Keď sa jedného dňa zraní olympijský hokejista Doug Dorsey, jeho život prestane mať zmysel, pretože už nemôže hrať profesionálny hokej. Túžba po najvyšších métach sa mu tak rozpadne ako domček z karát. Kate Moseleyová je jednou z najtalentovanejších krasokorčuliarok na svete, ktorá žije iba pre výhru na zimných olympijských hrách. Má však nemalý problém - nemôže si nájsť toho správneho športového partnera. Jedného dňa jej tréner predstaví nového potenciálneho partnera, ktorý však nemá žiadne krasokorčuliarske skúsenosti. Kate je nemilo prekvapená a neubráni sa istej dávke odporu, ale pre Douga je to jedinečná šanca znovu sa dostať na ľad. Dougov entuziazmus a nadšenie však napokon oboch motivujú, aby sa pustiili do extrémne náročného, namáhavého a vyčerpávajúceho tréningu, pokúsili sa dosiahnuť svoj sen a získať olympijskú medailu. (TV JOJ)

Wysch

[shlédnuto v televizi] Původně jsem myslel, že je to jen romanťárna a že na to nemám náladu. Pak jsem došel k závěru, že je to podle skutečných událostí... a pak najednou byl konec. Což je vlastně jistá známka jistých kvalit, které jsem ale fakticky nedovedl postřehnout. Vypnul jsem mozek a sledoval patosem a klišém střihnutý příběh o protikladech, které se přitahují... a k tomu ve světe krasobruslení, které fakticky nerad sleduju. Tedy nesleduju. A přesto jsem tenhle film sledoval a svým způsobem Dougovi strašně fandil. ()

jahol

Pár skvělých fórů (poblouzněná skutečná Sasha Cohen, odvykací sezení pro "sex addicted", rozhovor s japonskou (korejskou?) reportérkou, a fantasticky zajetá první volná jízda s odvážnými prvky připomínajícími šedesátdevítku a náraz kamionu do betonového bunkru, interview s ostatními krasobruslaři) a místy mírně charismatická hlavní dvojka, dává 20 minut perfektní zábavy. Zbývajících 70 je průměr, podprůměr a shit, přičemž to poslední spíše převažuje. Samozřejmě, podobný a ještě horší průměr je pro průměrné komedie typický a tak dávám 3/5 i za originálně pojatého milionářského otčíma, který mi ale lépe zapadá třeba do seriálu Prison Break. ()

SOLOM.

Kurňa chtělo se mi nad tím brečet. Přiznávám…ne ale kvůli samotnému filmu, nebo snad jeho dojemném příběhu, ale nad ztrátou času, kterou jsem tomu věnoval. Jako jasně, je to doják a příběh krasobruslařky a hokejisty – ty vole určitě bych šel dělat sport pro ženské a buzeranty…Osobně se mi líbil spíš jen začátek filmu a jejich první rozepře, než ta omáčka okolo toho. Což se mi i líbilo, přidat ke krasobruslení tunu romantických keců, tak jsem se z toho asi posral úplně. Takže to mělo i dramatickou vložku, což bylo jen a jen dobře a taky důvod, proč jsem se na to dodíval až do konce…50% ()

Pepinec

Měl jsem ve čtvrtek spoustu zařizování ve městě. Jenže u snídaně zapnu bendu a tam zrovna začíná Glaserova snaha vybruslit z kýčovité limonády. No a já blbec na to hned musím čumět, že jo... Pak mrknu na ČSFD a zjistím, že to má dalších asi devět dílů. Supr. Je na čase přiznat si, že nemusím vidět úplně všecko. ()

Phobia

Příjemná romantická komedie ze sportovního prostředí. Vzájemné dožírání se hlavních protagonistů pobavilo, stejně jako svérázný ruský trenér a počáteční neschopnost hokejisty Douga (D.B. Sweeney) uvyknout na "dámské" brusle se zoubky. Co si budem povídat, Dougovu nechuť plně sdílím, jen jsem se s tím zapeklitým "zoubkovým" problémem nikdy nesmířila: mně je v dětství musel strýc zabrousit, abych z rybníka nechodila s rozbitými ústy:-))). A v dospělosti jsem si prostě rovnou koupila kanady, můžu nakašlat na zažité konvence - já chci bruslit rychle, ne hopsat po špičkách :-P. 60% ()

• Předtím, než Kate (Moira Kelly) a Doug (D. B. Sweeney) začnou hrát hokej, rolba čistí led. Když pak začnou, led ve stavu, jako před úpravou. (chleba24)
  • Přímo na place při natáčení si Moira Kelly, která hraje Kate, zranila kotník. (Bauer)
  • Díky tomuto zranění přišla Moira Kelly o roli Kit Kellerové, která jí byla nabídnuta ve filmu Velké vítězství. (Bauer)