Denník ľadovej princeznej

• Slovensko Ľadová princezná (viac)

Ako sa knihomoľka zmenila na krásnu labuť. Príbeh dievčaťa, ktoré sa rozhodne stať krasokorčuliarkou, hoci jej rodičia chcú, aby sa sústredila na štúdium na Harvarde.  Inteligentná Casey nikdy nemohla dať otvorene najavo, čo chce v živote robiť. Hoci sníva, že bude slávnou krasokorčuliarkou, jej matka Joan si ju predstavuje ako úspešnú študentku fyziky na Harvarde. Casey dúfa, že bude raz patriť do trojice elitných korčuliarok, ktoré sa pripravujú na národné majstrovstvá. (oficiálny text distribútora)

lucinkapes

Mimoradne pekne zpracovana "pohadka" o ceste za svym snem a uspechem. Michelle je talentovana a je skoda ze podobnych filmu s ni neni tolik jako napriklad s Hilary Duff. Velke stesti bylo pro produkci najit tak talentovanou herecku, ktera zaroven dokaze bruslit na spickove urovni. Nemohu jinak nez dat 5 hvezdicek. ()

Kroupa

Docela pěkná pohádka, která neurazí a vlastně může i docela potěšit. A třeba i překvapit - milá popelka Michelle Trachtenberg bruslí opravdu dost obstojně. ()

Juja

Miluju krasobrusleni a Kim Cattrall je celou dobu prekvapive oblecena a neflirtuje, jinak je to pekne pitomy..vazne, az potkate holku, ktera skoci ctvernyho lutze, dejte vedet! ale ze me to vubec rozciluje:)) ()

jane1106

Při zběžném ohledání bezvýrazný průměr, na můj vkus ale tak kýčovitě sestříhaný, navíc k žánru s nepochopitelně dokumentárně roztřesenou kamerou a úplně trapným závěrečným polibkem, že nemůžu hodnotit výš. ()

chrispe

Koukala jsem jen proto, že se tam objevila Kim Cattrall a to mě nalákalo. Je to klasické klišé, takže buď vám sednou herci, kteří tam hrají a vy k tomu budete shovívavější, nebo nesednou a vy k tomu shovívaví nebudete. No a já.... ()

MickeyStuma

Sportovní pohádka z produkce Walt Disney pictures o tom, jak se z mladého talentu na fyziku stane krasobruslařka. Příběh zaměřením pro mladé dívky, kde nechybí nic patřičné. Skromné děvče jdoucí za svým snem, přísná a upřímná trenérka a nepřející matka. Snímek je natočen jak se sluší a patří. Nenásilná forma vyprávění přinášející především fakt, že když jde někdo usilovně za svým snem a dá toho všechno k překročení všech překážek, úspěch se vždy dostaví. A tak ve finále ukápne nejedna slza. Snímek je sice bez humoru, ale dívkám po divácké stránce povznášející pocit přinese. ()

pepa3rd

Tak je to klasická nenáročná limonáda od Disneye, ale na nedělní odpoledne vlastně docela zábavná. V rámci žánru, nadprůměrných 60 % ()

mira.l

Je to vlastně taková pohádka, ale koukalo se na to moc pěkně. Mně se to líbilo, tak proč trochu nepostrčit to zdejší nevalné hodnocení. ()

petite fille

film dokonale vhodný na zaspávanie pred telkou. vidím dobre, alebo je na plagáte k nemu logo Walta Disneyho? tak potom sa už ničomu nečudujem. Michelle Trachtenberg je spanilá šprtka, ktorá aj "bez make-upu" vyzerá na obraze ako miss amerika (o jej hypnotizujúcich romanticky spomalených korčuliarskych scénach radšej pomlčím), Kim Cattrall je nesympatická ako vždy (ešte dobre, že jej dali hrať mrchu) a Joan Cusack sa snaží priviesť k životu tak plochú postavičku spravodlivej maminy, že sa ani veľmi nedivím tomu, že jej to nejde. ale je to milé. učí to deti dôležitým hodnotám, napr. treba ísť za hlasom svojho srdca a všetko zlé je na niečo dobré a že ani nad zlými ľuďmi netreba lámať palicu a tak ďalej a tak ďalej.. a žili šťastne až kým nepomreli. ()

Renie42

Nic dechberoucího jsem od filmu neočekávala. Holčina, která spíše rozumí fyzice a ve svém volnu si jen tak bruslí na zamrzlém rybníku, se stane sportovkyní, ke který stačí jediný kurz, aby všechny strčila do kapsy, jak jí to skvěle jde. I ten přirozený talent má něco do sebe, ale tohle byl tak strašně rychlý vzestup. No čeká jí tvrdá práce a dřina. ()

Alca odpad!

Tohle byl prostě průměr, jediná světlejší scéna: rolba na rybníce, ale ani vždy skvělá Joan Cusack nepozvedla ten "film" alespoň na jednu hvězdičku. ()

MartyMcFly89 odpad!

Odpad, další z mnoha, které potvrzují, že "knihomolka" je něco špatného a měla by chtít být hezčí a společensky oblíbenější, aby si třeba mohla najít kluka, což by normálně nemohla. Je mi z toho na nic. ()