Mike Dooley (J. Belushi) je policajt, ktorého by nechcel mať na krku žiadny zločinec. Samotár, ktorý zvysoka kašle na smernice. Jeho jediným záujmom je dostať drogového priekupníka Lydmana za mreže a tomu podriaďuje všetko. Ani tak významný zločinec sa však pred Dooleym nemôže cítiť v bezpečí. Lenže potom, ako Lydmanov plán na odstavenie Dooleyho zlyhá, všetko sa zmení. K Dooleymu pribudol parťák, ktorý nevie hovoriť, niekedy mu neuveriteľne tečú sliny a naviac býva aj tvrdohlavý. Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka, ale Dooleymu sa to akosi nezdá. Vlčiak K9 sa v skutočnosti volá Jerry Lee a Dooley zistil, že bude pracovať iba vtedy, keď sa mu bude chcieť. Nakoniec si tí dvaja možno predsa len porozumejú... (TV Markíza)

rublik05

Perfektní odlehčený snímek, který se suverénně zařadil do programového schématu každé televize a nejedna televize jej každým rokem opakuje pořád dokola. Tvůrcům se dokonale povedlo skloubit humor se sympatickým obsazením a podařila se vytvořit i velmi příjemná a místy i vtipná atmosféra. Herecké obsazení naprosto dokonalé, Jerry Lee je obrovský sympaťák a jeho parťák James Belushi jakbysmet. Snad jediná věc, kterou bych K-9 vytkl, je trochu jednodušší děj a ne moc povedený závěr. Jinak vše funguje perfektně. Chemie mezi jednotlivými postavami, atmosféra, výkony, vše přesně odpovídá jednoduché, příjemné a vtipné komedii, na kterou se vždy milerád znovu podívám, a která mě vždy potěší a pobaví. 9/10. ()

Mes-siah

Veselý filmik, ktorý neprekvapujúce pribehom, ale podaním. Je to "OLD SCHOOL" krimi-komédia. Na nedelné oddychovanie pri TV je to viac ako vhodné. ()

george82

Souznění těchto dvou ,,osobností" je neskutečné. Vždyt oni jsou jak v manželství. Potíže, naschvály, ale zároveň věrnost a oddanost. Tenhle film je naprostá bomba. ()

PATWIST

Dosť sympatická akčná komédia, ktorá zaujme najmä priateľským a humorným vzťahom medzi policajtom a jeho novým parťákom psom Jerrym Lee. Určite jeden z oddychových filmov, ktorý stojí aj za viac zhliadnutí. Hláška z filmu: "Pamätaj že ja mám len dve nohy". 1. "Kedže poznám váš názor na predpisy predpokladám že nemáte povolenie na prehliadku" 2. "Zožral ho pes" ()

horor2

Super hláškující Jim Belushi coby polda s novým čtyřnohým parťákem jdou do akce v zábavné kriminální komedii. Klasika klasik. Zátah v pajzlu nebo osvěžující umytí v myčce pobavilo hodně :-) ()

PlayEasy

Opravdu povedená klasická krimi-komedie v hlavní roli s Jimem Belushim a povedeným psem, který zprvu Mikeovi ničí život, ale pak se z nich stane sehraná dvojka, která společně polapí dealera Lymana. Skvělé gagy se psem se střídají s dobrou akcí a to přesně je to, proč bude tahle klasička ještě pár let běžek na všech kabelovkách! 65% ()

knihovna

Když má člověk rád psy jako já, nezbývá než tomuto filmu ještě jednu hvězdičku přidat. Navíc mi přes rameno jeden z mých právě kouká a já ho nechci naštvat. Haf haf. ()

MartyMcFly89

Co si pamatuji, celkem se mi to líbilo. Překvapilo mě to, čekal jsem nic moc komedii s otřepanými vtipy, ale dívalo se na to pěkně. Zvláštní. ()

huhulalka

To se mi líbí, pěkná komedie o přátelství mezi psem a páníčkem, který od něj dostane pořádně zabrat, kam se hrabe Rex se svými proskoky okny, tohle je správný pes, sarkastický naschválník. Příběh sice není až tak poutavý a mimo dvou hlavních rolí postavy nijak moc nezaujmou, ale pro lehké pobavení dostačující. ()

route60

K-9 nejlepší policejní film se psem co vznikl, ten pes prostě nemá chybu a James Belushi si roli Mikea vychutnal jak to jen šlo, příběh není nic moc ale divák se nenudí a konec se dal očekávat ale to je přeci Hollywood ne? 70% ()

TesterX

Komisar Rex se muze jit zahrabat. Tuto vydarenou krimikomedii, co se tyce vtipnych scen, hlaskovaciho Belushiho a jeho stekajiciho partaka jsem v detstvi videl nescetnekrat. A obcas se na ni kouknu i dnes. ()

malyLibor

Úsměvné... a to by komedie asi měly být. Celkem slušně jsem se bavil... a to od komedií očekávám. Ano, je to pomalé, žádná akce, stará auta... pro někoho starý film. Asi ano, je natočený před pětadvaceti lety. A musím říct, že mi to vůbec nevadí a dávám pěkných 80 %. ()