Útok pavúkov

• Česko Pavoučí teror (viac)

Vieš čo sa môže stať, keď prejdeš cez toxický odpad s exotickými pavúkmi v ruke? Ako každý správny fanúšik mrazenia v chrbte isto vieš, že ak sa pavúky dostanú do kontaktu s chemikáliou, narastú do obrovských rozmerov a začnú ničiť všetko okolo seba. Obyvatelia malého banského mestečka zistia, že nešťastnou náhodou sa vyliala chemikália do jazera a to spôsobilo, že stovky malých pavúčikov zmutovalo do obrovských rozmerov... A sú hladné. Keď sa spustí alarm je to povel pre baníckeho inžiniera, aby dal dokopy skupinu ľudí, ktorá pozostáva zo šerifovho syna Mika, jeho dcéry Ashley, paranoidného hlásateľa v rádiu Harlan Griffita a námestníka veliteľa polície Peta Willisa. Táto skupina sa stretne v boji proti krvilačným osemnohým príšerám. Dobrú chuť! (oficiálny text distribútora)

Alojs

Ani ne tak horor... Tím spíš šíleně ujetá srágořina, která to má na háku. Přesto mírně přetažená. Tři hvězdičky za obří pavouky. Ti jsou fajn, herecké obsazení už méně. ()

marvod

Ha ha! Tenhle typ humoru nemám rád a když se ještě nevydaří... Sem tam dobrá hláška či se objevil stařeček s vidlemi, jenže opravdu jen sem tam. Jinak na filmu mě nic pořádně nezaujalo, až na pavouky, ti byli dokonalí, pravda. Jenže ani takováto veledůležitá role neutáhne celý film 45%. ()

ANTYCHRYST

V rámci pavoučího filmu jeden z nejlepších bijáků :) samozřejmě jako komedie. Scénka v obchoďáku je povedená. Celkově pavoučci jsou pěkný, různý druhy, není si nač stěžovat. ()

Knor

Takovéhle oddychovky mám moc rád, Je to jednoduché, legrační s hororovým nádechem. Díkybohu se takové filmečky ještě občas objeví. Je to prostě sranda a když máte dobrý smysl pro humor musí vás to dobře pobavit tak jako mně. ()

Pitryx

Dějově krávovina, jako vždy. Avšak digiefekty poměrně slušné. Sem tam i trocha tej srandy no. Ale jo, budiž tolerováno. Průměrné Béčko. Nova 081007 9127/9509 -------------* Už ten pitomý začátek (spadlý barel), no neviděli jsme to už někde?? Pak směšné efekty „obtisků“ na zdi (19). Já nejsem arachnolog, ale pohyby pavouků byly nepřirozené, i když trikově na poměrně slušné úrovni. Už jsem viděl i lepší, ale i horší filmy. Prima 090501 9128/9504 ()

henrycruel

Dobrý film, spíše taková oddechovka na odpoledne, když venku prší. Já jsem se u toho bavil, ale jen když to beru jako komedii a akční film, pokud bych to měl brát i jako horor, musel bych dát míň hvězd! ()

eFOXsize

Nesnáším pavouky a tady byli vážně odporní (takže asi povedení). Nejsem schopná myslet na jiné věci, v zásadě souhalsím s názorem kOUCOUR a Tom Hardy. ()

Fenris 13

Pavouků se bojím, Pavoučí teror miluji! Tahle hororová komedie mi obrovsky sedne, každé shlédnutí spolehlivě pobaví (zejména bitka pavouka s kocourem nebo "sklízení" pštrosů), miluju ty vřískající a štěbetající potvory. ()

subic

To šlo v kinech? Kristova noho... na nějakou video produkci dobrý, ale do kina? Příběh je bláto, triky jsou jak z roku 1990 a na komedii to taky není plně k popukání. ()

waltosin

Dobrá hororová komedie, kde jsou pavouci jenom velcí a dobře skačou a nemusej lítat nebo plavat, jako zvířátka od společnosti ASYLUM! 60% ()