2005–2010), 84 h 34 min (Minutáž: 43 min)

David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Navi Rawat, Peter MacNicol, Dylan Bruno, Diane Farr, Aya Sumika, Sophina Brown, Michelle Nolden (viac)

Estrellita

Za vlasy přitažená forma vyšetřování (spíše odhadování a výpočtů pravděpodobnosti), která sice může fungovat na určité spektrum lidí, ale rozhodně se nedá uplatnit v celé kriminalistice jako výchozí fakt. Občas se ale objevily i zajímavé díly, které logicky uvažujícího člověka nemusely nutně urazit. 30% ()

LiborGondek

Matematice nefandím a jsem si jist, že v realitě by vám při vyšetřování zločinu nějaké počty případ nevyřešili. Na druhou stranu, seriál je pěkný, líbí se mi. Obsazení je také v pořádku, tak proč ne...? ()

SG_ever

Kriminálka v mém případě musí být propracovaná a v množství, které na nás TV chrlí mě tohle nebaví. Radši kouknu na jiné a reálnější. (45%) ()

Iroquaise

chytrolínský židáček a numera...má to svou didakticko - zajímavostní hodnotu, ale je to konstrukt jak noha a vždycky, když se tam ten chlapec objeví, tak se divim, že mu někdo nenalíská...proč za tímhle stojí Ridley a Tony Scott, to fakt nevim...ani formálně to není ničím zajímavé... ()

majxik

Docela pěkný seriál postavený na matematice s příměsí fyziky. Příběh, minimalně prvníh dílu je pěkný, i když postupně se presime neustále opakuje, a po pravdě tím to ztrací na atraktivitě. Ale i tak poměrně nadstandartně pěknej krimi serial u kterého se dá vydržet dlouho. ()

BoncheR

Takéto seriály evokujú v ľuďoch (hlavne v študentoch-flákačoch) pocit akejsi nutnosti učiť sa. B) . Aj keď sú niektoré diely dosť nudné, tento seriál mám veľmi rád. ()

shantim

Není to špatný seriál, ale tento koncept, nebo jako to nazvat, už začíná pomalu nudit. Konceptem myslím vyšetřovací tým, který za pomocí super vysoce "sofistikovaných" technik vyšetřuje nějaký zločin. Tady je tím géniem chytrý kudrnáček. Jinak zase rychlé střihy, jeden dialog atakuje druhý, spousta trikových vizualizací, spousta nejnovější drahé techniky, prostě maximálně efektní záběry pro oči a chytré dialogy. Akorát že je to už příliš okoukané. ()

masw

No proste kriminálka a na nervy lezoucí matematik, prostě věci typu: ,,Dal jsem si maliny a vypil 1 litr Kofoly, budu mít průjem? Nevím, ale vypočtu si pravděpodobnost rovnicí, nebýt matiky, tak jsem se pokakal." Jediné plus vidím v obsazení Petera McNicola, kterého mám jako herce rád, ikdyž tady se taky zabývá matematikou. ()

klima777

Všichni jsou zde mladí, chytří a úspěšní. Podobný případ jako Mentalist, ale přeci jen se nejedná o tak agresivní nápor na konzumní spády divákovy. I barevné ladění je příjemnější. Celkem bez problémů sledovatelné. 1,5* ()

Zagi20 odpad!

Tenhle seriál nesnáším. Absolutně nesympatičtí herci, a hlavně ten samotný fakt že někdo dokáže spočítat pomocí matematiky (kterou celým svým srdcem nenávidím) kdo je vrah atd, je pro mě vrchol autorské impotence. ()

U.Tarare odpad!

Tak ze začátku to nápad mělo, ale postupem času rovnice a vlastně celý seriál stál za pěkně velký hovno. Teď jenom najít vzorec, abych do něj zase někdy nešláp. ()

giovanni3

Zajímavý seriál o moci čísel a někdy i psychologii v zločinu.. Něco na tom je a i Navi Rawat tomu pomáhá měrou vrchovatou.. Nadhodnotím to a dávám 4z5 ()

Narcis

5* hlavne za to, ze mi tento serial zprijemnoval cele letni prazdniny ... a taky za to, ze se v mnoha epizodach objevilo hlavni nadrazi v LA - Union station, ktere oplyva nadhernou architekturou ... ()