Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Lubakus

Louis Leterrier tohle prostě nezvládl. Nedotažený a odfláknutý příběh, nudná megadestrukční akce, naprosté zahození potenciálu mistra Rotha, to je jen část chyb, které degradují HULKA na podprůměrnou zábavu do hospody k pivu se spoustou hluku všude kolem. ()

Ygan

Nejlepší jsou na tom samozřejmě herci a hudba, jinak film klasicky neví, jestlí být romantickým dramatem nebo akčním velkofilmem, triky ujdou a akce taky. Jennifer Connelly>Liv Tyler. 3,5* ()

sirrgulo

Neuvěřitelný Hulk neurazí, ale zároveň ani zas moc neoslní. Jelikož jsem prvního Hulka neviděl, tak neberu snímek jako pokračování. Při úvodních titulkách bylo vše objasněno, takže jsem se v ději neztrácel. Jinak sem měl z Hulka trošku rozporuplný dojem. Akční scény totiž vypadají napůl dobře a napůl lacině, nebo alespoň tak mi připadali. Chování armády kolem bylo tím negativním prvkem. Ve finále, když se na scéně objeví Hulkův soupěř, tak mi zdálo, že vše bylo účelně natočené v noci, aby tvůrci zakryli trikové nedostatky. Díky tomu nebyly triky špatné a na film se dá dívat. Teda za předpokladu, že si odepřete přemýšlení nad tím co právě sledujete. Když se však na konci objevil Stark, tak jsem byl potěšen. ()

Merwin

Mě se to líbilo mělo akci, mělo to spád, sice nápad byl už otřepaný ale je to podle komixu kterej je hodně starej a stejně všechny komixy maj podobnou zápletku, takže nápad můžeme zanedbat. Já řikám dobrý. ()

CrazymanM

Slušná podívaná,ale nic převratného,prostě další komiksová adaptace plná triků a efektů,tady vylepšena výborným Timem Rothem.A jen tak mimochodem,ten Edward to taky nehrál tak špatně,jak tady spousta z vás píše. ()

raider.minoo

Podprůměrná záležitost s desaturovaným Hulkem, doslova i obrazně, která mě nijak zvlášť nezaujala. Začátek se rozvíjel slibně, ale pak v podstatě šlo o Nortona co se nafukoval a znovu vyfukoval. Otevřený konec mě nijak nepovzbudil k dalšímu zájmu (tedy alespoň si myslím, že přítomnost Downeyho Jr. naznačuje nějaké pokračování), a kvalita triků mě odrazovala ještě více. Docela zklamání. ()

Demoiselle

Norton, Roth a to stačí. Film jede podle určité linie všech akčních komiksových filmů a ani mu to tolik neškodí. Nezklamalo, nepřekvapilo - snad kromě výkonu Rotha a milovaného Roberta ke konci, prostě průměr se vším všudy. ()

lobo87

Lepšie obsadenie ako v Hulkovi, Norton sympatickejší, Liv Tyler viac sexi a Roth dostatočne protivný. Ale chýbali mi väčšie grády, viac akcie. Leterrierova réžia znamenala v tomto prípade posun vpred, ale nie dostatočný... 70% ()

soldier8cz

Konečně HULK jak má být. Mlátička, která si nebere servítky a neláme si hlavu s tím kdo nebo co. A hlavně je tento film přiblížením skutečnosti, že když dojde k souboji s HULKEM (2008), tak to bolí a lidi trpí a umírají a krvácí a kosti praskají. Hněv, zoufalství a obrana sama sebe je zde vyjádřena dositosti jak má být. A herecké obsazení je mnohem povedenější a grafické ztvárnění mnohem lepší než u předešlého HULKa (2003), který vypadá jakoby právě příšel od maskéra modelek, tak uhlazeňoučkej a fešákoviťoučkej...Chudáček celej film mu jen ubližujou, a když se projeví jeho hněv, tak maximálně na umyvadlu, protože jak dojde na lidi, tak je kliďas. Ano, boje s armádou, tak ty jsou k smíchu. Ten obrovský silou nadupaný Hulk vezme tank, urve mu hlaveň i s kopulí, odhodí ji i s posádkou asi 50 km daleko a nikomu se nic nestane, protože posádka vyleze ješte v záběru z tanku. Anebo vrtulníky, které se rozbíjejí o skály, vybuchují a jsou opět házeny 50 km daleko a posádce se nic zase nestane. A konec filmu HULK (2003)? když už se konečně k něčemu schyluje, přiběhně jeho dívka, za zády má genrála, který ho chtěl zabít a ji by nechal taky a je klid a hned po 2 dalších minutách i konec. To asi aby děti neměly strach a noční můry, že je Hulk zlý a ubližuje druhým. ALE HULK JE zlý ve své podstatě a ubližuje druhým, i když se jen brání, a proto NEUVĚŘITELNÝ HULK dostává 5 hvězd. Kdyby šlo 6, dám šest, protože v tomto filmu je takový, jaký má být. Brání se a díky tomu jaký je a jací jsou oni k němu, tak ubližuje a ničí a to bez rozdílu a využívá veškerou svou sílu a dotáhne to až do konce. A hlavně nevypadá jako model z přehldkového mola. ()

iwusha17

Som dosť sklamana je napísane že to je akčni film ale ja som tam tej akcie tak vela nevidela... keby sa dalo dat pol hviezdičky tak 3.5 4za to že na to nadvezuje Avangers :) ()

elanista1

Najpopcornovejsi Marvelovsky Avenger. Nie je co kritizovat, lebo prakticky dodrziava vsetky pravidla zanru. A ten kto si ich uz osvojil bude spokojny. ()

jack_scott

Film, který spáchal člověk zodpovědný za Souboj titánů. Jakožto předchůdce titánů je Hulk ubohý, nechápu jak mohl být rozpočet tak vysoký, výprava je chuda a triky chabé..Narozdíl od prvního filmu je toto komiksovější, ale spíš to snímku díky režisérovi škodí. Jakoby je akčnější, nehraje si tolik na realitu jako jednička...ale taky nemá Erica Banu. Nelíbilo s emi to nějak zvášť, zatim fakt snad nejslabší marvelovka co sem viděl. A Tony Stark to nezachránil. ** a 40%. ()

Bilky

Nie som velký prívrženec komixov,no myslím že aj znalcom sa tento film musí zdať ako obohratá platňa a ako existuje europivo a kolové drinky, tak až na Batmana sa mi zdá, že fšetky komixy sú podľa jednej šablony. Každú minútu záberu vie každý predvídať, ešte aj tie zvraty, takže už keď bol 1.Hulk dosť trápny a zbytočne dlhý a ževraj ani príliš nezarobil, tak nerozumiem že sa našli producenti čo do takej neperspektívnej postavy a úbohého príbehu investovali. Pritom NORTON aj ROTH boli skvelí a niet im čo vyčítať, až na tie dialógy čo museli odriekať :( 40% ()

x_ander

Slabší než předchozí díl. Chápu, že se studio snažilo do hlavních rolí nacpat známější tváře (= vydělat víc peněz), ale Edward Norton se na Bannera tak zoufale nehodil a svou roli očividně pronudil. A Liv Tyler, ačkoliv neskutečně sexy slečna, se na Jennifer Connely taky nechytala. Vedle toho zápletka je o ničem, takže nám zbývá solidně natočená akce a pár hlášek. To stačí jen na lehce nadprůměrný film. A teď už by nám Marvel konečně mohl na plátna hodit Planet Hulk a World war Hulk! ()

maldoror16

Velmi dobrý, jednoduchý, přímočarý a skvěle vizuální a skvěle akční blockbuster-komiksák. Čekal jsem mnohem méně, takže velká spokojenost. Navíc Liv Tyler a tu já můžu v čemkoliv. Spolu s Iron Manem (samozřejmě 1) ten lepší nadprůměr z marvelovek posledních let. Každopádně Avengers to je prostě úplně jiná liga... ()

Stanmi

První Hulk se rozhodně nedá považovat za nějak extra povedený komiksový film. To samé došlo i hlavounům u Marvel a rozhodili se pro novou verzi s novým obsazením (Richard Norton, LIv Tyler, William Hurt) a novým režisérem Luisem Leterrierem. Ten se zdál moudrou volbou, protože jak Kurýr, tak Utržený ze řetězu, byly co se minimálně akce týče dobře odvedenou prací. A tak nám vznikl "Neuvěřitelný" Hulk, který však v konenčném důsledku dopadl velmi podobně jako první Hulk. Tedy není to špatný, ale žádný zázrak. Film ač se to může zdát, tak na původního Hulka nijak nenavazuje a během úvodní sekvence je nám představena nová verze přeměny Bruce Bannera v Hulka. Což na jednu stranu nevadí, aspoň se tím už dívák nemusí opět dlouze zabývat. Zbytek filmu (teda vlasně celý film) je o tom, jak se Bruce (Norton) snaží "vyléčit", přičemž je neustále pronásledován generálem Rossem (Hurt), který mu chce také pomoc, ale po svém. No a to je k příběhu v zásadě vše. Snad jen, že Bruce se opět setkává se svou láskou Betty (Tyler), ale ta je v celém filmu víceméně na okrasu. Za celý film se tak dočkáme celých tří scén, kdy můžeme shlédnout řádění zeleného obra, nicméně za zmínku stojí jen ta závěrečná, která ukazuje Hulkův potenciál, který však opět zůstal nevyužit, no aspoň, že dostal důstojného protivníka. Oproti prvnímu filmu se tak ubralo na psychologii postav a přidalo na akci, ale ne zas tak, aby si Neuvěřitelný Hulk vysloužil lepší ohodnocení než jeho pět let starý bratříček. ()

blondboss

No nemôžem povedať, že by ma to nebavilo, ale zas nemôžem povedať ani to, že ma to nadchlo. Klasický akčný sci-fi žáner s dobre zvládnutými efektami, ale to je asi tak všetko. Páčilo sa mi priame prepojenie na Iron Mana a vcelku kvalitné herecké obsadenie. Pre mňa lepší priemer. 65 % ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt