Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

joker.george

Pro mě mnohem lepší než Hulk od Anga Leeho, ale stejnou kvalitu a podobný pocit jako u Iron-mana jsem nezažil. Od Jižní Ameriky mi přišel film uměle natahovaný až potřebnému zvratu, který umožnil vyvrcholení snímku. Finále nic moc nepředvedlo, přestože mělo v zásobě takové giganty. Ale celkově akce ušla, jenže triky působily jako by byly dělány na počítačovou hru. Herci do rolí pasovali parádně, ale nijak nezazářili. Cameo potěšilo nejvíce z celého filmu. ()

Attta

Nevím jestli dávám oproti vám tak vysoké hodnocení, protože jsem se na tuhle Marvelovku podíval až po obou Avengerech a ostatních filmech, ale asi na tom něco bude. Není to pro mě taková pecka jako ty ostatní, ale zdejších 64% mi přijde dost málo. Záporákama se nešetří a dozvíte se všechno co potřebujete pro položení dalšího dílu skládanky jménem Marvel. Jelikož jsem tohle viděl až po Avengerech, tak jsem se bál že mi bude vadit změna herce (toho koho vidíte jako prvního si asi vždycky oblíbíte víc), ale kupodivu musím uznat že se mi líbili oba. ()

Trainspotter

Hulk bude šmelcovat! A to pořádně! Neubráním se srovnání s předchozí verzí Anga Lee, která lidově řečeno stála za prd, možná ani za ten ne, o to víc mě potěšila nová verze s Edwardem Nortonem, který se vedle hlavní role podepsal pod filmem i jako spoluscénarista. Neuvěřitelný Hulk se vysmál Leeovu Hulkovi už v úvodních titulcích, kdy děj předchozího filmu shrnul v několika obrazech a nastolil tedy novou vládu Neuvěřitelného Hulka, který spolu s Iron Manem rules! Velmi mě potěšila přitomnost Loua Ferrigna, jakožto i tradiční Stan Lee. Triky byly celkem dobrý, i když místama, hlavně když Hulk na konci zdrhal z místa činu, triky působily až moc kresleně. V celku to byla podíváná se vším všudy a dost dobře jsem se v kině bavil. Doufám, že comicsové adaptace se takhle budou točit i nadále, protože takovým je moje peněženka otevřená:) ()

moviefreak

Slabe, povedzme si na rovinu....kazdy pozna pribeh Bruce Bannera, kazdi vie ake ma problemy, a vsetci ho chceme videt ako ich riesi....nie filozofuje....Mna Leterrier nepresvedcil .... ()

C0r0ner

Nekecám, když řeknu, že jsem se první asi půlhodinu ztrácel v tom, kdo je kdo. Leterrier totiž hrdiny rovnou vrhne do akce a nevadí mu, že spolu nemluví, takže člověk vážně nemá tušení kdo je kdo, protože celé osazenstvo je kurva úplně jiné, než v jedničce! Když už pak konečně prohlédne skrz taje castingu, stočí se film do pouhého mlácení do všeho kolem a do sebe navzájem a skončí to kupodivu naprosto očekávaně. Trapný vývar slavného jména, které Leterrier svojí neschopností dost zkurvil. 25% ()

Dannysek4U

Ale to vite, ze to jde, a ne ze ne. Proste akcni becko natoceny za ackovy prachy, takze prijemny pro oko, a navic vyskladany hvezdama, ktery to proste drzej. Sem tam vtipek, ale hlavne pohyb a dynamika, zadny velky mluveni (pravda, kdyz uz, tak chvilema drobet jalovy) a o to vetsi bitky Hulk vs. zbytek. Ja jsem docela spokojenej, treba uz jen za to, ze to neni v Leeovskym stylu. Stejne jako se mi libil posledni Resident Evil, muzu i Neuveritelnyho Hulka. A to i bez extremni znalosti predlohy. Solidnich 60 - 70 %. ()

carly

ako prvé musím povedať, že v tom filme bolo na môj vkus príliš veľa ihiel. inak to bolo vizuálne veľmi zaujímavé, hlavne časť v Rio de Janiero. aj keď tam bolo trochu moc strihov. ale zas až tak moc to nevadilo. aj vzťah Bruca a Beth bol veľmi pekne podaný. a bolo to aj zábavné. celé to ubehlo veľmi rýchlo, ale nezanechalo to nejaký extrémne silný dojem. je smutné, že najviac si z celého filmu pamätám Tony Starka. ale inak to bola jazda ()

Wormboy

Neuveritelny Hulk je pripad neuveritelneho premrhania sance ziskat do hlavnej ulohy v komiksovom filme herca Nortonovho formatu. Ten sa moze snazit kolko len chce, ale jednoducho hrat nema co, miestami posobi zufalo ako samotny Bruce Banner, ktory sa dostal pod nadvladu zleho obra, ktory chce z jeho postavy vytrieskat co najviac (prachov samozrejme). Incredible Hulk je superobsadene, avsak mimoriadne trapne, hlupe a v konecnom dosledku uplne zbytocne akcne zblbnutie. No a Liv Tyler mi svojim uslintanym prejavom isla poriadne na nervy. ()

lakikaki

Vzhľadom na to, že Incredible Hulk mal byť akčným comicsovým popcornom, je dosť prekvapivé, že neakčné pasáže a akčné pasáže bez titulného zelenáča ma bavili najviac. Dosť významný podiel na tom majú zrejme herci - Edward Norton zahral vedca zúfalo sa snažiaceho ujsť pred armádou a svojím "prekliatím" na výbornú, zdatným (filmovým, ale aj hereckým) protivníkom mu je skvelý Tim Roth, slizského generála v presvedčivom podaní Williama Hurta znenávidíte už počas prvých pár minút a jedinou postavou, ktorá sa vo filme dostáva nechcene do úzadia je postava nevýraznej Liv Tyler. Spomenul som síce, že akčné scény ma nebavili až tak ako tie neakčné, to však neznamená, že by bol film po akčnej stránke slabý. Práve naopak, akcia je skvelá (pri "Hulk Smash" som sa cítil ako pubertiak, ktorý práve našiel pod vianočným stromčekom nový iPhone) a plná zaujímavých nápadov - Louis Leterrier ma veľmi milo prekvapil, jednak sa mu podarilo natočiť vydarený blockbuster, ale uspel hlavne vo vyvážení snímku - divák sa vďaka tomu nenudí ani keď je Bruce Banner vo svojej nezelenej podobe. Osobitne stojí za zmienku vydarený soundtrack, ktorý veľmi vhodne doplňuje a stupňuje dianie vo filme, predovšetkým počas naháňačiek. Po neuveriteľne rôznorodých ohlasoch som mal z Neuveriteľného Hulka neuveriteľne zmiešané pocity, tie sa ale po jeho pozretí zmenili na pocity čisto pozitívne. Na Avengers sa už teraz nesmierne teším, ale ak by sa pred nimi Hulk ešte raz vrátil sám, vôbec by som sa nepohneval. P.S.: Niektoré scény z Ang Leeho verzie Hulka si budem pamätať ešte veľmi dlhú dobu, ale vo všeobecnosti musím povedať, že Neuveriteľný Hulk svojho "uveriteľného" predchodcu roz-hulk-smashoval na cucky. ()

Flynn

Obyčejné, ani nevím jak jinak to nazvat, nečekal jsem zázraky, ale když jsem viděl že v tom bude Edward Norton, čekal jsem prostě více ... poměrně plytký příběh, kde hlavní roli hraje zelená počítačová figurka, která se na závěr střetne s jinou na počítači udělanou figurkou, a nakonec to dopadne jako vždycky a to tak, že přijdou titulky a člověk si říká, to bylo vše? a ono to vše bylo.... je to tak 50% , ale jelikož i v realu se zrušili padesátníky a zaokrouhluje se nahoru, tak dám 3 hv. ()

Martrix

Zlatý Hulk s Lou Ferrignem. Skoro si myslím, že ta camea, co si v nových filmech o Hulkovi nenechá ujít...chce se jen přesvědčit, že to zase nezvládnou. No, Lou..nezvládli. ()

pakobylka

VELICE schematické a VELICE přímočaré. Což by až tak nevadilo, kdyby se tady dala vysledovat alespoň dílčí přidaná hodnota ... alespoň jakýkoli NÁZNAK přidané hodnoty. Jenomže ať se rozhlížím, jak chci, všude vůkol se nachází jen široširá bezútěšná prázdnota, která by se sice ráda zaplnila, ale sama netuší jak a čím. Krom toho - zatímco úvodní sekvence vyhlíží docela slibně, finální souboj titánů shazuje postupně snižovanou laťku ještě o úroveň níž, což je obzvláště deprimující ... 2,5* ()

Juto

Film mal peknú akciu, ale nič iné. Čo sa týka zvyšku filmu, ten bol trochu fádny a zdalo sa, že vzťah Hulka s dievčaťom film skutočne spomaľuje. A nehovoriac o dialógoch, ktoré sú stupídne. 5,5/10 ()

c.tucker

Myslím, že Edward Norton mnohonásobně překonal vlažného Erica Banu. Něco by tam mohlo připomenout Bourna ve stísněných uličkách, ale podívejme se na to z jiného úhlu, je to podstatně horší než Bourne, ale zato to má komiksové kouzlo, co na tom , že tam jsou tupé dialogy a klišé až na půdu. Je tam prostě Hulk a jeho závěrečná bitka s monstrem, které tam fakt bylo na pytel je opravdu vynikající. Efekty jsou také ucházející, takže celkově má u mě Hulk plus a k tomu až bude v partě s ostatními Marvelovskými hrdiny... ()

Maty85

Možná bych dal i 4* nebýt toho až příliš počítačového závěru. Mi to ke konci přišlo spíš jako nějaká dobrá videohra :-)) Jinak nějaký akční scény výborný, hezky provedený a celkově velice zábavný. ()

BoXBe

Je mi to líto, bohužel, dvě hvězdy z pěti, víc si Hulk ode mě nezaslouží. Protože mám rád comicsy a jsem rád, že se s postavami, které jsem vyhledával od dětství můžu setkat i na plátně, přidal bych jednu hvězdičku za infantilní radost. Ale na čtyři se Hulk vyšplhá jen v případě, že obdivujete Edwarda Nortona nebo Liv Tyler, kteří ale ve filmu hrají jakoby se zpátečkou. Což však bude způsobeno zřejmě velmi stručným a místy velmi hloupým scénářem, kterému nevyjde jediný lepší vtip a který udělal z generála vymaštěného idiota, z profesionálního vojáka troglodyta, z Bruce Bannera skromného kloučka a Liv asi měla hrát Arwen, jinak jejímu zastřenému hlasu nerozumím. A co se týče akce....., ve které se to teda vizuálními efekty hemží přes míru od zdigitalizovaného stromu po černé pozadí, neuvěřitelně rychle se spouštějící déšť a asi padesát létajících aut, tak akce za moc nestojí. Vzpomenu v tomto případě na odvahu scénaristů a režisérů přizpůsobit comics filmovému plátnu (X-Men, Spider-Man, Batman), no a v tomto případě bych vystřihnul všechny scény, kde Hulk dělá RRRROOOAAAAAARRRRRRRR!!!!!!! a SMASH!!!!!, jelikož jsou opravdu hluboce dementní. Nezaměstnal bych toho otravně agilního vědce a dal bych genrálovi školení o tom, kdy má křičet a že má chodit vzpřímeně. A tak z pěkného začátku film sklouzne k povrchním hláškám a nemastné akční finální scéně a v podstatě celý je jen o tom a směřuje k tomu, co bude řečeno v poslední minutě filmu.....Takže šlo jen o úvodní titulky a přítomnost Tonyho Starka. ()

Šimpy

Sice hodnotím stejným počtem hvězdiček jako Leeova Hulka, přesto se mi tento líbil víc, ale na víc než 3 a půl * nemá. Edward Norton je sympaťák, i přes svůj účes, Tim Roth je výborný záporák, ostatně jako vždy a chvíli se mi zdálo, že u Liv Tyler jsem zahlédl trochu herectví. Ale to se mi fakt pouze zdálo. Nebo to způsobil její účes, který zakrýval vysoké čelo, protože jinak hrála opět stejně prkenně jako své ostatní role. Nejvíce jsem trpěl při skoro-milostné scéně mezi ní a Brucem. A pak jsem taky trpěl při českém dabingu.:-) Ale filmek je to koukatelný, Hulk je sympatický a bojové scény ucházející. A samozřejmě nesmím zapomenout na samotný závěr, který sice převrací generálovu motivaci (není to armádou posedlý voják, je pouze dobře placenej), ale zase je to stylový. A další krůček k dalším Marveláckým projektům. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt