L3G1ON4R

Hudebními peckami nabouchaný, chvílemi emotivně vysilující a v doprovodu party puberťáků, kteří se stanou lepšími a dospějí v čele s Couchem Carterem. Co Vás nezabije to Vás posílí, a s Couchem Carterem to platí hned dvakrát! Dobrá podívaná u které jsem se bavil po celou dobu filmu. ()

DJ Kritik

Filmy zo športového prostredia sú mi veľmi blízke. Majú v sebe istú dávku adrenalínu a pôvab danej hry. Tento príbeh je však aj príbehom človeka, ktorý sa nechcel len prizerať, ale aj pomôcť. Jeho pomoc však nie je obyčajná. Je to pomoc, ktorá dokáže v ozajstnom človeku prebudiť silu, ktorá každému pomáha prekonávať prekážky a rany života......... ......... ...... ..... ......... ....... ...... Akcia: ***** Humor: *** Vtiahnutie do deja: ***** Realita: **** ()

Lennie

No ne, jaké to překvapení. To jsem opravdu nečekala (značná ironie). Další ze série poučných srportovních filmů, které mají dokázat motto Tří mušketýrů...příliš předvídatelné, ale slušně koukatelné, žádné překvapení, ale ani zklamání... ()

MeGab

Tenhle film jsem chtěl vidět, ale po pěti minutách jsem ho stopnul. Český dabing je u toho filmu katastrofální. Film nehodnotím. ()

jayman

Povinná jazda pre všetkých stredoškolských basketbalových pseudogangsterov so širokými dresmi a černošskými pózami. Keďže sa za takého považujem aj ja, milujem tento film, tak ako milujem túto hru. ()

Kubi21

Dá se říci, že je tu hodně velká podobnost s jiným basketfilmem (Hráči z Indiany). To ale nevadí. Sledujeme klasický sportovní příběh. Kouč s vizí a tvrdými metodami, hráči frajírci, syn kouče slušňák, odepisovaný tým začne vyhrávat, pak se to zadrhne, aby mohlo dojít k osudovému zápasu. Je to podle skutečné události a tak se ukazuje, jak je všední život klišovitý. Je tu toho moc, včetně tragického zážitku nejvíce rebelujícího hráče. Bohudík tento film nelze jen tak šmahem odsoudit. Těch životních pravd je tam až moc, aby nad tím šlo mávnout rukou a ani ty zápasy nejsou špatně nasnímány, ikdyž to vypadá, že všichni středoškolští hráči jsou neomylní a vždy se trefí. Snad ani jednou během celého filmu jsem si nevšiml neproměněné střely. To je vedlejší. Největším kladem filmu je samozřejmě Samuel L. Jackson. Jeho kouč ty zmíněné pravdy pronáší uvěřitelně a nepodbízivě. Zkrátka rovnej chlap co má koule a rozum. Opravdu slušný film, který nepřináši do sportovních vod nic nového, ale s tím starým pracuje téměř dokonale. ()

morris22

Filmy se sportovní tématikou jsou většinou novodobé "pohádky". Tým, kterému fandíte a který má vyhrát, nakonec zvítězí a tím to v podstatě končí. Vždy se mění jen omáčka kolem. Tento film je však v lecčems výjimečný. Nejde ani tak o basketbal, byť ten je ústředním motivem filmu, ale o něco víc. Něco, co je důležité stejně jako radost z výhry, totiž cílevědomost, pokora a snaha o neustálé zlepšování se. V tomto ohledu je Coach Carter jedinečný a Samuel L. Jackson je zárukou kvality. ..80% ()

hiding

Po zhlédnutí tohoto filmu mám dojem, že mě začne bavit basketbal, protože tento film mě zaujal a celé 2 hodiny se bylo na co dívat. Ani neni divu že Samuel L. Jackon dostal několik ocenění z tohoto filmu ()

Eruzione

Asi by se ve filmu našli nějaké nedostatky, nevychytanosti.. Ale film musím hodnotit objektivně, jak mě zaujal, jaké ve mně nechal dojmy...A to je rozhodně za plný počet! Myslím si, že je nejdůležitější, aby vás film bavil a ne, aby byl scénář jen podle jakéhosi "řádu dokonalosti".. Samuel L. Jackson hrál božsky, fakt jo... !!! Doufejme jen, že lidí typu Kena Cartera bude jen přibývat, aby se bylo z čeho inspirovat!! ()

RigorMortis

Buďme úprimní, filmov o tom, ako hlavný hrdina urobí zo skupinky beznádejných prípadov skupinu charakterných ošľahaných nezlomných bojovníkov sme mali viacero. Coach Carter je však svižný a energický, s peknými hereckými výkonmi a morálnym poučením. Dokonca aj český dabing sa vydaril, obvykle z princípu sledujem filmy v origináli s titulkami, no toto vyšlo. ()

Lenii

Dlouho jsem chtěla tenhle film vidět a musím konstatovat, že očekávání splnilo a dokonce ho i předčilo. Výborný námět dobře zpracovaný (ani nemusí být řečeno, že je to pravdivý příběh). Herecké obsazení výborné. Především role trenéra Cartera - Samuel L. Jackson je prostě pan herec. Plus, samozřejmě především pro mě, další milé obsazení - Channing Tatum. ♥ Hudební doprovod také v pořádku. Celkové hodnocení je prostě skvělé. ... Osobně se mi moc líbilo, jak byla celá problematika studia, kdo na co má nebo nemá a mínění lidí (rodičů a studentů, ba celé společnosti) zpracováno, ukázáno a konstatováno. "Tím, že jste zrušili můj zákaz, jste dali jasně najevo, že hraní basketbalu je pro vás víc než vzdělání, maturita a vysoká." Přesné a jasné. Stejně jako: "Do tělocvičny nás nahnat můžou, ale hrát nás nepřinutí." Obě dvě věty nesou jasné poselství, které film chtěl přinést a co chtěl vlastně sdělit. ... A pro mě osobně ještě další dva silné okamžiky. Dva návraty hráče Tima Cruze a jediná prohra týmu, kterým bylo ukázáno o co vlastně filmu šlo především. A to, že nešlo hlavně o basketbal, ale něco zcela jiného. ... Dosti chvály a zde je 5 hvězd - 95%. ()

Tominni

Ano, sportovních filmů, kde trenér převezme tým outsiderů a vybuduje z nich (téměř) vítěze je spoustu. Tenhle má plus, že trenér Carter jde jinou cestou, nejde mu jen o sportovní výsledky, ale i o to, aby alespoň část týmu mohla studovat a žít lepší život, proto neváhá zamknout tělocvičnu a zrušit zápasy, pokud to je třeba. Jen je škoda, že Thomas Carter nezůstal při sdělení poselství trochu víc u náznaků a trochu míň u proslovů, ale i tak to je na něco mezi *** a ****. ()

Brano

Šport milujem, ale basketbal uznávať nikdy nebudem a nemusím ho najviac zo všetkých športov. Ale tento film ma veľmi milo prekvapil. Je to viac o disciplíne ako o baskete. Silný príbeh, ktorý je založený na základe skutočnej udalosti. Príbeh o kontroverznom trénerovi, ktorý sa rozhodne zmeniť životy žiakov, ktorých trénuje. Výborný Jackson v hlavnej úlohe, ktorému som veril každé jedno slovo. Scénarovo mu tiež nemám čo vyčítať. Takisto výborná hudba, ktorá sprevádzala tento film. Miestami dojemné, proste športová dráma ako má byť. Veľmi motivujúci film, ktorý by som zaradil na popredné priečky vo svojom žánri. Akurát musím dať nižšie hodnotenie kvôli záberom zo zápasov, pretože ako som už spomínal tento typ športu nemám v obľube a tieto scény ma veľmi nebavili. ()

creativek

Kouč Carter je sportovní klasika, v tomto případě z prostředí naleštěných podlah a sportovních tílek, kdy se beznadějný tým z konce tabulky zázračně za pomocí nového trenéra vypracuje až do bojů o celostátního mistra. Co tomuto filmu naštěstí přidává a liší ho od jiných tolikero stejných filmů, je aspoň závěr ve kterém nedošlo k žádným hodům, jenž desetkrát oběhly obroučku a v poslední sekundě padl koš, nebo to tam někdo hodil přes celé hřiště otočený zády (i když jsem to do poslední chvíle čekal). To je důvodem, proč jsem si to docela užil a hodnotím za tři hvězdy. Stále nechápu proč v každém filmu vypadají středoškoláci aspoň na dvacet pět? ()