Útok pavúkov

• Česko Pavoučí teror (viac)

Vieš čo sa môže stať, keď prejdeš cez toxický odpad s exotickými pavúkmi v ruke? Ako každý správny fanúšik mrazenia v chrbte isto vieš, že ak sa pavúky dostanú do kontaktu s chemikáliou, narastú do obrovských rozmerov a začnú ničiť všetko okolo seba. Obyvatelia malého banského mestečka zistia, že nešťastnou náhodou sa vyliala chemikália do jazera a to spôsobilo, že stovky malých pavúčikov zmutovalo do obrovských rozmerov... A sú hladné. Keď sa spustí alarm je to povel pre baníckeho inžiniera, aby dal dokopy skupinu ľudí, ktorá pozostáva zo šerifovho syna Mika, jeho dcéry Ashley, paranoidného hlásateľa v rádiu Harlan Griffita a námestníka veliteľa polície Peta Willisa. Táto skupina sa stretne v boji proti krvilačným osemnohým príšerám. Dobrú chuť! (oficiálny text distribútora)

route60

Zábavný filmeček který se nebere příliš vážně, mám rád pavouky a tady jich je dost a na dobu svého vzniku docela slušné triky. ()

Scanerior

Stejně jako třeba Vosy útočí je tohle až tak absurdní blbost, že to vlastně svým způsobem funguje, pokud víte, že to blbost bude. Jedná se prostě o další z těch filmů, u kterých můžete úplně vypnout a jen se bavit nesmysly, které přijdou. ()

TesterX

Těšil jsem se moc a moc. Ale dostal jsem jen špatné herce, nudné dialogy, přebytečnou romantiku, málo pavouků a ještě méně humoru. Film jsem viděl včera a nedokážu si z něj vybavit něco konkrétního. ()

premeq

Asi jsem divný, ale já jsem se nesmírně dobře pobavil... chování a zvuky naprogramovaných pavouků jsou dokonalé. Smál jsem se až dokonce a nezaregistroval jsem ani jedno hluché místo. Zkrátka paráda!! ()

XI-XAO

Když jsem čirou náhodou narazil v TV na Pavoučí teror, nebyl jsem si jist, jestli to myslí vážně a je to neskutečně špatný horor, nebo zda to je úmyslně natočené Béčko s nadsázkou. Sedl jsem tedy k ČSFD a řekl si, že pokud bude v popisu pouze horor, jde to do odpadu, pokud tu ale naleznu horor / komedie, že si to zaslouží alespoň 3 hvězdy. Takže tu máme 3* za remake starých hororů o útocích všech možných hmyzáků, slizáků, obojživelníků, hadů.......... ()

Chaloupek

Kdyz se zamyslite, tak je to vlastne na ctyri hvezdy - mile priblbe, vtipne a na nic si to nehraje. A ma to Kari a Scarlettku. Za me moc pekna podivana. ()

chlievik

Ľudia, ktorí nemajú radi agresívne filmy, kde sa strieľa na ľudí, si prídu na svoje :) Zápletka je tu úplne mentálne retardovaná, klasický príbeh, pavúky "zožerú" niečo chemického (nevidel som film od začiatku hehe), a zvačšia sa do mega rozmerov. No a samozrejme, útočia. Poriadna strieľačka, pri ktorej každý pavúk čo je odbachnutý, okrem zelenej tekutiny príjemne spľasne. Dav ľudí uteká, najprv hŕstka do karavánu, potom celá skupina ľudí do supermarketu, a nakoniec do bane, kde sa nachádza zlato, a kde je aj dostatok metánu, aby sa pavúci v poslednej sekunde dali priškvariť. Len nechápem prečo a koho môže napadnúť urobiť takýto debilný film. Kto proste v Hollywoode ráno vstal, a povedal si: "OK, urobím ďalšiu blbosť, kde sa bude strieľať po krvilačných pavúkoch obrovských rozmerov." Že sa ešte nájde producent a sponzor takéhoto filmu. No nič, pavúky však skapíňali fakt kvalitne, len ich mohli postrieľať kúsok viacej.... ()

Askaneli

Nesnáším pavouky. Prostě a jednoduše, dvě nohy jsou v pohodě, čtyři jsou tolerovatelný, ale jakékoliv kvantitativní vybočení z tohoto optima je naprosto zavrženíhodné. Kromě zuřivého pavoučího pogromu se sem tam zjeví i nějaká zábavná scéna. A mladá Johanssonová i se svou filmovou mámou u mě způsobují překrvení středních partií. Takže pět hvězd (opravdu musí být rudé?) je zcela adekvátním, objektivním a odborným hodnocením. ()

Pythonator

Hloupé geniální béčko, které možná potěší víc než mnohý velkofilm. Podobně jako Critters je i Pavoučí teror prostě zábavný nezapomenutelný zážitek. Svěží film, který si na nic nehraje a umí si udělat z tématu i srandu. Je to zhruba asi tak stokrát lepší film než Hadi v letadle. Entomologové jistě ocení, že zde máme obří skákavky, sklípkany a křižáky, přičemž každý druh loví přesně tak jak lovit má (jen trochu ve větším měřítku) a navíc jsou všichni moc hezky věrně animovaní. Kari Wuhrer coby mamina a šerifka je dost sexy a mladá Scarlett Johansson coby její dceruška je tak sexy jak jen může mladá Scarlett být. Prostě nádhera. Doporučuju používat film při léčbě arachnophobie. ()