Detektiv Turner (Tom Hanks) je šikovný detektiv. Životní osudy ho ale svedou dohromady s velkým slintajícím psem, který se jmenuje Hooch. Není to žádný domácí mazlíček. Od první chvíle se pečlivě stará o to, aby důsledně převrátil Turnerovi naruby celý život, likvidoval jeho byt, kariéru a dokonce i slibně se rozjíždějící vztah! Každý jejich společný den je testem - pro oba dva rovným dílem - který prověřuje vztah této značně nesourodé dvojice. Turner a Hooch je správná směsice humoru, překvapení i napětí pro celou rodinu. (oficiálny text distribútora)

Blazkowicz

Osmdesátá léta to byl ráj pro policejní filmy. Ať už akční nebo komedie (třeba i s nějakým zvířetem). O to víc mě mrzí, že vzhledem k výše uvedenému, je Turner a Hooch jen čistý průměr. Prostě to ničím nevyniká a chvílemi jsem se i nudil. Navíc ten čokl byl vyloženě odporný. Nemám rád uslintané psy. Oproti takovému K-9 je to slabota. 3* ()

castor

Pro někoho to asi bude díky hafanovi nostalgická srdcovka, pro mě (a to mi úplně nevadí ty litry slin, které Hooch vyprodukuje) další komediální jednohubka počínající kariéry Toma Hankse. Právě v osmdesátých letech bodoval coby slušný komediální herec. Občas to byla křeč, ale často (Velký, Žbluňk!, Dům za všechny peníze) solidní energické oddechovky. Představuje vyšetřovatele, kterému po násilné smrti původního páníčka převrátí naruby život i dům velký pes. Celkově je to prosté, nicméně rutinér Roger Spottiswoode nějaké zásadní chyby na režisérské židli nespáchal. A tak ty tři hvězdy tomuhle dobrodružství sluší asi nejvíc. ()

paascha

Když jsem viděl tenhle film poprvé, říkal jsem si: Co je to, PROBOHA!!!, za obludu? Pak jsem ho viděl ještě jednou a ještě jednou a cca za 2 měsíce jsem měl doma malou bordeauxskou dogu a a běhal jsem za ní s ručníkem a utíral jí pysky. Vždyť vypadal, jako by sežral tenisku a z huby mu visely tkaničky:-) T.H. podává standardní výkon - trochu nuda, trochu sranda, celkem to ujde, pes je super! 2 faidra: neváhej! Bordiny jsou super, hodný, oddaný, snad jen trochu náročný miláček. ()

otík

Příjemná krimi komedie s mladým Tomem Hanksem, který je zárukou, že půjde o slušnou zábavu. Jen mě trochu překvapila velká nevyrovnanost filmu, kdy první půlka je hodně slušná komedie, zatímco druhá polovina je nefalšovaná kriminálka s jakousi akční scénou. No ale proč ne. I ten přeslazený konec se dá přežít. Slušná průměrná zábava pro sobotní odpoledne. ()

Lacike

Zboznujem psov a aj Hanksa mam celkom rad, ale tato komedia za vela nestoji asi ako vacsina rannych Hanksoviek.. Vtipov je dost malo a tych vydarenych este menej. Vlastne som sa ani raz nezasmial, takze to nestoji ani za jedno pozretie. Detektivna zapletka je tiez strasne jednoducha a aspon trochu zaujimava romanticka linia je az prilis upozadena. Ked uz mate chut na buddy movie komediu polda-pes, tak si radsej pustite film K-9 alebo nejaky diel Columba v ktorom sa objavi jeho pes ;-). 4/10. ()

• Natáčení probíhalo v Pasadeně, San Pedro, Los Angeles, Pacific Grove a Moss Landing. (SONY_)