Nebojácný

(neoficiálny názov)
  • Turecko Korkusuz (viac)

Neľútostný boj medzi Turkami a Kurdmi pokračuje. Únosy a zabitia sú na dennom poriadku, turecká armáda si však nevie so situáciou poradiť. V horách sídli nekompromisný vodca kurdov Ziya a jediný, kto ho môže zastaviť, je Serdar. (BlueNeon81)

TICHOPAN

Po zhlédnutí tohoto bezesporu akčního snímku jsem počal vážně pochybovati o realitě tohoto světa.Po chvilce jsem již ležel na boku a tradičně jsem měl křečovitě ucpané uši, ústní otvor ve tvaru ležaté,zdeformované osmičky... Vše vyvrcholilo když ve scéně jakési individuum třímající jakési RPG a výstřel mířený na již zmíněného chasníka kterého se chvilku snažil škrtit jeho kolega šňůrou ze splachovadla, doprovází zvuk odšpuntované láhve má filmová agónie dosáhla vrcholu.Zvuky které vycházely z našeho obydlí do blízkého okolí by vyděsily i sovětského soustružníka.Zvěř z lesů se počala stěhovati do vedlejšího okresu v mylném tušení konce světa a místní náboženský fanatik Ošmera, bydlící ve sklepním větráku od hospody se zapálenými vlasy běhal po vsi vykřikujíc cosi o troubách z Jericha, apokalypse a že nám to všem říkal... avšak běda...onen rozdováděný šohaj s úsměvem nasadil novou střelu a....opět ten zvuk!!!! Navíc střela se poroučejíc k zemi zapíchla se ladně do písku a explodovala. Poté však přiskočil k zajatcům, trpících odnětím svobody za prkny mezi nimiž by i vzrostlý mastodont dokázal proskakovat saltem....a pak opět špunt...běh...špunt...běh...já se neměl dívat...Podobné snímky jsou opravdu náročné... ()

vozralec

Film vytvořený z lásky k akčním filmům. Turecký Rambo si většinou vystačí jen s rukama (a že je to mlátička), nožem, případně s RPG, které má parádní zátkový zvuk včetně nepřeberného množství střel. Scénář není vůbec špatný. Prostě drsňárna pro pravé drsňáky. ()

Forsetino

Po filmové stránce naprostá tragédie. Prostě bída naprosto ve všem. Nejvetší hrůznosti se však projevily ve speciálních efektech, které byly opravdu velmi speciální a originální... Jestli to někdo myslel vážně a nebyla to parodie, tak to je na pováženou. Byly zde tak strašlivě dementní scény, že jsem se občas smál víc, než u nějaké komedie. Film mě vůbec nezaujal tím, čím měl, ale přesto jsem se místy náramně bavil tím, jak je to ubohé. Takže pokud má někdo náladu se vysmát totální nemožnosti anebo chce vyplnit něco přes hodinu času, pak vřele doporučuji! A za recesi dávám 2 hvězdy! ()

anyonecek odpad!

Jestli tohle nebere někdo jako úplný odpad a nebo jako úplně neskutečnou prdel, tak nechápu jak tu může hodnotit na CSFD. Bylo to tak neskutečně špatné až jsem se skutečně smál v několika momentech filmu a rázem se z toho stala moje nejoblíbenejší parodie a zároveň komedie, což režisér určitě neměl v úmyslu. Běhání s bazukou, která měla neomezeně nábojů, to je fakt něco. Jakoby hlavní hrdina běžel na checkpointy a na každém z nich našel za odměnu jednu raketu :D. Mezi rozhodováním odpad a 5 hvězdiček musím zvolit odpad, ale jen protože si to nezaslouží stejné hodnocení jako podstatně lepší filmy. ()

Blazkowicz odpad!

Tak, konečně to mám za sebou. Celý film s tím nejvíc bezcharakterním anglickým dabingem. Ramba našli pěkně osvaleného, zato jeho herecké schopnosti byly na bodu mrazu. Navíc má ještě nadlidské schopnosti v prorážení zdí pěstmi a zabíjení nožem. Nejlepší je samozřejmě špuntové RPG se stejným zvukem a ještě byl někdo tak hodný a nechal všude ležet rakety. Je to prostě odpad, ale poctivý a dá se u toho pobavit. ()

BlueNeon81

Ďalší režijný počin tureckého režiséra menom Çetin Inanç, sa volá Korkusuz, alebo aj Turecký Rambo. Serdar Kebapçilar hraje postavu "Ramba", neohrozeného vojaka tureckej armády, nasadeného do misie, ktorá má odhaliť sídlo Kurdov, zobrazených v tomto filme ako najväčších zločincov. Falošný únos, infiltrácia do tábora Kurdov, nenaplnená láska a zbesilé krvavé akčné scény sú doplnené infantilnými dialógmi, ktoré snáď behom jedného popoludnia vymyslel nejaký 12 ročný milovník amerických akčných filmov. Z hereckého ansáblu najviac dominuje Hüseyin Peyda ako veliteľ kurdského tábora Ziya. Filiz Taçbas ako dievča zamilované do Serdara sa síce po celý čas veľmi zvláštne ksichtí, ale inak je to na turecké pomery fakt kus sexi ženskej. Çetin Inanç tentokrát režíruje film o trošku serióznejšie, než jeho predchádzajúce počiny, ale aj tak je to na "štandardné" pomery rýchlo zbúchaná chaotičnosť. Veď ktorý rozumný človek by porozhádzal po celom tábore náboje do RPG. Najlepšie momenty: RPG v anglicky dabovanej verzii, to som sa fakt váľal od smiechu. Silno odporúčam tento film, najmä na nejakej hromadnej projekcii s fľašou piva v ruke. Ja som si tento film pozrel sám, bez prerušovania a neskutočne som sa bavil, preto som dal 5*. ()

gezper odpad!

Něvěřil bych, že něco takového existuje. V tom film je špatně úplně všechno v naprosto každém záběru. A ač tomu dávám známku nejhorší (to fakt nejde jinak), tak zábava právě díky nechtěné absurditě tvůrců je to královská. Scéna z nejvypečenějších na ochutnávku: http://www.youtube.com/watch?v=kyNU5ejltAI Turecký Rambo je zkrátka pašák, ode mně má odpad a všem doporučuji na protáhnutí bránice! [0%] ()

Lefiath odpad!

Pokud jste viděli dnes již smazané šestiminutové video na youtube, které zachytávalo to nejlepší a bezkonkurenčně nejzábavnější z celé téhle turecké tragédie, 5 hvězdiček pochopím. Pokud jste se ovšem pokusili shlédnout to celé, a líbilo se vám to, doporučuji na čas vysadit kebaby a ideálně přestat koukat na filmy úplně. Jako všechny další mistrovské počiny je sestřih velmi zábavný, celý film ve své normální podobně nestravidelná otrava. ()

sibskyn

Je to celkem nuda, ale posledních 10 minut je naprosto "strašně" dokonalý, takže jestli rádi sledujete "až tak špatné filmy, až jsou dobré" tak tohle vám nesmí ujít. ()

JesterKruger odpad!

Tohle je v modré zóně??? (V době kdy tento komentář píšu má film 41%). Když je to napodobenina Ramba, tak jsem aspoň čekal, že se to ti Turci budou nějak snažit zamaskovat či upravit nebo nevím jak to mám říci. Kdyby se aspoň snažili natočit vtipný Mocbuster, ale ani to se nepovedlo! Filmu jsem se vůbec nesmál, což se mi většinou u Mockbusteru nestává, abych se nezasmál, ale tady je opak pravdou. Nudil jsem se. A navíc scény kdy ten Rampage chtěl bodat nepřátelé byli velice trapné, a šlo vidět, že do nich nic nebodá. To mi připomělo když jsem si jako mladší hrál s kamarády na rytíře apod. Neskutečně nudný film. Pokud se to někomu líbí, tak mu názor nekradu, ale nikdy nepochopím, jak se to někomu líbit může. Jestliže je tento film totožný s Hvězdnými válkami podle Turka, tak se na ně nikdy nemrknu. ()

DannyBurino

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Tenhle film je jeden z nejlepších guilty pleasuru co jsem kdy viděl, souboje byly k popukání, absurdní střihy a záporák byl taky k smíchu, jo a zmínil jsem tu bazuku se kterou na konci střílel? Hodnocení mohlo být odpad kdybych se u toho tolik nenasmál ha ha ha. ()

oskiii odpad!

Fenomenální počin. Borec vystřelí z bazuky, budova exploduje; “herci” odhodí zbraně a metou salta. Tohle nemůže být myšleno vážně :D ()

Prehistar_

Ty vole....jaký byl rozpočet? pár tisíc korun? Zipper to vystihnul dokonale..taky jsem viděl jen 6 min na tube, ale to uplně stačilo k tomu abych se 10 min válel pod stolem v historickém záchvatu... ()

mustela odpad!

Musím se přiznat, že jsem viděl pouze 2,5 minutový sestřih, ale myslím, že to stačilo. V této délce jsem se královsky pobavil u naprosto absurdních scén, ale nedovedu si představit, že bych to vydržel sledovat déle, například celých 73 min. Nejdřív jsem si skutečně myslel, že se jedná o bláznivou, amatérskou parodii na Ramba a byl jsem hodně překvapený, když jsem zjistil, že se jedná o vážně myšlený film, i když turecký. ()